•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 650 fotografií Černobílé foto
    • 101 485 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Osudové rozhodnutí...

924(6.0) 48 hodin: 558 (6.0)
Jiří Dvořák Fotomužík Jiří Dvořák Fotomužík (108 924 bodů)
V galerii: Reportáž

Tak další fotečka ze série :) Doufám,že se zas bude líbit :)

Jinak to pletivo je tam opravdu naschvál,záběr bez něj vypadal poněkud nemastně :)
a pro někoho to mohlo byt kompozičně to mohlo víc doprava :)

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    26.12.2006 20:28

    povedené Jirko :-)

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    26.12.2006 20:28

    btw: kdy dáš nějaké to PFko

  • Pavel H 1
    Pavel H 1
    celkem 4 475 bodů
    |
    26.12.2006 20:29
  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    26.12.2006 20:29

    dobré

  • František Uhrovič
    František Uhrovič
    celkem 50 782 bodů
    |
    26.12.2006 20:29
  • Jaroš Ján
    Jaroš Ján
    celkem 120 017 bodů
    |
    26.12.2006 20:30
  • Jan Čančík
    Jan Čančík
    celkem 10 508 bodů
    |
    26.12.2006 20:30
  • Rudolf Madár
    Rudolf Madár
    celkem 10 274 bodů
    |
    26.12.2006 20:31
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    26.12.2006 20:31

    PFko nebude :) Tobě se ani jeden návrh nelíbíl :-D

  • syrka
    syrka
    celkem 268 076 bodů
    |
    26.12.2006 20:31

    jo dobrý, plot FAjn...
    ale nic příjemnýho, když míří, to není, až takový bojím, bojím....

  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    26.12.2006 20:31
  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    26.12.2006 20:32
  • Monika Bodlinka Ježková Y N
    Monika Bodlinka Ježková Y N
    celkem 1 719 bodů
    |
    26.12.2006 20:32

    jo, tohle je dost dobré, ale že by zrovna musel mířit na mě? ;)
    ahoj :)

  • Jan Hurka
    Jan Hurka
    celkem 19 839 bodů
    |
    26.12.2006 20:33
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    26.12.2006 20:33

    Monika: no jo minule mi tu vyčítali,že by mohl mířit někam to puško,že jinak to není tak expreisvní..tak konečně už teda míří :)

  • Fotograf 108
    Fotograf 108
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2006 20:35

    DOF na vybornu, lubi, mozno hlaven viacej ku lavej kantni, mne lahodiacejsie by to bolo pre oko.

  • Jano Šinák
    Jano Šinák
    celkem 16 456 bodů
    |
    26.12.2006 20:35
  • Daniel Santa Fedin
    Daniel Santa Fedin
    celkem 33 221 bodů
    |
    26.12.2006 20:36
  • Martin Kadlec
    Martin Kadlec
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2006 20:36
  • Alt176 HonzaČerný
    Alt176 HonzaČerný
    celkem 12 101 bodů
    |
    26.12.2006 20:37
  • Lukáš Klimek
    Lukáš Klimek
    celkem 5 465 bodů
    |
    26.12.2006 20:37
  • milda Miloš K.
    milda Miloš K.
    celkem 62 437 bodů
    |
    26.12.2006 20:38
  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    26.12.2006 20:38

    Tak tohle Jiříku se Ti povedlo,má to atmo a parádní DOf,no sice jsem ještě neviděl,aby mířil oběma očima,ale tak co to je detail :-))))))

  • Míra Hynek
    Míra Hynek
    celkem 11 103 bodů
    |
    26.12.2006 20:38

    nemá bodák

  • Michal Mrázek 2
    Michal Mrázek 2
    celkem 4 951 bodů
    |
    26.12.2006 20:40
  • Maxipes Fík
    Maxipes Fík
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2006 20:41
  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    26.12.2006 20:44
  • Martin Latka
    Martin Latka
    celkem 14 935 bodů
    |
    26.12.2006 20:45
  • Martin Tůma
    Martin Tůma
    celkem 2 003 bodů
    |
    26.12.2006 20:48

    tak dneska už mi ten chlapík nepřijde tak vymydlenej jako minule - dobrý

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    26.12.2006 20:48

    Martin: no jo ono se to během focení přepudrovaválo :)

