Články označené - Zrcadlovky

 • Doporučujeme: Nejlepší digitální zrcadlovky

  Nepřeberné množství různých modelů digitálních zrcadlovek najdeme na českém trhu, navíc s často nepříliš přehledným značením. Potom se výrobci nemohou divit, když zákazník nemá ponětí, jaká DSLR je pro něj ideální. Proto přicházíme s přehledem, který přinese světlo a pomůže Vám s výběrem zrcadlovky. V následujících dílech seriálu se můžete těšit i na bezzrcadlovky, kompakty, či  příslušenství fotografa. 

 • Nový Nikon D3500

  Nikon právě představil novinku do low-endové třídy zrcadlovek - D3500. Foťák přináší hlavně pozměněné ovládání a lepší výdrž na jedno nabití. Aktualizováno.

 • Test zrcadlovky Canon EOS 200D

  Vybíráte zrcadlovku pro každodenní focení? Pak jste na správné adrese, protože EOS 200D je fotoaparát, který s sebou budete rádi nosit za všech okolností. Je to zrcadlovka s vrchovatou nadílkou objektivů a příslušenství, ale zároveň je nebývale kompaktní a snadno ovladatelná. A ani není drahá.

 • Pentax K-1 Mark II: v čem je nový?

  Pentax před nedávno inovoval svou vlajkovou loď zrcadlovek s K-bajonetem, fullframe model Pentax K-1. V čem se novinka liší od stávajícího modelu? Není toho sice mnoho, ale všechny změny jsou k lepšímu. Největší novinkou je režim Pixel-Shift z ruky bez nutnosti statuivu. Zajímavostí je, že pro majitele Mark I bude po omezenou dobu možný servisní upgrade jejich těla na Mark II specifikaci.

   0
 • Přehled dostupných Full-Frame přístrojů

  Na pomyslném vrcholu žebříčku běžně dostupných fotoaparátů stojí přístroje se snímačem o velikosti kinofilmového políčka. Výše se již nachází pouze běžnému smrtelníkovi většinou finančně nedostupné specializované FF přístroje a středoformáty. Full-frame přístroje se však dnes dají pořídit za peníze, za jaké se nám o tom před několika málo lety ani nesnilo. Dnes se podíváme na ty nejdostupnější.

 • Test full frame DSLR Pentax K-1

  Pentax K-1, první fullframe DSLR od tohoto výrobce. Uveden byl už loni zjara, ale i dnes patří k (nejen) cenově lákavým alternativám ve světě fullframe. 36MPx senzor, plná výbava, utěsnění a k tomu cena do 50 tisíc. Ano, a také podivuhodný (a skvělý) mechanismus výklopného displeje a asistenční lampičky na běžné úkony, jako je výměna objektivu – to kdybyste to dělali potmě. Zní to dobře; má to nějaký háček?

   1

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace