Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
to je lepsie.. len ta kompozicia..
Mne sa to páči
tak toto je ovela ovela lepsie
lepsi
tahle je fakt lepší :-)
ostrosť mi chýba
Líbí, ale mohlo to být malinko větší.
pěkný makro ;-)
Pěkný
lepší
5/6
malé ...
líbí škoda že je malá
vetsi format sem zde nechtel... je to dost vysoke...
Líbí
5+ ...... :o)
beautiful
5+
5++
Pěkné
5++
jo
rámeček?