•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 652 fotografií Černobílé foto
    • 101 494 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Gentská panna babylónská

1687(6.4) 48 hodin: 861 (6.3)
Jan Fikáček Jan Fikáček (45 638 bodů)
V galerii: Město

polarizák, stativ: Prosím, co nejvíce konkrétních připomínek a podrobné kritiky. Jinak na stole je sklenička, ze které jsem se napil a šel jsem to fotit :-).

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    10.10.2005 14:22

    6+

  • Michaela 2
    Michaela 2
    celkem 3 193 bodů
    |
    10.10.2005 14:22
  • Vlastimil Novák link-in-man
    Vlastimil Novák link-in-man
    celkem 16 202 bodů
    |
    10.10.2005 14:22
  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    10.10.2005 14:22
  • milanXY
    milanXY
    celkem 8 218 bodů
    |
    10.10.2005 14:23

    bomba! skvělý, ale moc tam vidět nejsi:)

  • i.m.a.
    i.m.a.
    celkem 0 bodů
    |
    10.10.2005 14:23
  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    10.10.2005 14:23
  • Taťána Havlíčková
    Taťána Havlíčková
    celkem 75 246 bodů
    |
    10.10.2005 14:24
  • Dominik ca o Juris
    Dominik ca o Juris
    celkem 8 958 bodů
    |
    10.10.2005 14:24

    dobreee

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    10.10.2005 14:24
  • Jiří Kopecký
    Jiří Kopecký
    celkem 6 914 bodů
    |
    10.10.2005 14:24
  • Sergej Rachmaninov
    Sergej Rachmaninov
    celkem 6 587 bodů
    |
    10.10.2005 14:24
  • Pavel Skala ingopocak
    Pavel Skala ingopocak
    celkem 21 635 bodů
    |
    10.10.2005 14:24
  • Pavel Kraus
    Pavel Kraus
    celkem 13 416 bodů
    |
    10.10.2005 14:25

    Tak se priznam ze jsem musel chvilku premyslet, kazdopadne jsem takhle vylohu jeste nikdy vyfocenou nevidel. Hodne dobrý, jinými slovy koláž máš hotovou :-)

  • Čerťule ČEROVSKÁ
    Čerťule ČEROVSKÁ
    celkem 10 967 bodů
    |
    10.10.2005 14:25

    priznam se - v nahledu se mi to moc nezamlouvalo, ale takhle ---> skvely

  • Radush
    Radush
    celkem 23 947 bodů
    |
    10.10.2005 14:27
  • Lubomír Šrámek
    Lubomír Šrámek
    celkem 6 649 bodů
    |
    10.10.2005 14:27
  • Oskar Macek
    Oskar Macek
    celkem 33 150 bodů
    |
    10.10.2005 14:28
  • Koca - Standa Kocůrek
    Koca - Standa Kocůrek
    celkem 27 062 bodů
    |
    10.10.2005 14:28

    super :-)

  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    10.10.2005 14:29

    veľmi pekné

  • Zuza C
    Zuza C
    celkem 7 236 bodů
    |
    10.10.2005 14:31
  • Lubo Torok
    Lubo Torok
    celkem 0 bodů
    |
    10.10.2005 14:32
  • gandalf šedý
    gandalf šedý
    celkem 30 549 bodů
    |
    10.10.2005 14:33
  • Tomáš Hejl
    Tomáš Hejl
    celkem 34 012 bodů
    |
    10.10.2005 14:33

    SUPER

  • Brian Cohen The Messiah
    Brian Cohen The Messiah
    celkem 631 bodů
    |
    10.10.2005 14:35

    pěkné omalovánka :-)

  • Karel Kraus
    Karel Kraus
    celkem 8 747 bodů
    |
    10.10.2005 14:36
  • Daaali
    Daaali
    celkem 325 bodů
    |
    10.10.2005 14:36
  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    10.10.2005 14:43

    úžasné barvy

  • Pavel Kostelník Mygalo
    Pavel Kostelník Mygalo
    celkem 34 555 bodů
    |
    10.10.2005 14:46

    *

  • DiSaBodnúť
    DiSaBodnúť
    celkem 0 bodů
    |
    10.10.2005 14:51
  • Jaromír Štross mirastr
    Jaromír Štross mirastr
    celkem 3 427 bodů
    |
    10.10.2005 14:52
  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    10.10.2005 14:56

    Ahoj!

