Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
super tohle muzu
pěkné
;o)
Podobných je tu viac a lepších..
...evidentně nastrčen aby tam trčel jak voják v poli :)
ale jo celkem fajn, přesto podotknu, že podání v jemnějším tónech a ta černá by na mě působila určitě více
Není mu smutno?
Líbí
Zajímavá tonalita ...
hmmm
povedené!!
blair witch
tohle moc nedávám, neřikám, že to je k ničemu, ale dramaturgie jde mimo mne.
ahoj
líbí