Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí se mi barevnost
+ super !
Tohle máš zmáknuté... ;-)
Část budovy vpravo odvádí pozornost od hlavního motivu , jinak velmi pěkné
díky :-)
"Část budovy vpravo odvádí pozornost od hlavního motivu , jinak velmi pěkné..." - zobrazit celý komentář
souhlasím, díky :-)
"+ super !..." - zobrazit celý komentář
díky :-)
Umíš...
Krásná barva, pro mne méně vinětace.
"Krásná barva, pro mne méně vinětace...." - zobrazit celý komentář
díky, chápu vinětaci,né každý ji může,mně se tu hodila pro zdůraznění středu
"Tohle máš zmáknuté... ;-)..." - zobrazit celý komentář