  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    10.10.2005 14:59

    pěkné

  • Bob 3
    Bob 3
    celkem 20 491 bodů
    |
    10.10.2005 15:10

    hodně zajímavý, ještě se vratím večer 6++

  • ľubo augustinský
    ľubo augustinský
    celkem 0 bodů
    |
    10.10.2005 15:16
  • Panthomas
    Panthomas
    celkem 8 637 bodů
    |
    10.10.2005 15:27

    teda nevim, zatim bez bodu.
    TK je vyborna, ale na prvni pohled je to takova maglajs, ze nevim kam se mam soustredit vic. Jeste se jdu na to podivat

  • Jiří Hruška
    Jiří Hruška
    celkem 7 639 bodů
    |
    10.10.2005 15:28

    hmmm

  • Martin Myška morlor.net
    Martin Myška morlor.net
    celkem 0 bodů
    |
    10.10.2005 15:30
  • Fotograf 66
    Fotograf 66
    celkem 0 bodů
    |
    10.10.2005 15:33

    Heeeej ... mazec.

  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    10.10.2005 15:43
  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    10.10.2005 15:51

    :)

  • Attila Szöke MacroWorld
    Attila Szöke MacroWorld
    celkem 144 208 bodů
    |
    10.10.2005 16:06

    7+
    Grat!

  • Jonesy
    Jonesy
    celkem 4 781 bodů
    |
    10.10.2005 16:17
  • Lukáš Ferkl
    Lukáš Ferkl
    celkem 5 736 bodů
    |
    10.10.2005 16:34

    Je to maglajs, ale až dole. Nahoře je to jasný a to tě vede. Podle mě moc podařená fotka.

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    10.10.2005 16:40
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    10.10.2005 16:44
  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    10.10.2005 16:56
  • Lukáš Evan DaSims
    Lukáš Evan DaSims
    celkem 9 879 bodů
    |
    10.10.2005 17:08
  • jiří šilha 1
    jiří šilha 1
    celkem 515 bodů
    |
    10.10.2005 18:11

    !

  • Tomáš Záhumenský
    Tomáš Záhumenský
    celkem 1 356 bodů
    |
    10.10.2005 18:59

    tak to je cool!

  • TiF
    TiF
    celkem 4 058 bodů
    |
    10.10.2005 20:11

    podařená fotečka

  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    10.10.2005 21:52

    skvělý

  • Michal Vališ
    Michal Vališ
    celkem 11 905 bodů
    |
    10.10.2005 22:43

    Super

  • PPcko
    PPcko
    celkem 6 602 bodů
    |
    10.10.2005 23:01

    hehe..hustý :)

  • Crocodyl
    Crocodyl
    celkem 35 283 bodů
    |
    10.10.2005 23:03
  • pt 1
    pt 1
    celkem 0 bodů
    |
    10.10.2005 23:05

    6+ Dík za tip, mě se todle dost líbí. Jediné co mě tam trošku ruší a škodí atmosféře (pro mne) je ten oranožový rámeček vlevo (průchod či co) ... jinak opravdu dobré

  • M K
    M K
    celkem 6 133 bodů
    |
    10.10.2005 23:06

    libi

  • Martin Labik
    Martin Labik
    celkem 14 189 bodů
    |
    10.10.2005 23:07
  • Marek Gálik
    Marek Gálik
    celkem 12 087 bodů
    |
    10.10.2005 23:09
  • tom zet
    tom zet
    celkem 11 315 bodů
    |
    10.10.2005 23:11

    super

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    10.10.2005 23:11
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    10.10.2005 23:16
  • Jiří Černý 2
    Jiří Černý 2
    celkem 61 346 bodů
    |
    10.10.2005 23:18

    Hmm, to je opravdu dost dobrý !!!

