Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
překrásná :)
+
Parádní.
krásný,6+
zdar, tak jsi taky vyrazil s puštíkem?:-) je fajn, jen větev, na které sedí mně přijde malinko přeostřená...ale asi mám třeba jen moc citlivý očiska:-)))
to martin pazdera - zdarec ono to tak trochu pusobi ale je to tou strukturou i kdyz je pravda ze ty ocka to tam trocha tahne :-)