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    26.12.2006 20:50

    je to dobré

  • Libor Vojtěch
    Libor Vojtěch
    celkem 22 685 bodů
    |
    26.12.2006 20:51
  • Karel Simon
    Karel Simon
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2006 20:52
  • Miloslav Průšek
    Miloslav Průšek
    celkem 3 548 bodů
    |
    26.12.2006 21:00
  • Milan Bubeníček
    Milan Bubeníček
    celkem 70 162 bodů
    |
    26.12.2006 21:02

    Parádní DOF, SUPER

  • Iveta Schovancová
    Iveta Schovancová
    celkem 28 146 bodů
    |
    26.12.2006 21:04
  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    26.12.2006 21:07

    mě jo!

  • black72
    black72
    celkem 19 539 bodů
    |
    26.12.2006 21:08
  • berda Zuzana Vážna
    berda Zuzana Vážna
    celkem 69 975 bodů
    |
    26.12.2006 21:13
  • Petra F riová
    Petra F riová
    celkem 329 bodů
    |
    26.12.2006 21:14

    +++

  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    26.12.2006 21:19

    Super...

  • Boris 1
    Boris 1
    celkem 10 589 bodů
    |
    26.12.2006 21:19
  • Renata Kosnarová
    Renata Kosnarová
    celkem 52 932 bodů
    |
    26.12.2006 21:20
  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    26.12.2006 21:20
  • Nela Smržová Chro chro
    Nela Smržová Chro chro
    celkem 34 902 bodů
    |
    26.12.2006 21:22
  • David Hanuš
    David Hanuš
    celkem 57 169 bodů
    |
    26.12.2006 21:22
  • Palox
    Palox
    celkem 1 950 bodů
    |
    26.12.2006 21:24
  • Dizzy
    Dizzy
    celkem 2 165 bodů
    |
    26.12.2006 21:27

    mirime na sebe mirime ja a ty
    v usich nam jeste zni...

  • Peter Paško
    Peter Paško
    celkem 50 589 bodů
    |
    26.12.2006 21:30
  • Petr Hradecký
    Petr Hradecký
    celkem 23 814 bodů
    |
    26.12.2006 21:31
  • Filip Surák
    Filip Surák
    celkem 1 892 bodů
    |
    26.12.2006 21:34
  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    26.12.2006 21:34
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    26.12.2006 21:34
  • HELA Medunová
    HELA Medunová
    celkem 10 141 bodů
    |
    26.12.2006 21:40
  • marča 1
    marča 1
    celkem 26 885 bodů
    |
    26.12.2006 21:41
  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    26.12.2006 21:42
  • Léňa K. Lenacek
    Léňa K. Lenacek
    celkem 14 857 bodů
    |
    26.12.2006 21:50
  • Vlado Hurajt - tjaruh
    Vlado Hurajt - tjaruh
    celkem 118 616 bodů
    |
    26.12.2006 21:51
  • Martin Kusyn
    Martin Kusyn
    celkem 5 510 bodů
    |
    26.12.2006 22:03

    super - jako vždy ...

  • kokot
    kokot
    celkem 2 118 bodů
    |
    26.12.2006 22:05

    Aby to byla sedmička, tak bych na něj před vyfocením hodil něco bláta :-). Ale věřim ,že na to nebyl čas.

  • Chiki
    Chiki
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2006 22:14

    just, cool

  • Kateřina Zumrová
    Kateřina Zumrová
    celkem 21 084 bodů
    |
    26.12.2006 22:17

    nenudí (asi proto, že sem nová ;)), mě se to líbí...

  • Tomáš Tajč
    Tomáš Tajč
    celkem 3 405 bodů
    |
    26.12.2006 22:18
  • Peter Kurtis JacQueS
    Peter Kurtis JacQueS
    celkem 39 373 bodů
    |
    26.12.2006 22:25

    super.. ahoj

  • ArBen
    ArBen
    celkem 507 bodů
    |
    26.12.2006 22:28
  • igor schmidt
    igor schmidt
    celkem 5 257 bodů
    |
    26.12.2006 22:31
  • Milan Strachota
    Milan Strachota
    celkem 38 592 bodů
    |
    26.12.2006 22:55

    Toto je super, ostrost, barvy a ten plot vlevo.