  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    10.10.2005 23:20
  • sedemtrihaem
    sedemtrihaem
    celkem 18 934 bodů
    |
    10.10.2005 23:20
  • GdH
    GdH
    celkem 8 486 bodů
    |
    10.10.2005 23:23

    už jsem na to koukal odpoledne.. tohle jsi zmaloval slušně :) líbí dost. jen přemejšlim, jak vypadá původní fotka.. ;)

  • Jaroslav Staněk jaro
    Jaroslav Staněk jaro
    celkem 10 112 bodů
    |
    10.10.2005 23:25

    výborné
    6++

  • Martin Rek
    Martin Rek
    celkem 7 053 bodů
    |
    10.10.2005 23:25
  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    10.10.2005 23:26

    Síla :-)

  • Jan Fikáček
    Jan Fikáček
    celkem 45 638 bodů
    |
    10.10.2005 23:27

    2 George dH: To nechtěj vědět :-). Prostě pro mě z filosofického hlediska původní fotka neexistuje. Pro mě je to něco, jako by ses u klasické fotky ptal, jak vypadá fotka mezi foceným objektem a objektivem (nebo přinejmenším, jak vypadá na negativu).

  • pierrre
    pierrre
    celkem 27 203 bodů
    |
    10.10.2005 23:31

    moc pusobive

  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    celkem 80 080 bodů
    |
    10.10.2005 23:32
  • MARTINEZ.CZ
    MARTINEZ.CZ
    celkem 19 779 bodů
    |
    10.10.2005 23:34

    6/7 pekna grafika

  • Anton Kováčik
    Anton Kováčik
    celkem 16 574 bodů
    |
    10.10.2005 23:36
  • www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    celkem 7 557 bodů
    |
    10.10.2005 23:42

    šok:)

  • himsouls
    himsouls
    celkem 0 bodů
    |
    10.10.2005 23:49
  • Bob 3
    Bob 3
    celkem 20 491 bodů
    |
    10.10.2005 23:50

    * jo teď to vidím lepé, jako grafika moc pěkný, dá se na to dlouho koukat a stále se tam něco nového objevuje, no ještě chvíli se koukat budu ;-)

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 00:03
  • Tomáš Rak tomatito
    Tomáš Rak tomatito
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 00:13

    je to uplna haluz aj ked skoda ze je tam dost postprodukcie

  • jarobike
    jarobike
    celkem 13 645 bodů
    |
    11.10.2005 01:16
  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    11.10.2005 01:55
  • Tibor Cemicky
    Tibor Cemicky
    celkem 431 bodů
    |
    11.10.2005 02:01
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    11.10.2005 04:30

    7/6

  • Petr Lett
    Petr Lett
    celkem 61 749 bodů
    |
    11.10.2005 05:47
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    11.10.2005 06:10
  • ČUK 1
    ČUK 1
    celkem 38 045 bodů
    |
    11.10.2005 06:35

    hmmmmm.....6++

  • M. J.
    M. J.
    celkem 30 048 bodů
    |
    11.10.2005 06:53

    ...zajímavé ;o)

  • Jiří Novotný
    Jiří Novotný
    celkem 37 284 bodů
    |
    11.10.2005 07:23

    to je parádní foto

  • obonsky
    obonsky
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 07:27
  • Vít Rýdl
    Vít Rýdl
    celkem 11 783 bodů
    |
    11.10.2005 07:28
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    11.10.2005 07:34
  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    11.10.2005 07:46
  • Pavel Sehnal ml.
    Pavel Sehnal ml.
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 08:00
  • Míša V.
    Míša V.
    celkem 29 893 bodů
    |
    11.10.2005 08:01

    perfektní, super nápad

  • Václav Pižl
    Václav Pižl
    celkem 53 915 bodů
    |
    11.10.2005 08:06
  • Bronislav Šimek
    Bronislav Šimek
    celkem 4 978 bodů
    |
    11.10.2005 08:06
  • Petr Nikolič
    Petr Nikolič
    celkem 8 011 bodů
    |
    11.10.2005 08:10
  • Bohumil KAFKA.NET Boros
    Bohumil KAFKA.NET Boros
    celkem 13 747 bodů
    |
    11.10.2005 08:14

