•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 494 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

**Fiiiha, CANON!**

1996(6.3) 48 hodin: 1425 (6.3)
radim stepanek radim stepanek (4 777 bodů)
V galerii: Zvířata

tak jeste jedno k memu zacatku na FA... a jeste jednou dik za uvitanou...

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Kája Mařík
    Kája Mařík
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:07

    6++ Super

  • Vlastimil Novák link-in-man
    Vlastimil Novák link-in-man
    celkem 16 202 bodů
    |
    13.11.2005 11:08

    :D

  • Veruu B.
    Veruu B.
    celkem 13 731 bodů
    |
    13.11.2005 11:08

    jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee=)

  • Alexandr Onishenko
    Alexandr Onishenko
    celkem 25 018 bodů
    |
    13.11.2005 11:08

    .)))

  • Petr Vachtl
    Petr Vachtl
    celkem 22 015 bodů
    |
    13.11.2005 11:08

    :)

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    13.11.2005 11:08

    wau, o dost lepší..!

  • Juraj Dujsík
    Juraj Dujsík
    celkem 2 418 bodů
    |
    13.11.2005 11:10
  • Petr Poláček 1
    Petr Poláček 1
    celkem 142 bodů
    |
    13.11.2005 11:11
  • Jiří Urban
    Jiří Urban
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:11

    Pekne

  • Non Phixion
    Non Phixion
    celkem 7 696 bodů
    |
    13.11.2005 11:11

    skvělý, pěkná kompozice, dobře světelně vyvážený, a moment vystiženej na jedničku s hvězdičkou, :))

  • haef
    haef
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:11
  • Míša V.
    Míša V.
    celkem 29 893 bodů
    |
    13.11.2005 11:12

    tak ta je perfektní, ta mě pobavila:))

  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    13.11.2005 11:12
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    13.11.2005 11:12

    prima :)

  • Petr Bouchal
    Petr Bouchal
    celkem 2 572 bodů
    |
    13.11.2005 11:12

    úžasný :o)))

  • optikum
    optikum
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:12

    Kde jsi to vychital? Ta je snat cvičena né?

  • Michal Kacer
    Michal Kacer
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:12

    supr,přesně jak to má být

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    13.11.2005 11:12

    :o)

  • Simona Vlčková
    Simona Vlčková
    celkem 32 088 bodů
    |
    13.11.2005 11:13
  • Zdeněk Řepka
    Zdeněk Řepka
    celkem 4 283 bodů
    |
    13.11.2005 11:14

    Super moment-dobrá práce :-)

  • PEDROZ
    PEDROZ
    celkem 25 353 bodů
    |
    13.11.2005 11:15

    Asi hodně zvyklá na lidi, má příliš rušivé pozadí, ucho je zaniká v pozadí. Ostření se mi líbí

  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    13.11.2005 11:15

    :)

  • Petr Scháněl
    Petr Scháněl
    celkem 10 900 bodů
    |
    13.11.2005 11:15

    ;-))))

  • Pavel Kočí
    Pavel Kočí
    celkem 2 725 bodů
    |
    13.11.2005 11:15

    uuplne super najlepsie.

  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    13.11.2005 11:16

    :: Jéééééé. To je ale komedoš! ::

  • Denis Forbrich
    Denis Forbrich
    celkem 26 324 bodů
    |
    13.11.2005 11:16
  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    13.11.2005 11:17

    tak to je pecka!!! 6+! :)

  • flus
    flus
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:17

    Tohle se vážně povedlo...moc hezký

  • Žaneta Březinová
    Žaneta Březinová
    celkem 1 508 bodů
    |
    13.11.2005 11:17
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    13.11.2005 11:17

    wow :))

  • najtrou
    najtrou
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:17

    Nádherý!A jak si tam stojí:)

  • Jonesy
    Jonesy
    celkem 4 781 bodů
    |
    13.11.2005 11:18
  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    13.11.2005 11:18
  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    13.11.2005 11:18

    :)

  • Jiří Krejčí PropertY
    Jiří Krejčí PropertY
    celkem 20 850 bodů
    |
    13.11.2005 11:18

    Tak to je hustýýýýýý.... Supr...

  • Tereza Soukupová Stalefish
    Tereza Soukupová Stalefish
    celkem 9 600 bodů
    |
    13.11.2005 11:18
  • radim stepanek
    radim stepanek
    celkem 4 777 bodů
    |
    13.11.2005 11:19

    povesil sem na sklo buraky : ))

  • Antonín Beránek
    Antonín Beránek
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:19

    Bomba.Název dobře vystihl pózu :).

  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    13.11.2005 11:21

    veľmi pekné

  • Ot s
    Ot s
    celkem 18 417 bodů
    |
    13.11.2005 11:24
  • deeneo
    deeneo
    celkem 5 802 bodů
    |
    13.11.2005 11:25
  • Fotograf 111
    Fotograf 111
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:25

    Super :))))

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    13.11.2005 11:26

    nááářez

  • František Vavruš
    František Vavruš
    celkem 749 bodů
    |
    13.11.2005 11:26
  • Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    celkem 14 346 bodů
    |
    13.11.2005 11:27
  • unknown man
    unknown man
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:28

    pěkné...

  • tomas.starik
    tomas.starik
    celkem 13 611 bodů
    |
    13.11.2005 11:29

    super

  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    13.11.2005 11:30
  • Martin Labik
    Martin Labik
    celkem 14 189 bodů
    |
    13.11.2005 11:32

    super moment

  • Marek Bradáč Ballue
    Marek Bradáč Ballue
    celkem 28 125 bodů
    |
    13.11.2005 11:33

    :-))

  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    13.11.2005 11:34
  • Miroslava MiKi. Kinclerová
    Miroslava MiKi. Kinclerová
    celkem 57 840 bodů
    |
    13.11.2005 11:35
  • Pavel Klíma
    Pavel Klíma
    celkem 47 259 bodů
    |
    13.11.2005 11:36

    :)))

  • Petr Švantner
    Petr Švantner
    celkem 4 011 bodů
    |
    13.11.2005 11:39
  • K r i s t ý n a  www.pagacikova.estranky.cz
    K r i s t ý n a www.pagacikova.estranky.cz
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:40

    tak to je nářez
    super momentka

  • jackx
    jackx
    celkem 1 298 bodů
    |
    13.11.2005 11:42
  • Jaroslav Aichler
    Jaroslav Aichler
    celkem 15 339 bodů
    |
    13.11.2005 11:43

    tak to je paradni momentka.. btw. ta veverka nevypada jako nase veverka, mi tak prijde.. Nebyl jsi nahodou ve Statech? :)

  • radim stepanek
    radim stepanek
    celkem 4 777 bodů
    |
    13.11.2005 11:47

    ne ne...Reegens Park - Londyn...

  • F K
    F K
    celkem 107 951 bodů
    |
    13.11.2005 11:48
  • Martin Šťastný Stagr
    Martin Šťastný Stagr
    celkem 9 420 bodů
    |
    13.11.2005 11:51
  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    13.11.2005 11:52
  • endžls
    endžls
    celkem 1 452 bodů
    |
    13.11.2005 11:54
  • Miroslav Urik
    Miroslav Urik
    celkem 62 437 bodů
    |
    13.11.2005 11:56
  • Petr Šalati
    Petr Šalati
    celkem 23 870 bodů
    |
    13.11.2005 11:56

    :)

  • Roman Maliha
    Roman Maliha
    celkem 65 348 bodů
    |
    13.11.2005 11:57

    super :)))

  • Jako ty
    Jako ty
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 11:57
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    13.11.2005 11:58

    5++
    mohla by být ostřejší v obličeji, ale jako moment ve spojení s názvem je to bezva :)

  • Jaroslav Staněk jaro
    Jaroslav Staněk jaro
    celkem 10 112 bodů
    |
    13.11.2005 12:01

    :-)

  • Pavel Jedlička
    Pavel Jedlička
    celkem 833 bodů
    |
    13.11.2005 12:02

    6+ supr

  • Pepe 5
    Pepe 5
    celkem 3 431 bodů
    |
    13.11.2005 12:03
  • Jarda Kvapil __
    Jarda Kvapil __
    celkem 15 218 bodů
    |
    13.11.2005 12:04

    Supr moment

  • Ingrid Bzenecká
    Ingrid Bzenecká
    celkem 44 695 bodů
    |
    13.11.2005 12:06
  • M. J.
    M. J.
    celkem 30 048 bodů
    |
    13.11.2005 12:08

    ...ale že se drží "potvora" ;o)

  • Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    celkem 39 538 bodů
    |
    13.11.2005 12:11

    fakt namkana fotka

  • Pavel Vabrousek
    Pavel Vabrousek
    celkem 29 882 bodů
    |
    13.11.2005 12:13

    5+

  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    13.11.2005 12:13

    Bomba

  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    13.11.2005 12:17
  • carosek
    carosek
    celkem 4 802 bodů
    |
    13.11.2005 12:19

    super! o)

  • Dalibor Zítek
    Dalibor Zítek
    celkem 4 169 bodů
    |
    13.11.2005 12:21

    :-) pekne

  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    13.11.2005 12:25

    :)

  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    13.11.2005 12:27

    za ten nazev:))))

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    13.11.2005 12:28
  • Šulo
    Šulo
    celkem 5 226 bodů
    |
    13.11.2005 12:30
  • Ivo Martinka
    Ivo Martinka
    celkem 17 951 bodů
    |
    13.11.2005 12:32

    skoda te ostrosti, ale jinak hoooodne dobre

  • RP 1
    RP 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 12:34
  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    13.11.2005 12:36

    perfektne..som sa zasmial dobre

  • Lukas Vanecek 1
    Lukas Vanecek 1
    celkem 27 521 bodů
    |
    13.11.2005 12:36

    :o) výborná!

