-
Diskuse ke galeriím |
11
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
8
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
2
příspěvky za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
Díky za príma článek. Nu, nejsem tak systematický v plánování takových fotek a nevyplácí se mi to. Tohle se povedlo a koukám tedy, že dokonce z ruky. I když já to často dělám stejně, protože stabilizace v těle foťáku spolu se stabilizovaným teleobjektivem, umí dneska nevídané věci.
Já mám spíše řadu nápadů, co by možná šlo a pak si všimnu, že by ta chvíle mohla nastat. S obrem to bylo mnoho let. Do knihy Noční obloha jsem ho už nestihl. Měl vždy pro mne zvláštní kouzlo,
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).