    6++

  • Jitulka75
    Jitulka75
    celkem 18 265 bodů
    |
    11.10.2005 08:16

    :)

  • Muréna Morey
    Muréna Morey
    celkem 29 688 bodů
    |
    11.10.2005 08:18

    6+

  • najtrou
    najtrou
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 08:18

    Je to zajímavý

  • Shadow - Marcel Šolta
    Shadow - Marcel Šolta
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 08:34
  • Josef Malý Pepa z depa
    Josef Malý Pepa z depa
    celkem 29 184 bodů
    |
    11.10.2005 08:50
  • Robin Drahoňovský
    Robin Drahoňovský
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 08:57
  • Aleš Kočí
    Aleš Kočí
    celkem 39 163 bodů
    |
    11.10.2005 09:05
  • Jiří Malý
    Jiří Malý
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 09:08

    super

  • Zuzana Z
    Zuzana Z
    celkem 15 247 bodů
    |
    11.10.2005 09:12

    Fíííha !
    Tu sa niekto vyhral. Ale paráda.

  • Mišo Bebjak
    Mišo Bebjak
    celkem 8 389 bodů
    |
    11.10.2005 09:19
  • Tomáš Malík 1
    Tomáš Malík 1
    celkem 5 178 bodů
    |
    11.10.2005 09:20

    super

  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    11.10.2005 09:20

    6+

  • Radovan Bries
    Radovan Bries
    celkem 89 555 bodů
    |
    11.10.2005 09:37
  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    11.10.2005 09:38
  • Miroslav Mlynář Muad Dib
    Miroslav Mlynář Muad Dib
    celkem 2 996 bodů
    |
    11.10.2005 09:41
  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    11.10.2005 09:42

    povedené

  • marek chalupnik
    marek chalupnik
    celkem 24 186 bodů
    |
    11.10.2005 09:43

    bezva, i ta lampa (měsíc, slunce) nad věží ;)

  • vladys
    vladys
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 09:46

    Je to dobry, jen tak dal.

  • Franta Ehr. Jouda
    Franta Ehr. Jouda
    celkem 35 931 bodů
    |
    11.10.2005 09:56
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    11.10.2005 10:01

    moc dobré

  • Lukáš Egl AmigoXT
    Lukáš Egl AmigoXT
    celkem 15 245 bodů
    |
    11.10.2005 10:29
  • Max Pomeranč
    Max Pomeranč
    celkem 62 064 bodů
    |
    11.10.2005 10:51

    No mě se to líbí

  • Jaroslav Pavlíček
    Jaroslav Pavlíček
    celkem 9 448 bodů
    |
    11.10.2005 10:51
  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    11.10.2005 10:53

    Promin, tech pripominek me moc nenapada:-)

  • Ten jehož šíři nelze změřit
    Ten jehož šíři nelze změřit
    celkem 3 513 bodů
    |
    11.10.2005 11:27

    Dobrý, strašidelný.

  • Katox
    Katox
    celkem 2 458 bodů
    |
    11.10.2005 11:28
  • Radek Mašek
    Radek Mašek
    celkem 16 336 bodů
    |
    11.10.2005 11:33

    líbí se mi to, že i při dlohém pohledu je stále co objevovat. Není to fotka na jedno mrknutí.

  • Petr Kubáč
    Petr Kubáč
    celkem 389 bodů
    |
    11.10.2005 11:34
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    11.10.2005 11:55
  • M.E.1 V.
    M.E.1 V.
    celkem 17 014 bodů
    |
    11.10.2005 12:06
  • Michal Mrázek 1
    Michal Mrázek 1
    celkem 9 076 bodů
    |
    11.10.2005 12:43
  • Thomas 1
    Thomas 1
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 12:47

    tak toto sa fakt podarilo....