  • SiPiT
    SiPiT
    celkem 15 732 bodů
    |
    13.11.2005 12:37
  • Hanka Kučerová
    Hanka Kučerová
    celkem 30 573 bodů
    |
    13.11.2005 12:43

    vtipný název :-)

  • Radek Masár
    Radek Masár
    celkem 21 863 bodů
    |
    13.11.2005 12:46

    Moc pěkný moment

  • Mišo Bebjak
    Mišo Bebjak
    celkem 8 389 bodů
    |
    13.11.2005 12:47
  • Martina Lenková
    Martina Lenková
    celkem 18 109 bodů
    |
    13.11.2005 12:47
  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    13.11.2005 12:51
  • Petr Toman
    Petr Toman
    celkem 3 800 bodů
    |
    13.11.2005 12:52

    Povedený snímek-líbí se mi 6++

  • Jana Dobešová
    Jana Dobešová
    celkem 3 738 bodů
    |
    13.11.2005 13:13

    jako živá!

  • pierrre
    pierrre
    celkem 27 203 bodů
    |
    13.11.2005 13:16
  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    13.11.2005 13:23

    ahoj...!! bezva..!! :-)

  • Zdeněk Kučera
    Zdeněk Kučera
    celkem 27 835 bodů
    |
    13.11.2005 13:23

    Dobrej název ;-)

  • jan dvořák termit
    jan dvořák termit
    celkem 5 117 bodů
    |
    13.11.2005 13:28
  • Onja
    Onja
    celkem 6 183 bodů
    |
    13.11.2005 13:36
  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    13.11.2005 13:42

    môže biť...

  • Filip Ludvik
    Filip Ludvik
    celkem 13 898 bodů
    |
    13.11.2005 13:46
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    13.11.2005 13:47
  • Shadow - Marcel Šolta
    Shadow - Marcel Šolta
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 13:49
  • Radush
    Radush
    celkem 23 947 bodů
    |
    13.11.2005 13:53

    Rrrrrrrrrrrrrrrrozkošná :-)

    btw: jaká je ta sigma?

  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    13.11.2005 13:56
  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    13.11.2005 14:02

    juu :)

  • Pavel Čadek
    Pavel Čadek
    celkem 10 190 bodů
    |
    13.11.2005 14:02
  • jolly
    jolly
    celkem 724 bodů
    |
    13.11.2005 14:11

    5+

  • Slavomír Kamenčík 2
    Slavomír Kamenčík 2
    celkem 5 862 bodů
    |
    13.11.2005 14:15
  • Syxi
    Syxi
    celkem 1 029 bodů
    |
    13.11.2005 14:25

    Bomba!!!...nie je náhodou vypchatá? :o)))

  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    13.11.2005 14:33
  • Aleš Kočí
    Aleš Kočí
    celkem 39 163 bodů
    |
    13.11.2005 14:35
  • Palo F.
    Palo F.
    celkem 11 975 bodů
    |
    13.11.2005 14:35
  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    13.11.2005 14:40
  • Lukáš Wellendorf
    Lukáš Wellendorf
    celkem 16 198 bodů
    |
    13.11.2005 14:42
  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    13.11.2005 14:45
  • Václav Pižl
    Václav Pižl
    celkem 53 915 bodů
    |
    13.11.2005 14:48
  • Roman Mácha 1
    Roman Mácha 1
    celkem 65 057 bodů
    |
    13.11.2005 14:58

    jax to vyfotil? Ochočená veverka?

  • Jaromír Klein
    Jaromír Klein
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 15:12
  • Petr SOJKA
    Petr SOJKA
    celkem 11 118 bodů
    |
    13.11.2005 15:13
  • Ola
    Ola
    celkem 72 452 bodů
    |
    13.11.2005 15:23

    Ta je !!!

  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    13.11.2005 15:23

    :DDD

  • Jitulka75
    Jitulka75
    celkem 18 265 bodů
    |
    13.11.2005 15:32

    nádherná fotečka...teda tomu řikám raketovej nástup na FA :D

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    13.11.2005 15:33
  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 15:34

    Fíííhá, fajn momentovka!

  • Roman Hvizdoš
    Roman Hvizdoš
    celkem 18 143 bodů
    |
    13.11.2005 15:37
  • Grande Puffo
    Grande Puffo
    celkem 7 279 bodů
    |
    13.11.2005 15:42

    takže pravá nefalšovaná nevycpaná english squirrel :-))) u nás nejsou fakt tak vyžrané...

