Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekné
6+,parádní
super, líbí, ahoj...:-)
dobre
5++
příjemné :)
surp trupr
opravdu vyborny
moc pekne..
Jo to vypadá moc hezky
Pěkný kousek :-)
velmi pěkné světlo
paráda...moc se mi to líbí!
špica
mozna jsem mel dat 7 :)
super
6+
Jeden z nej potůčků co jsem tady za poslední dobu viděl... asi proto že je tam i vidět dost toho zvláštního lesa... líbí
Petr Švantner: dyt je to jedno ne:)
Moc se mi líbí. Má to hloubku.
krása! teda moc se mi nelíbí ten akční podpis! ale to neřešim! moc pěkný
pocitově..
super ako z rozpravky :)
hezký soft..!
6+ Super
pohádka
Krásná atmo.
super!
Působí to nádherně, takový klid, pohoda.
Supr atmo...
Zdenka Rosecká: díky moc:)
ta je skvělá, úžasná a dokonalá. jak potůčkofky nemusim tahle je super. tu bych si dal hned na zeď
Jako z pohádky
6+!!
to zpracovani je fajn
Vydarene ;-)
pěkné
tohle je paradicka, to bych si klidne povesila na stenu :)
super
veľmi pekné
Veľmi pekná atmosféra
nadherna atmosfera ... vyjimecne
super
první fotka, které dnes můžu dát s čistým svědomím 7!
...a basta
6+ moc pěkné
Krásně pohádkové
jak z pohádky
parádní..
super
+ ;)
Pěkné.
6/6.5
Vynikajicí atmosféra, je lepší než to co tu běžně dostává 6. Takže 7.
6+
Příjemné podzimní ladění...
Krásně náladové...
snové
6--
pěkné...příjemné foto.
tak ta se ti povedla! To sem tam mírné rozmazání listů působí hodně zajímavě a pěkně to scénu zjemňuje
Pěkná.
Nádhera, super!
škoda, že vietor rozhýbal lísty na stromoch, ale je to veľmi pekné 5+++
jako v pohádkovém lese
no to je nádhera !!
hmm
Pěkný podzim.
W O W !
povedlo se
Paradné vidění ...
Marian Matta : diky Marian :)
tak to mě dostalo
na první pohled skvělé, na druhý už přemýšlím nad těmi až příliš romázlými partiemi..
5+
nádherná atmosféra
libi se mi, kdyz to takhle nekdo vidi
George dH: je to tim ze to bylo na dlouhy cas a listy se proste hybou.me to k tomu celkem sedi, ostatnim nemusi:)
7/6
nadherná :)))
6++
jo, to bych taky chtěla umět
libi se mi...v zaplave podzimovek zase jedna lepsi. Asi foukal vitr,vid...:-)
..nádhera..
Ja tieto riecky B-ckove nemusim ale totok sa mi vazne paci...pekne.pekne.pekne
parada
moc pěkná atmosféra :)
7+
překrásné
***
potoky moc nehodnotím, ale tento musím
Nádherné protisvetlo. Tá jeseň je úrodná. Radosť sa pozrieť.
No... tak tohle má atmo...
je to frajer : )
6++ Supr, tohle je tvoje parketa
Pěkné
líbí...
5+ !
veľmi pekné
skvele...-)
tak toto sa ti vydarilo
Zajímavé a pěkne
6+, líbí
proste nadhera!!!!
paráda ;))
Jako v pohadce.
Má krásnou zářivou atmosféru!! Kdybych jí fotil já, už by mi visela na stěně!
...sladucke sladucke....ale dobre
rozpravkove...
pekne
ako zo sna.., super!
Moc hezké...
6+
Moc pěkné.
krásné
parada...
krása
Promin, absolutne nic mi to v te zaplave potoku nerika...
:o)
paráda
moc pěkné
takové zasněné ...
krásné!!!
uzasna
Krása, nádherně to na mě působí.:o) Mohla bych se dívat celé hodiny.:o)
uzasne
Je to foceno pomocí stativu? Pěkná fotka. Díky, Majka
Marie Hajná: ano ano, je to foceno ze stativu:)
Skoro ako Šiškin
krásně zachycený podzim :-)
nadherne :)
Velmi povedené podzimní foto. Až na to psaní v rámečku.
moc hezká :), opravdu podzim ]
krásné
Dost dobrý :-)