  • Kill Bill
    Kill Bill
    celkem 24 517 bodů
    |
    11.10.2005 12:48
  • Erich Mäsiar
    Erich Mäsiar
    celkem 5 803 bodů
    |
    11.10.2005 13:20
  • Tino
    Tino
    celkem 63 763 bodů
    |
    11.10.2005 13:21

    super! těžko dodat nějakou připomínku...

  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    11.10.2005 13:25

    6+

  • TomcoD
    TomcoD
    celkem 6 533 bodů
    |
    11.10.2005 13:30

    Vyborne, paci sa mi, v galerii mam tiez tusim jeden odraz, no nie taky uspesny, ale o to poctivejsi. Mne upravy nevadia, vysledny dojem cool.

  • Jan Fikáček
    Jan Fikáček
    celkem 45 638 bodů
    |
    11.10.2005 13:35

    2 TomcoD: No na tomhle jsem musel pracovat docela poctivě :-). A tvé komenty u aktu byly trefné.

  • Milan Červenka 1
    Milan Červenka 1
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 13:48

    hmmmmm

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 13:50
  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    11.10.2005 14:20

    to jo

  • Foggia
    Foggia
    celkem 0 bodů
    |
    11.10.2005 15:29
  • Pavel Pták
    Pavel Pták
    celkem 1 757 bodů
    |
    11.10.2005 17:21
  • Bartoloměj Barvajs
    Bartoloměj Barvajs
    celkem 3 810 bodů
    |
    11.10.2005 18:35

    7++
    super

  • Ivan Anderle
    Ivan Anderle
    celkem 52 044 bodů
    |
    12.10.2005 11:55

    perfektní

  • Petr SOJKA
    Petr SOJKA
    celkem 11 118 bodů
    |
    12.10.2005 19:47
  • Ivana 2
    Ivana 2
    celkem 1 708 bodů
    |
    14.10.2005 20:12

    Zajímavý

  • ILEM 77
    ILEM 77
    celkem 5 404 bodů
    |
    16.10.2005 19:11
  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    17.10.2005 14:34

    dobre

  • Martheen.Co
    Martheen.Co
    celkem 69 264 bodů
    |
    17.10.2005 14:34
  • KUBIKULA
    KUBIKULA
    celkem 638 bodů
    |
    17.10.2005 14:39
  • Hanka Kučerová
    Hanka Kučerová
    celkem 30 573 bodů
    |
    17.10.2005 15:34
  • MR
    MR
    celkem 49 bodů
    |
    17.10.2005 16:02
  • Robert Šimčík www.fotosynci.cz
    Robert Šimčík www.fotosynci.cz
    celkem 18 465 bodů
    |
    17.10.2005 16:33

    neváhám dát za 7. Je tu vidět dobře odvedená práce. Sice i na mě je tam toho celkem moc, ale nakonec to působí fajn...

  • Petr Šimčík Pt
    Petr Šimčík Pt
    celkem 19 903 bodů
    |
    17.10.2005 16:49

    6+ Bomba! Sendvic power :D

  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    17.10.2005 16:49
  • Fotograf 111
    Fotograf 111
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 17:11
  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    17.10.2005 17:44

    Mazec

  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 17:47
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    17.10.2005 19:59
  • Miro Sabo www.mirosabo.com
    Miro Sabo www.mirosabo.com
    celkem 97 572 bodů
    |
    17.10.2005 20:36
  • Roman Maliha
    Roman Maliha
    celkem 65 348 bodů
    |
    17.10.2005 20:44

    super :)))

  • Václav Holeček
    Václav Holeček
    celkem 1 693 bodů
    |
    17.10.2005 21:38
  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    17.10.2005 21:43

    bezva

  • Markéta Uhlířová
    Markéta Uhlířová
    celkem 24 379 bodů
    |
    17.10.2005 22:19

    nóóó tak tohle je opravdu nářez!

