Sedlčansko
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Krásný kus...
+ krásné místo
Pěkná klasická krajina se stavbou. Malý bílý dům zcela vravo je pro mě až příliš signální
Myslím, že to není dům, ale zbytky sněhu :-)
ty zbytky sněhu to oživily. Pěkné
pěkné místo
"Pěkná klasická krajina se stavbou. Malý bílý dům zcela vravo je pro mě až..." - zobrazit celý komentář