  • Jan Tichý
    Jan Tichý
    celkem 29 658 bodů
    |
    13.11.2005 15:45
  • L eslie
    L eslie
    celkem 36 337 bodů
    |
    13.11.2005 15:46

    4+

  • Tino
    Tino
    celkem 63 763 bodů
    |
    13.11.2005 15:46

    :))

  • Milan K
    Milan K
    celkem 32 309 bodů
    |
    13.11.2005 15:59

    Pekné

  • Marie Trčková
    Marie Trčková
    celkem 21 280 bodů
    |
    13.11.2005 16:02

    6+ ...... :o)))))

  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    13.11.2005 16:15

    TO NENÍ MOŽNÝ....TO JE FOTOMODEL :))

  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    13.11.2005 16:16

    EŠTĚ BODÍKY...

  • František Šinka
    František Šinka
    celkem 328 bodů
    |
    13.11.2005 16:16
  • bonsaj
    bonsaj
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 16:22
  • Radovan Just
    Radovan Just
    celkem 4 056 bodů
    |
    13.11.2005 16:25
  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    13.11.2005 16:27
  • Anabru
    Anabru
    celkem 21 269 bodů
    |
    13.11.2005 16:29

    :-)

  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    13.11.2005 16:32
  • Fotograf 66
    Fotograf 66
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 16:34

    Paráááda :)

  • vojkovsky.com
    vojkovsky.com
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 16:34

    paradicka :)

  • Braddy
    Braddy
    celkem 3 795 bodů
    |
    13.11.2005 16:41

    :-D Super foto!

  • Peter Oslanec Vrtik
    Peter Oslanec Vrtik
    celkem 17 861 bodů
    |
    13.11.2005 16:47
  • Fotograf 96
    Fotograf 96
    celkem 22 bodů
    |
    13.11.2005 16:47
  • Peter Mečiar
    Peter Mečiar
    celkem 43 660 bodů
    |
    13.11.2005 16:49
  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    13.11.2005 16:57
  • Daniela T
    Daniela T
    celkem 52 940 bodů
    |
    13.11.2005 17:30

    :-))

  • Ľubo Š
    Ľubo Š
    celkem 10 616 bodů
    |
    13.11.2005 17:40

    Pekne, ale ziaden problem odfotit. Tipujem ze v Londyne, ak hej, hladam partaka na obcasny fotovylet.

  • Léňa K. Lenacek
    Léňa K. Lenacek
    celkem 14 857 bodů
    |
    13.11.2005 17:47

    jeee.... super!! Zavidela ti fotacek asi, doufam, ze jsi ji ho alespon pujcil, aby si to zkusila :-D

  • ENZO 1
    ENZO 1
    celkem 17 340 bodů
    |
    13.11.2005 17:54

    +:))

  • Jan Neuwirth
    Jan Neuwirth
    celkem 48 202 bodů
    |
    13.11.2005 17:54
  • Sue Nagyová
    Sue Nagyová
    celkem 31 316 bodů
    |
    13.11.2005 17:57

    skvelé!

  • Pavol Kamenský
    Pavol Kamenský
    celkem 7 367 bodů
    |
    13.11.2005 17:58
  • Zdeněk Opletal KTM
    Zdeněk Opletal KTM
    celkem 10 536 bodů
    |
    13.11.2005 17:59
  • tomski bengovič
    tomski bengovič
    celkem 11 909 bodů
    |
    13.11.2005 18:06
  • ľubo augustinský
    ľubo augustinský
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 18:12
  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    13.11.2005 18:16

    Prima:-)

  • DD 1
    DD 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 18:17

    trefnééé

  • Tomáš Tajč
    Tomáš Tajč
    celkem 3 405 bodů
    |
    13.11.2005 18:24
  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    13.11.2005 18:25
  • Láďa Vít
    Láďa Vít
    celkem 53 072 bodů
    |
    13.11.2005 18:30

    ta veverka se mi zdá neostrá

  • Milan Bortel Milhousek
    Milan Bortel Milhousek
    celkem 17 280 bodů
    |
    13.11.2005 18:34

    ty vole...bomba foto...:)

  • Jan Vejmola
    Jan Vejmola
    celkem 29 865 bodů
    |
    13.11.2005 18:51

    bezva moment

  • Pavel Hnízdil 1
    Pavel Hnízdil 1
    celkem 14 684 bodů
    |
    13.11.2005 18:52
  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    13.11.2005 19:01
  • Vítězslav Moch
    Vítězslav Moch
    celkem 59 434 bodů
    |
    13.11.2005 19:07

    :o))))))

  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    13.11.2005 19:08
  • Adam Szabó
    Adam Szabó
    celkem 3 776 bodů
    |
    13.11.2005 19:26

    :-)

  • Peter  P A U K...PP...
    Peter P A U K...PP...
    celkem 34 743 bodů
    |
    13.11.2005 19:56
  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    13.11.2005 20:01

    super okamzik :o))

  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    13.11.2005 20:06
  • Ivča J.
    Ivča J.
    celkem 111 025 bodů
    |
    13.11.2005 20:24

    Moc hezká a roztomilá.