  • Miroslav Mlíka
    Miroslav Mlíka
    celkem 15 086 bodů
    |
    18.10.2005 06:44

    6+

  • Radek Masár
    Radek Masár
    celkem 21 863 bodů
    |
    18.10.2005 09:20

    6+. Netřeba komentovat. Jen jakési světlo u věže kostela se mi nezdá

  • azi
    azi
    celkem 5 922 bodů
    |
    18.10.2005 10:40
  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    18.10.2005 10:44
  • Peter Moško
    Peter Moško
    celkem 12 764 bodů
    |
    18.10.2005 12:04
  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    18.10.2005 12:53
  • Eva Fischerová
    Eva Fischerová
    celkem 6 021 bodů
    |
    18.10.2005 13:01

    super!!! Pořád na to koukám.

  • Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    celkem 39 538 bodů
    |
    18.10.2005 13:29
  • Jaroslav Kruliš Jaroslaf
    Jaroslav Kruliš Jaroslaf
    celkem 24 783 bodů
    |
    18.10.2005 13:57
  • Fotograf 26
    Fotograf 26
    celkem 0 bodů
    |
    19.10.2005 13:55
  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    24.10.2005 17:00
  • Buddha Pavel Švanda
    Buddha Pavel Švanda
    celkem 4 301 bodů
    |
    27.10.2005 19:06
  • Igor Zemánek
    Igor Zemánek
    celkem 502 bodů
    |
    31.10.2005 14:25

    Velmi zajímavé

  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    12.11.2005 02:16
  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    12.11.2005 02:16

    mazec

  • Michal Kopeček
    Michal Kopeček
    celkem 11 526 bodů
    |
    14.11.2005 22:56
  • Jarka B
    Jarka B
    celkem 17 936 bodů
    |
    17.11.2005 14:22
  • Maroš Plávka
    Maroš Plávka
    celkem 5 668 bodů
    |
    20.11.2005 18:47
  • Katka Prusková
    Katka Prusková
    celkem 20 813 bodů
    |
    21.11.2005 03:37

    skvele

  • mara 2
    mara 2
    celkem 1 237 bodů
    |
    02.12.2005 13:12
  • Peter Karackaj
    Peter Karackaj
    celkem 11 837 bodů
    |
    04.12.2005 23:23
  • Jaroslav Puchta Japa
    Jaroslav Puchta Japa
    celkem 28 144 bodů
    |
    16.01.2006 00:08
  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    16.01.2006 08:44
  • Katka XXX
    Katka XXX
    celkem 30 061 bodů
    |
    20.01.2006 20:23
  • Boris Renner - www.ostravaci.cz
    Boris Renner - www.ostravaci.cz
    celkem 60 bodů
    |
    20.01.2006 22:39
  • Ivan BLLEMBY Krejza
    Ivan BLLEMBY Krejza
    celkem 42 329 bodů
    |
    21.01.2006 17:33
  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    30.01.2006 17:54

    +

  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    12.02.2006 18:01
  • K r i s t ý n a  www.pagacikova.estranky.cz
    K r i s t ý n a www.pagacikova.estranky.cz
    celkem 0 bodů
    |
    12.02.2006 19:27
  • Martina 2
    Martina 2
    celkem 120 bodů
    |
    14.02.2006 23:20
  • Fotograf 137
    Fotograf 137
    celkem 0 bodů
    |
    03.03.2006 23:32

    fotka mi príde ako krádeš duševného vlasníctva

  • Jan Fikáček
    Jan Fikáček
    celkem 45 638 bodů
    |
    04.03.2006 20:47

    Těžko může být panna ve výloze duševní vlastnictví. Nech si to vysvětlit právníkem. :-) Například můžeš v umění použít dokonce jakoukoliv ochrannou známku - třeba CocaCola nebo Opel, atd. Jakmile je to umění, je to právně zcela korektní.

