Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zaostřeno na křídlo a ne na oko
kompozičně líbí hodně...světlo mohlo být lepší...
Bohuzel prselo tak svetla bylo hodne malo ale dik
Je to workshop foto??
ano je to ws az to budu davat wild tak si zacnu vykat :-)))
sakra v tom česku žije orlů, to jsem netušil
to žatka: a to jsem potkal i supa :-)
fajn
nádhera
neostré
Martine,na Rozkoši jsou 3xkusy,stačí se tam na pár dní zamaskovat a mít štěstí :-),foto fajn.
dobra
škoda neostrosti. Pozadí a světlo líbí
K te ostrosti na origosi je fajn ale asi tou komprimaci se to zhorsilo priste zkusim mirne preostrit a uvidime no. jinak diky vsem za zastaveni a komenty hezkej den.
nádherné
+++
4+