  • chryby
    chryby
    celkem 7 309 bodů
    |
    26.12.2006 22:55
  • Ales Bartunek
    Ales Bartunek
    celkem 7 144 bodů
    |
    26.12.2006 23:00

    Ten text pod fotkou je fakt děs...

  • jm 2
    jm 2
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2006 23:52
  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2006 23:55

    Jako vojín v ZL jsem si na mušku natáhl bužírku (pro děvčeta: kvůli lepšímu zamíření) ... foto mně nebere...

  • tatá milan
    tatá milan
    celkem 30 720 bodů
    |
    27.12.2006 05:13
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    27.12.2006 06:38
  • Boris Moskovský
    Boris Moskovský
    celkem 28 195 bodů
    |
    27.12.2006 06:52

    mám něco podobného ale za němce

  • Marťoul
    Marťoul
    celkem 16 189 bodů
    |
    27.12.2006 07:44

    Povedené

  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    27.12.2006 07:57
  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    27.12.2006 08:02

    paci sa mi to

  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    27.12.2006 08:16
  • pavli
    pavli
    celkem 23 074 bodů
    |
    27.12.2006 08:33

    6+

  • Pepe 5
    Pepe 5
    celkem 3 431 bodů
    |
    27.12.2006 10:40
  • Libero
    Libero
    celkem 19 435 bodů
    |
    27.12.2006 10:58
  • mirek havlík
    mirek havlík
    celkem 14 605 bodů
    |
    27.12.2006 12:15
  • woody 1
    woody 1
    celkem 6 bodů
    |
    27.12.2006 12:34
  • Dušan Belica
    Dušan Belica
    celkem 22 792 bodů
    |
    27.12.2006 13:55
  • Marcel Herman
    Marcel Herman
    celkem 1 131 bodů
    |
    27.12.2006 15:15
  • Tomasp 1
    Tomasp 1
    celkem 142 369 bodů
    |
    27.12.2006 16:33

    Pekne

  • Palo 1
    Palo 1
    celkem 4 907 bodů
    |
    27.12.2006 17:02
  • Ivo Martinka
    Ivo Martinka
    celkem 17 951 bodů
    |
    27.12.2006 18:42
  • Rade
    Rade
    celkem 16 922 bodů
    |
    27.12.2006 18:48
  • Mrakoplash Robert Klačman
    Mrakoplash Robert Klačman
    celkem 19 119 bodů
    |
    27.12.2006 20:13
  • LB.666
    LB.666
    celkem 18 990 bodů
    |
    27.12.2006 20:37
  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    27.12.2006 21:21
  • Viktor M.
    Viktor M.
    celkem 13 526 bodů
    |
    27.12.2006 22:26
  • Jaroslav Puchta Japa
    Jaroslav Puchta Japa
    celkem 28 144 bodů
    |
    28.12.2006 00:16

    no nechtěl bych se opravdo do té hlavně dívat

  • Franta Škvrna
    Franta Škvrna
    celkem 15 572 bodů
    |
    28.12.2006 11:10

    zmáčknout,nezmáčknout.Jak se asi cítili.Když šli do akce a nikdo nevěděl jestli se vrátí.Koukali přes mušku a museli zabíjet aby vůbec oni přežili.
    Ten pocit.Zabij a nebo budeš zabit.
    Pěkné Jirko

  • Pavel Krupa - paulnature.com
    Pavel Krupa - paulnature.com
    celkem 45 275 bodů
    |
    28.12.2006 12:38
  • Zdeněk Omelka 27
    Zdeněk Omelka 27
    celkem 3 399 bodů
    |
    28.12.2006 13:58

    6++ Výborná fotografie bez výhrad, foto má i na 7, ale to už by jsi nám usínal na vavřínech (zasloužených) :o) Super foto, máš to v ruce a oku...

  • Jana K.
    Jana K.
    celkem 0 bodů
    |
    28.12.2006 19:17

    Fotka technicky povedená, ale proč ve mě vyvolává záporné pocity?