  • Lubos l
    Lubos l
    celkem 0 bodů
    |
    30.03.2006 16:54
  • Non Phixion
    Non Phixion
    celkem 7 696 bodů
    |
    31.03.2006 20:46
  • Dawid Blaško
    Dawid Blaško
    celkem 3 043 bodů
    |
    05.04.2006 19:56
  • Karol Lentík
    Karol Lentík
    celkem 0 bodů
    |
    26.04.2006 01:18
  • David Hanuš
    David Hanuš
    celkem 57 169 bodů
    |
    08.05.2006 14:19
  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    08.05.2006 16:17
  • mattes
    mattes
    celkem 19 570 bodů
    |
    08.05.2006 16:23
  • Jane
    Jane
    celkem 1 862 bodů
    |
    08.05.2006 17:03
  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    22.05.2006 12:57
  • khushru
    khushru
    celkem 6 463 bodů
    |
    27.05.2006 23:22
  • Leo de Gar
    Leo de Gar
    celkem 7 861 bodů
    |
    01.06.2006 11:07

    6+ super

  • Pischek
    Pischek
    celkem 18 452 bodů
    |
    01.06.2006 11:17
  • Franta Škvrna
    Franta Škvrna
    celkem 15 572 bodů
    |
    09.06.2006 22:28
  • František Stodola
    František Stodola
    celkem 0 bodů
    |
    11.06.2006 23:02

    super, znam to uz dlouho..

  • Tibor Tomasch
    Tibor Tomasch
    celkem 14 889 bodů
    |
    13.06.2006 09:45
  • wyma
    wyma
    celkem 8 293 bodů
    |
    14.06.2006 08:21
  • Matej Kováč
    Matej Kováč
    celkem 46 993 bodů
    |
    21.06.2006 11:29

    LDR je tvar Grudge óóóóóó

  • Matej Kováč
    Matej Kováč
    celkem 46 993 bodů
    |
    21.06.2006 11:30

    nie LDR ale PDR

  • J.K.
    J.K.
    celkem 7 443 bodů
    |
    21.06.2006 11:30

    6++

  • Martin Kubečka
    Martin Kubečka
    celkem 8 906 bodů
    |
    22.06.2006 10:45
  • Terulinek
    Terulinek
    celkem 571 bodů
    |
    25.06.2006 22:21
  • Radmil Schneider
    Radmil Schneider
    celkem 0 bodů
    |
    30.06.2006 22:24
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    30.06.2006 22:38

    nemam slov..

  • Jan Krejan
    Jan Krejan
    celkem 0 bodů
    |
    02.07.2006 20:02
  • uživatel zrušen
    uživatel zrušen
    celkem 0 bodů
    |
    02.07.2006 20:07

    vynikajúce! až neuveriteľné, že to je "len" foto...

  • Václav Kocián
    Václav Kocián
    celkem 0 bodů
    |
    02.07.2006 20:12

    tak tohle je F.O.T.K.A....nemá chybu...naprosto mě uchvátila;)))

  • Jaroslav Nedvěd
    Jaroslav Nedvěd
    celkem 6 722 bodů
    |
    02.07.2006 20:14

    dost slusna prace ...

  • Viktor Marko
    Viktor Marko
    celkem 4 290 bodů
    |
    02.07.2006 20:21

    super

  • Stanislav Tošner
    Stanislav Tošner
    celkem 60 774 bodů
    |
    02.07.2006 20:45
  • faharanik
    faharanik
    celkem 50 151 bodů
    |
    12.07.2006 00:52

    Asi montáž, že jo? :-)

  • dici
    dici
    celkem 1 345 bodů
    |
    15.07.2006 17:31
  • phoniq
    phoniq
    celkem 0 bodů
    |
    21.07.2006 19:58

    foto a la Salvator Dali

  • Petra Farkašová
    Petra Farkašová
    celkem 17 436 bodů
    |
    22.07.2006 20:58
  • KOKIDO
    KOKIDO
    celkem 168 bodů
    |
    25.07.2006 20:32

    MNE SA TO PACI...JE TO KRASNE PESTRE, DEMONICKE...ALE DO PORTRéTOV BY SOM O NEZARADIL...ALE TO JE AJ TAK JEDNO.SUPER:-)

  • Jan Fikáček
    Jan Fikáček
    celkem 45 638 bodů
    |
    28.07.2006 13:03

    2 Kokido: Když budeš koukat pozorně, najdeš tam i postavu a tvář fotografa, tedy mne - proto autoportrét. Jen vtípek. :-)

