Fotografujeme Měsíc s obrem, Klementinum

  • Jan Schafhauser
    Jan Schafhauser
    14.03.2026 08:31

    Díky za príma článek. Nu, nejsem tak systematický v plánování takových fotek a nevyplácí se mi to. Tohle se povedlo a koukám tedy, že dokonce z ruky. I když já to často dělám stejně, protože stabilizace v těle foťáku spolu se stabilizovaným teleobjektivem, umí dneska nevídané věci.

  • Andrej Macenauer
    Andrej Macenauer
    Autor
    22.04.2026 17:41

    Já mám spíše řadu nápadů, co by možná šlo a pak si všimnu, že by ta chvíle mohla nastat. S obrem to bylo mnoho let. Do knihy Noční obloha jsem ho už nestihl. Měl vždy pro mne zvláštní kouzlo,

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse