Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Asi umění... ale nemůžu ho pochopit, nerozumím fotce..
Hlubší smysl je jen ve zdálenosti fotoaparátu od samice , jinak jde jen o momentku z biotopu. Proto je v téhle sekci Zvířata
No, na fotce je prostě chaos. Ono to není lehké fotit zvířata, ono to není lehké fotit a dobře. člověk musí být sám k sobě kritický, než vloží fotku na veřejnost. A dost pomůže se z vlastní vyfocené fotky sám učit, co příště udělat líp. Tak držím palce...
Pokus se vzít si slova KIV k srdci...
jejda
No je to taková změť káčat , a ještě navíc foceno pod stromem , tedy žádné ,nebo jen minimální světlo...ale jsem začátečník tak pardon