  • doom
    doom
    celkem 5 488 bodů
    |
    13.11.2005 20:26
  • Ondřej Prosický
    Ondřej Prosický
    celkem 259 192 bodů
    |
    13.11.2005 20:30

    Pěkné, i s tím plotem! Takový nevšední podzimní pohled.
    6-

  • Bc. Martina Kertészová
    Bc. Martina Kertészová
    celkem 11 280 bodů
    |
    13.11.2005 20:37
  • Mirek Kaiser
    Mirek Kaiser
    celkem 34 905 bodů
    |
    13.11.2005 20:49
  • Fotograf 70
    Fotograf 70
    celkem 113 bodů
    |
    13.11.2005 20:55

    6-

  • Kamil Šrubař
    Kamil Šrubař
    celkem 15 297 bodů
    |
    13.11.2005 20:57
  • Karel Dřízhal
    Karel Dřízhal
    celkem 13 164 bodů
    |
    13.11.2005 21:01

    6++ hmm.. stesticko nebo je tvoje ochocena.:))..a kde ma kormidlo??

  • Jarka B
    Jarka B
    celkem 17 936 bodů
    |
    13.11.2005 21:08
  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    13.11.2005 21:28
  • azi
    azi
    celkem 5 922 bodů
    |
    13.11.2005 21:41
  • Petra Farkašová
    Petra Farkašová
    celkem 17 436 bodů
    |
    13.11.2005 21:47

    +

  • Hilda
    Hilda
    celkem 780 bodů
    |
    13.11.2005 21:50
  • Roman Šrubař
    Roman Šrubař
    celkem 24 083 bodů
    |
    13.11.2005 22:02
  • Slavomír Džadoň
    Slavomír Džadoň
    celkem 40 180 bodů
    |
    13.11.2005 22:08
  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 22:26

    tak to je narez

  • Tomáš Hyka tomas.hyka
    Tomáš Hyka tomas.hyka
    celkem 12 023 bodů
    |
    13.11.2005 22:44

    Není třeba komentovat. Skvělé.

  • Kill Bill
    Kill Bill
    celkem 24 517 bodů
    |
    13.11.2005 22:49

    :D

  • Lukáš Faturík
    Lukáš Faturík
    celkem 26 977 bodů
    |
    13.11.2005 23:06
  • pavli
    pavli
    celkem 23 074 bodů
    |
    13.11.2005 23:15

    super

  • Archer 1
    Archer 1
    celkem 16 106 bodů
    |
    13.11.2005 23:21
  • Jan Krejsa
    Jan Krejsa
    celkem 13 367 bodů
    |
    13.11.2005 23:35
  • Juraj Šebok
    Juraj Šebok
    celkem 11 793 bodů
    |
    13.11.2005 23:40

    :))))

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    13.11.2005 23:49

    :)

  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    14.11.2005 00:01
  • Zuzana
    Zuzana
    celkem 1 458 bodů
    |
    14.11.2005 00:14
  • Karel Kraus
    Karel Kraus
    celkem 8 747 bodů
    |
    14.11.2005 00:28

    super

  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    14.11.2005 02:46
  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    14.11.2005 02:55

    :D

  • Fotograf 116
    Fotograf 116
    celkem 0 bodů
    |
    14.11.2005 05:40

    Hustý:)

  • franki
    franki
    celkem 2 056 bodů
    |
    14.11.2005 06:29
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    14.11.2005 06:43
  • Miroslav Mlíka
    Miroslav Mlíka
    celkem 15 086 bodů
    |
    14.11.2005 06:56

    :)

  • Fanouš
    Fanouš
    celkem 9 798 bodů
    |
    14.11.2005 07:40
  • Taťána Havlíčková
    Taťána Havlíčková
    celkem 75 246 bodů
    |
    14.11.2005 07:57
  • Pavel Skala ingopocak
    Pavel Skala ingopocak
    celkem 21 635 bodů
    |
    14.11.2005 08:07

    .)

  • TM 1
    TM 1
    celkem 0 bodů
    |
    14.11.2005 08:10
  • Luděk Bubeník
    Luděk Bubeník
    celkem 10 111 bodů
    |
    14.11.2005 08:18
  • Vláďa Plicka
    Vláďa Plicka
    celkem 14 816 bodů
    |
    14.11.2005 08:26

    škoda přepalu na uchu

  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    14.11.2005 08:47
  • skalsky.net
    skalsky.net
    celkem 16 424 bodů
    |
    14.11.2005 08:56

    skvele ... jako zvireci momentka i se svkelou kompozici a barvama .. moc pekne!