  • Fotograf 226
    Fotograf 226
    celkem 0 bodů
    |
    28.12.2006 23:03
  • Bobika...
    Bobika...
    celkem 83 788 bodů
    |
    29.12.2006 00:07
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    29.12.2006 00:43

    super fotka.. sa mi paci :)

  • Zdenek Bubak
    Zdenek Bubak
    celkem 35 177 bodů
    |
    29.12.2006 03:17

    +

  • Darka
    Darka
    celkem 72 831 bodů
    |
    29.12.2006 06:53
  • marcelkonecny.com
    marcelkonecny.com
    celkem 27 377 bodů
    |
    29.12.2006 07:57
  • Ivan Puškáš
    Ivan Puškáš
    celkem 5 076 bodů
    |
    29.12.2006 08:10
  • Jiří Krejčí PropertY
    Jiří Krejčí PropertY
    celkem 20 850 bodů
    |
    29.12.2006 08:50

    moc pěkná fotka...

  • Riky 1
    Riky 1
    celkem 8 879 bodů
    |
    29.12.2006 08:51
  • Petr Lusk Bros
    Petr Lusk Bros
    celkem 56 076 bodů
    |
    29.12.2006 09:53
  • Jan Krejan
    Jan Krejan
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2006 11:00
  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    29.12.2006 11:00

    ;)

  • Ivo Ostřížek
    Ivo Ostřížek
    celkem 8 545 bodů
    |
    29.12.2006 11:24
  • Pavel Nečekal
    Pavel Nečekal
    celkem 3 774 bodů
    |
    29.12.2006 11:33
  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    29.12.2006 12:08
  • Lukas Puchrik
    Lukas Puchrik
    celkem 25 238 bodů
    |
    29.12.2006 12:24
  • Bono Pete
    Bono Pete
    celkem 6 305 bodů
    |
    29.12.2006 13:27

    6+

  • Martin Holek
    Martin Holek
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2006 16:44

    Fajnová fotečka....klidně si místo pletiva dokážu představit omlácenej roh zdi!;-) 5+

  • Michal Kačmařík
    Michal Kačmařík
    celkem 3 185 bodů
    |
    29.12.2006 16:50
  • daff01
    daff01
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2006 16:59

    líbí moc, ale čekal bych, že bude koukat na mušku skrz hledí a ne do objektivu...

  • Ali Scott
    Ali Scott
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2006 18:25

    tak tohle mi uniklo, bravo.

  • jan dvořák termit
    jan dvořák termit
    celkem 5 117 bodů
    |
    29.12.2006 18:25
  • Tomáš Bocán
    Tomáš Bocán
    celkem 7 422 bodů
    |
    29.12.2006 18:54
  • Petr Stoklásek
    Petr Stoklásek
    celkem 112 bodů
    |
    29.12.2006 19:39
  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    29.12.2006 19:54
  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    29.12.2006 20:01
  • Zbyněk Riedl Zbynimír
    Zbyněk Riedl Zbynimír
    celkem 10 455 bodů
    |
    29.12.2006 20:14

    tohle je ale luxusní fotečka:-)

  • Josef Omelka
    Josef Omelka
    celkem 15 728 bodů
    |
    29.12.2006 21:57
  • Ivana 2
    Ivana 2
    celkem 1 708 bodů
    |
    29.12.2006 22:44
  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    29.12.2006 23:02
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    29.12.2006 23:17

    ***

  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    30.12.2006 12:33
  • Libor S.
    Libor S.
    celkem 8 768 bodů
    |
    31.12.2006 01:23
  • LUMÍR K.
    LUMÍR K.
    celkem 161 353 bodů
    |
    31.12.2006 01:35
  • Pavel Kadeřábek
    Pavel Kadeřábek
    celkem 24 746 bodů
    |
    31.12.2006 08:08

    povedené :-)

  • Tomáš Hrabec 1
    Tomáš Hrabec 1
    celkem 498 bodů
    |
    31.12.2006 11:27

    pěkná fotečka, připomínající hru "call of duty" :-)

  • Matej Kováč
    Matej Kováč
    celkem 46 993 bodů
    |
    31.12.2006 11:57
  • wojtar
    wojtar
    celkem 95 976 bodů
    |
    31.12.2006 12:08

    SUPER!

