jen takovej portretek pro radost
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
co třeba to doostřit, když to zmenšíš?
jirka beran - ono to doostrene je ale hloubka ostrosti zacina zobakem a konci u oci je hrozne mala tak to tak vypada. foceno canon 200mm f2. me se to takhle ale libi.
... velmi malo tam je ostreho... to modre vzadu vyzera ako more... neviem... farebne mi to moc nesedi...
ok, beru zpět, mi to bylo divný, když ostatní fotky máš perfektně ostré a zas až tak jsem tuhle nezkoumal, abych hledal 2cm kde je DOF.. na větším formátu papíru by ta malá HO určitě vyzněla líp
5+
mně se to taky tak líbí
potvůrka jedna malá:-)