Foceno před Vánoci u kostela Sv.Jakuba v Kutné Hoře. Možná se nebude líbit neostrost, temnost fotky, ale mě se to takhle prostě líbí!!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc v centru
kompo 4+
Mne sa to velmi paci...skoro ako z rozpravky.
Líbí se mi atmosféra, jen bych možná tu lampu nedal přímo doprostřed...
škoda té kompozice
No nevím tak úplně ve středu se mi nezdá...
Hmm, pro mě dost tmavé, nahoře bych trochu ořízla.
taky bych orizla zezhora .. na ctverec 4-
fajn, príjemné.
pěkné jen bych říznul vrch
líbí se a moc, hezký stín....
Lucerničky já rád. Asi bych zvolil jiný ořez.