  • Tomáš Šimek
    Tomáš Šimek
    celkem 15 143 bodů
    |
    31.12.2006 15:40
  • Jaroslav  Bzenecký
    Jaroslav Bzenecký
    celkem 42 850 bodů
    |
    31.12.2006 21:49
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    01.01.2007 13:18
  • Ladislav John
    Ladislav John
    celkem 477 bodů
    |
    01.01.2007 20:37
  • kateřina zemanová
    kateřina zemanová
    celkem 1 159 bodů
    |
    02.01.2007 12:03

    super fotka,hodně upravovaná??

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    02.01.2007 16:06

    kateřina zemanová: foceno tak aby se s tím nemuselo skoro nic dělat,takže jediné co tam je menší ořez

  • Jana Teltschová yanka
    Jana Teltschová yanka
    celkem 17 259 bodů
    |
    02.01.2007 16:27

    fajna DOF

  • MARTINI
    MARTINI
    celkem 6 111 bodů
    |
    02.01.2007 20:11
  • Iceman
    Iceman
    celkem 222 bodů
    |
    03.01.2007 16:38
  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    04.01.2007 02:55

    6+
    Zajímavě zvolený bod ostření... fakt povedený snímek!

  • Lenka Orsino
    Lenka Orsino
    celkem 9 921 bodů
    |
    06.01.2007 23:48
  • J A
    J A
    celkem 0 bodů
    |
    08.01.2007 19:54
  • Lenka Pecanova
    Lenka Pecanova
    celkem 0 bodů
    |
    14.01.2007 19:05
  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    02.02.2007 13:35
  • Pavel Ducháček ml.
    Pavel Ducháček ml.
    celkem 898 bodů
    |
    03.03.2007 01:02
  • Roman Havíř
    Roman Havíř
    celkem 41 bodů
    |
    03.03.2007 12:59

    Nelíbí se mi na ní rozmazaná tvář,na to že máš takovou dobrou výbavu,tak by to mělo být perfektně ostré.

  • Michal Němeček 1
    Michal Němeček 1
    celkem 5 493 bodů
    |
    03.03.2007 13:19

    Roman Havíř: Na té fotografii evidentně nejde o tvář... To si ale nepochopil. A hloubka ostrosti Ti asi nic neříká... 5+

  • FGR
    FGR
    celkem 108 bodů
    |
    03.03.2007 14:22
  • Michal Pěček
    Michal Pěček
    celkem 8 255 bodů
    |
    11.03.2007 18:17
  • Miro Kompiš
    Miro Kompiš
    celkem 5 105 bodů
    |
    23.04.2007 08:18
  • Zdeněk Ondrášek
    Zdeněk Ondrášek
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2008 21:09

    prima

  • Zdenouš
    Zdenouš
    celkem 9 910 bodů
    |
    24.01.2008 20:53
  • Bajz0
    Bajz0
    celkem 910 bodů
    |
    31.05.2008 21:35

    parada

  • Caskoun . .
    Caskoun . .
    celkem 50 210 bodů
    |
    04.10.2008 09:42
  • Marcel Mačinga
    Marcel Mačinga
    celkem 2 903 bodů
    |
    20.10.2008 23:41

Další informace

Vloženo: 26. 12. 2006
Album: Válečné reportáže
Zobrazeno: 717 x
Fotoaparát: Canon EOS 1D Mark II

Štítky fotografie

  • momentky 29287x
  • reportáž a dokument 24673x
  • rozhodující okamžiky 4884x
  • kouzlo muže 3976x

Další fotky autora

  • Nejasná budoucnost...
  • Den D
  • Poslední ruský hrdina :)
  • In Napoleon veritas...
  • Kdy to skončí?
  • Táto,mámo.kde jste?
  • U kanónu stál....
  • Dvakrát měř jednou řež !!!
  • T34 ! Továrna na strach...
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Letecký den 1
  • Pravoslavná kaplička
  • Horolezci na Lomnickém štítu
  • Podél Šáreckého potoka...
  • 150 let MHD v Praze.
  • Praha
  • BMW
  • na rallye
  • Hrátky na Otavě
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.