Před lety jsem zde spravoval svou galerii pod jménem Honza Schafhauser: www.fotoaparat.cz/fotogalerie/lide/24919/
potom se těžiště mých zájmů posunulo více k analogové ČB fotografii a během toho jsem na svůj profil tak trochu pozapoměl… i s veškerými přihlašovacími údaji.
Poté, co jsem se rozhodl analogovou fotografii výrazně omezit a po zakoupení „ojetého“ Pentaxe, na nějž jsem měl skla ze starých aparátů, jsem se začal zase více zajímat o tento server.

Fotit se učím už asi 20 let a jako mnozí jsem začal s taťkovým Zenitem, pokračoval přes Prakticu, Pentaxe, Olympus e 20p, Olympus E-300… Ovšem musím říci, že technice nepřikládám až tak velkou váhu. Ten nejdražší aparát mi k zajímavému obsahu fotografie nepomůže.
Krajina a příroda je mým stěžejním tématem, zejména Šumava. Vím že v současné době, po ní brouzdá mnoho fotografů. Šumava proto, že jsem se zde narodil a stále tu žiju.

Edit 2022:
V současnosti jsem se od krajiny trochu odklonil a zaměřil se více na prostředí mezi skalami, takže fotím lezení a bouldering. Mimo to, fotím pro outdoorovou firmu Highpoint produktovou fotografii.

Číst více...

Nejlépe hodnocené fotografie

Nejnovější fotografie

Nejnovější článek

Uživatel není autorem žádného článku.

Čím fotím

Pentax K-5

Pentax K-5

PANASONIC S5 A OBJEKTIVY STEJNÉ ZNAČKY 35MM, 50MM, 85MM, Sigma 20mm, Sigma 70 – 200 2.8, Panasonic S 70–300mm. PENTAX K70 A 15MM, 70–210MM…
fOTKY UPRAVUJI V PLACENÉ VERZI ADOBE LIGHTROOM, PHOTOSHOP