  • Lukáš Vacek
    Lukáš Vacek
    celkem 14 303 bodů
    |
    14.11.2005 09:09

    :))

  • Lukáš Vacek
    Lukáš Vacek
    celkem 14 303 bodů
    |
    14.11.2005 09:11

    kdyz jsem to videl, rikal jsem si ze to by mohlo bejt z londyna.. Taky jsem je tam videl jak se vystavujou, ale ja nemel to stesti.. :/(/

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    14.11.2005 09:17

    v kombinaci s názvem - skvělá fotka :))))))

  • Sharpinka alias Škerko
    Sharpinka alias Škerko
    celkem 30 392 bodů
    |
    14.11.2005 09:21

    NÁDHERA!!!!!!!! a s názvom BOMBA......... :o)))))))))))))))))

    pobavila moc....

  • pb
    pb
    celkem 28 294 bodů
    |
    14.11.2005 09:24
  • tomas sliva
    tomas sliva
    celkem 32 255 bodů
    |
    14.11.2005 09:28

    :-))

  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    14.11.2005 09:38

    5+

  • Vladimír Gígel kaktusar
    Vladimír Gígel kaktusar
    celkem 6 329 bodů
    |
    14.11.2005 09:45

    super postreh a moment

  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    14.11.2005 10:01
  • obonsky
    obonsky
    celkem 0 bodů
    |
    14.11.2005 10:05
  • Tomáš Vojtěch 1
    Tomáš Vojtěch 1
    celkem 9 932 bodů
    |
    14.11.2005 10:09

    ok

  • Adam Maixner
    Adam Maixner
    celkem 3 776 bodů
    |
    14.11.2005 10:17
  • DiSaBodnúť
    DiSaBodnúť
    celkem 0 bodů
    |
    14.11.2005 10:27

    dd

  • Ivo Šťastný
    Ivo Šťastný
    celkem 2 094 bodů
    |
    14.11.2005 11:04

    :-) tak to je hrubeeee. A to nejen diky veverce, ale i kompozici

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    14.11.2005 11:15
  • František Reischl
    František Reischl
    celkem 7 788 bodů
    |
    14.11.2005 20:39
  • Milan Červenka 1
    Milan Červenka 1
    celkem 0 bodů
    |
    16.11.2005 15:46

    není to v londýně?

  • Milan Červenka 1
    Milan Červenka 1
    celkem 0 bodů
    |
    16.11.2005 15:48

    podle toho zábradlí... taky tam lítaly ty veverky jak splašené a otravovaly, až hrůza :)))

  • radim stepanek
    radim stepanek
    celkem 4 777 bodů
    |
    16.11.2005 15:57

    jj Reegens Park-Londyn

  • Anna Honcová
    Anna Honcová
    celkem 989 bodů
    |
    16.11.2005 16:52

    gut:o))

  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    16.11.2005 23:40

    :-))

  • Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    celkem 20 128 bodů
    |
    17.11.2005 07:29

    jéééé, sedmička ;-)

  • Petr Komárek
    Petr Komárek
    celkem 21 592 bodů
    |
    18.11.2005 13:07
  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    19.11.2005 10:42
  • Kaya 1
    Kaya 1
    celkem 3 524 bodů
    |
    21.11.2005 13:13

    :)

  • Drahos
    Drahos
    celkem 3 048 bodů
    |
    21.11.2005 21:59
  • Peter Karackaj
    Peter Karackaj
    celkem 11 837 bodů
    |
    23.11.2005 22:12
  • Martin Čegan
    Martin Čegan
    celkem 0 bodů
    |
    24.11.2005 20:47
  • JEAN PIERRE- PŘEPALSOFTMANIAK- ONLINE
    JEAN PIERRE- PŘEPALSOFTMANIAK- ONLINE
    celkem 0 bodů
    |
    25.11.2005 00:14

    fičákoidní fotka

  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    05.12.2005 10:22
  • jrj
    jrj
    celkem 404 bodů
    |
    07.12.2005 20:47

    7-

  • mior
    mior
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 21:17

    ako živá
    :)

  • andrea 1
    andrea 1
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 17:41
  • Skuugi
    Skuugi
    celkem 3 000 bodů
    |
    11.12.2005 18:14

    tak to se mi teda libi :oDDDDDD

  • mara 2
    mara 2
    celkem 1 237 bodů
    |
    20.12.2005 22:21

    :D :D
    Pobavilo :)

  • Miloš Etlík
    Miloš Etlík
    celkem 0 bodů
    |
    01.01.2006 19:33
  • Hjui
    Hjui
    celkem 13 167 bodů
    |
    08.01.2006 02:30

