Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
větší by asi bylo lepší 4+
3-...cvak...
určitě větší by to mohlo být.
4++
stanica poprad-tatry
škoda, že je tak malinká.
Zajímavé. Příště větší.
Jééé matinky já můťu:o)
Ale příště větší,nebo nebudou bodíky:o)))
rámeček se mi nelíbí..
-
5/4
hezky tema, skoda ze je to tak maly
dá se využít možnost větší fotky, klidně 800 x 600, možná nějaký lepší editor by líp vyhladil šikmé linie při převzorkovávání. Trochu mi vadí kolize drátů a vrcholků hor, jinak zajímavý námět.
dobrý postřeh. Čekals dlouho?
***
Asi nákladní vagony bych oříz.
docela líbí
pekná, priam vydarená len tak ďalej