Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kompozice má určitý řád a rozložení tonalty a v rámci tohoto řádu bych se přimlouval za srovnání linií prken
Těším se na každou takovouto Vaší fotku a tahle také nezklamala. Určitě bych prkna nerovnala, protože by padala postava...jen možná ořez trochu zespoda, je tam toho tmavého na mne zbytečně hodně. Tady se nějak moc "nenosí" čtvercovky, ale za mne by byla také skvělá :-)
nerovnal jsem schválně, rád provokuju :-))
"Kompozice má určitý řád a rozložení tonalty a v rámci tohoto řádu bych se..." - zobrazit celý komentář