    7++ za dokonalej vyraz modelky :-)

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    14.01.2006 22:28

    6++
    bezva nazev. Paradni foto vcetne okamziku. Kurnajs, ty veverky jsou tak roztomily!Neda se odolat:)

  • Ivana Altmanová
    Ivana Altmanová
    celkem 7 669 bodů
    |
    14.01.2006 23:21

    :o)))))))))))))

  • Václav Šilha
    Václav Šilha
    celkem 42 015 bodů
    |
    14.01.2006 23:24
  • Miroslav Glaser
    Miroslav Glaser
    celkem 2 850 bodů
    |
    17.01.2006 16:49
  • jitka čermáková
    jitka čermáková
    celkem 106 bodů
    |
    19.01.2006 18:34

    pěkný snímek..líbí se mi...

  • Alexander Wirdzek
    Alexander Wirdzek
    celkem 1 284 bodů
    |
    26.01.2006 21:31
  • HANA vitova
    HANA vitova
    celkem 77 047 bodů
    |
    31.01.2006 10:49
  • Jirka Žák
    Jirka Žák
    celkem 4 582 bodů
    |
    02.02.2006 00:52
  • Miroslav Novák 2
    Miroslav Novák 2
    celkem 2 967 bodů
    |
    03.02.2006 16:22
  • bara.s
    bara.s
    celkem 4 111 bodů
    |
    04.02.2006 15:45

    =D

  • Mirka Kukurová
    Mirka Kukurová
    celkem 12 776 bodů
    |
    04.02.2006 19:56
  • Fyl
    Fyl
    celkem 17 343 bodů
    |
    11.02.2006 01:50

    no tak to je mazec

  • Tomáš 7
    Tomáš 7
    celkem 3 488 bodů
    |
    01.04.2006 18:52
  • Peter Šlapanský
    Peter Šlapanský
    celkem 0 bodů
    |
    15.04.2006 17:14

    Mozno by sa zislo velmi zlahka priostrit, ale inak mila fotka :)

  • Vladimir Ulman
    Vladimir Ulman
    celkem 679 bodů
    |
    18.04.2006 21:20
  • Vladimir Kocian
    Vladimir Kocian
    celkem 159 bodů
    |
    19.04.2006 12:11
  • igor schmidt
    igor schmidt
    celkem 5 257 bodů
    |
    26.04.2006 22:05

    super

  • Gabriela 2
    Gabriela 2
    celkem 0 bodů
    |
    06.05.2006 21:23

    uzasne

  • Filip Šálek 1
    Filip Šálek 1
    celkem 459 bodů
    |
    16.05.2006 20:56
  • lpl
    lpl
    celkem 35 901 bodů
    |
    17.05.2006 21:57

    lol... :)

  • Jozef Filo 1
    Jozef Filo 1
    celkem 357 bodů
    |
    18.05.2006 12:04

    ok

  • Tomáš Svoboda 1
    Tomáš Svoboda 1
    celkem 2 643 bodů
    |
    24.06.2006 21:15
  • Veronika Vondráčková
    Veronika Vondráčková
    celkem 896 bodů
    |
    30.07.2006 14:26

    fakt dobrý :D

  • Milan  Jalč
    Milan Jalč
    celkem 703 bodů
    |
    06.08.2006 14:11
  • Viktor M.
    Viktor M.
    celkem 13 526 bodů
    |
    07.08.2006 21:48
  • Matus  Losonsky
    Matus Losonsky
    celkem 17 281 bodů
    |
    29.08.2006 15:26

    ty tak tohle je neco... :) 7+++

  • Martin Husár
    Martin Husár
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2006 09:15

    tak to jo

  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    22.10.2006 09:54

    :)

  • Karel Omes
    Karel Omes
    celkem 70 604 bodů
    |
    30.10.2006 11:12
  • Jana Vicariová
    Jana Vicariová
    celkem 46 727 bodů
    |
    30.10.2006 11:12
  • Michal Rehak
    Michal Rehak
    celkem 6 838 bodů
    |
    30.10.2006 11:23
  • Otakar Mucha
    Otakar Mucha
    celkem 19 921 bodů
    |
    30.10.2006 11:23
  • Andrea Němcová
    Andrea Němcová
    celkem 49 501 bodů
    |
    30.10.2006 11:54

    paráda, kompo je dokonalý

  • Bambus
    Bambus
    celkem 31 015 bodů
    |
    30.10.2006 11:58
  • Eva Stawarczyková
    Eva Stawarczyková
    celkem 2 561 bodů
    |
    12.11.2006 00:21
  • Fotograf 133
    Fotograf 133
    celkem 92 661 bodů
    |
    12.11.2006 21:37

    :o)

  • Dana Hatalová
    Dana Hatalová
    celkem 29 332 bodů
    |
    15.11.2006 14:34
  • Minooo
    Minooo
    celkem 2 148 bodů
    |
    20.11.2006 19:20

    Nater :D:D:D:D:D:

  • Tomáš Ondra
    Tomáš Ondra
    celkem 3 726 bodů
    |
    23.11.2006 17:12
  • Jonáš
    Jonáš
    celkem 2 581 bodů
    |
    23.11.2006 17:15
  • z pekla štěstí
    z pekla štěstí
    celkem 4 906 bodů
    |
    23.11.2006 17:53

    paráda

  • pankacik
    pankacik
    celkem 2 341 bodů
    |
    06.12.2006 03:59

    uplne masaker :D

  • LB.666
    LB.666
    celkem 18 990 bodů
    |
    29.12.2006 01:13
  • steff FIDORKA
    steff FIDORKA
    celkem 85 080 bodů
    |
    10.01.2007 13:03
  • mkm
    mkm
    celkem 797 bodů
    |
    19.02.2007 14:41
  • jitka maděrová
    jitka maděrová
    celkem 0 bodů
    |
    24.02.2007 15:47

    v Anglii,že?
    parádní!!! :-))
    6++

  • Tom Halačka
    Tom Halačka
    celkem 0 bodů
    |
    09.03.2007 16:18
  • Petra Filípková ESTRELLKA
    Petra Filípková ESTRELLKA
    celkem 20 087 bodů
    |
    08.04.2007 21:55

    6+
    :o)

  • Tomáš Škoda
    Tomáš Škoda
    celkem 9 052 bodů
    |
    06.05.2007 12:32

    škoda toho ucha že splývá s listím-ale jinak super fotka

  • Jakub 5
    Jakub 5
    celkem 3 761 bodů
    |
    16.05.2007 20:48

    dobrý postřeh a rychlost ovládání fotoaparátu

  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    21.05.2007 15:21
  • Miloš Bruncko
    Miloš Bruncko
    celkem 60 353 bodů
    |
    22.05.2007 14:04
  • daff01
    daff01
    celkem 0 bodů
    |
    22.05.2007 14:57

    !
    6+

  • Caskoun . .
    Caskoun . .
    celkem 50 210 bodů
    |
    07.06.2007 08:29
  • Adrian Svec 1
    Adrian Svec 1
    celkem 7 878 bodů
    |
    07.06.2007 10:52

    tak to je koniec... aka fotkaaaa!!!! :)

  • Marvin 2
    Marvin 2
    celkem 8 655 bodů
    |
    08.06.2007 10:30

    úplne skvelé. Perfektná veverica

  • Nela Smržová Chro chro
    Nela Smržová Chro chro
    celkem 34 902 bodů
    |
    23.06.2007 22:19

    + :-))

  • Lábus
    Lábus
    celkem 5 268 bodů
    |
    05.07.2007 23:16
  • Peter Šuhajda
    Peter Šuhajda
    celkem 349 bodů
    |
    07.12.2007 19:58
  • Viazo
    Viazo
    celkem 26 107 bodů
    |
    11.02.2008 07:52
  • LUKAS POUVA 1
    LUKAS POUVA 1
    celkem 2 725 bodů
    |
    22.04.2008 07:42
  • David Tes
    David Tes
    celkem 3 432 bodů
    |
    08.07.2008 02:56
  • Aleš  Bican
    Aleš Bican
    celkem 49 190 bodů
    |
    09.07.2008 22:11
  • jméno změnil administrátor
    jméno změnil administrátor
    celkem 0 bodů
    |
    27.10.2008 17:58
  • Marek Hruška
    Marek Hruška
    celkem 471 bodů
    |
    08.11.2008 16:14
  • Ypsilonik
    Ypsilonik
    celkem 6 884 bodů
    |
    12.11.2008 10:38

    ... super foto +

  • Richard Kubica
    Richard Kubica
    celkem 2 321 bodů
    |
    24.09.2009 22:24
  • Štěpa 3
    Štěpa 3
    celkem 0 bodů
    |
    01.05.2011 23:39
  • Jaromír Chmátal
    Jaromír Chmátal
    celkem 0 bodů
    |
    28.04.2013 20:18

Další informace

Vloženo: 13. 11. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 1324 x
Fotoaparát: Canon EOS 350D

Štítky fotografie

  • zvířata 55225x

Další fotky autora

  • **Cervenacek II**
  • ***EYE SHADOWS***
  • **Southbank Walk**
  • **Cervenacek**
  • **All Stars Team**
  • **Karkulka Power**
  • ***Holubi utok***
  • **JESUS is ALIVE!!!*
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Babočka bodláková .
  • Výměna názorů
  • Oběd
  • Kuk
  • hýl rudý
  • kachní odpočinek - mláďata
  • Polák chocholačka
  • Baletka
  • Kos černý
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.