  • Anton Péntek
    Anton Péntek
    celkem 638 bodů
    |
    08.08.2006 13:27

    NIHIL NOVUM SUB SOLE

  • Martin Machala
    Martin Machala
    celkem 16 009 bodů
    |
    08.08.2006 13:40
  • Maky .. kubin fotozz
    Maky .. kubin fotozz
    celkem 4 021 bodů
    |
    08.08.2006 13:54
  • Pavol Kollárik
    Pavol Kollárik
    celkem 4 626 bodů
    |
    08.08.2006 13:58
  • Ivuš 2
    Ivuš 2
    celkem 11 575 bodů
    |
    08.08.2006 15:06

    jj, kdo umí, ten suprově fotí :)

  • Jan Fikáček
    Jan Fikáček
    celkem 45 638 bodů
    |
    08.08.2006 15:21

    2 Péntek: Tak to se zrovna mýlíš. Právě zde byl poprvé použit fotografický postup, který je (zdá se), zcela nový. :-) Zatím jsem na něj nikde jinde (ani ve světě) nenarazil. (Jinak pro ty, kterým Latina moc neříká: NIHIL NOVUM SUB SOLE je "Nic nového pod sluncem." Příště můžeš česky. :-)

  • Jakub Machálek
    Jakub Machálek
    celkem 6 013 bodů
    |
    08.08.2006 18:40

    prostě mazec fota

  • Čeněk Váňa
    Čeněk Váňa
    celkem 0 bodů
    |
    25.08.2006 15:16
  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.09.2006 12:20
  • Dinyll
    Dinyll
    celkem 3 237 bodů
    |
    13.09.2006 07:32

    tak toto je skoro analogova kolaz :)
    ani neviem kde to ma zaciatok a kde koniec..velmi podarenee

  • Tibor
    Tibor
    celkem 55 307 bodů
    |
    19.09.2006 19:24
  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    01.10.2006 04:35
  • Pali TRPAS Hradiský
    Pali TRPAS Hradiský
    celkem 2 445 bodů
    |
    09.11.2006 17:45

    tie zrkadlenia su uplne super

  • arthur Regieta
    arthur Regieta
    celkem 6 245 bodů
    |
    21.11.2006 22:35
  • Přibyl Pavel
    Přibyl Pavel
    celkem 13 750 bodů
    |
    26.11.2006 13:57
  • Jarin Řehoř
    Jarin Řehoř
    celkem 4 267 bodů
    |
    12.12.2006 21:26
  • Martin Kadlec
    Martin Kadlec
    celkem 0 bodů
    |
    16.12.2006 15:33
  • Pepe 4
    Pepe 4
    celkem 13 873 bodů
    |
    09.01.2007 08:30
  • jlm
    jlm
    celkem 4 587 bodů
    |
    29.01.2007 20:16
  • Roman Hradecký
    Roman Hradecký
    celkem 38 473 bodů
    |
    31.01.2007 19:29
  • František Uhrovič
    František Uhrovič
    celkem 50 782 bodů
    |
    07.02.2007 21:23
  • La.Kra 1
    La.Kra 1
    celkem 16 484 bodů
    |
    12.02.2007 01:35

    skvělý

  • jitka maděrová
    jitka maděrová
    celkem 0 bodů
    |
    15.02.2007 16:06
  • Vladimír Burian 1
    Vladimír Burian 1
    celkem 2 165 bodů
    |
    06.03.2007 20:11
  • pierre_
    pierre_
    celkem 3 194 bodů
    |
    16.04.2007 17:44
  • Dušan 2
    Dušan 2
    celkem 8 205 bodů
    |
    04.06.2007 23:15
  • MISCHA
    MISCHA
    celkem 10 102 bodů
    |
    15.06.2007 17:37
  • Fotograf 189
    Fotograf 189
    celkem 2 786 bodů
    |
    30.07.2007 15:11
  • M.V. 1
    M.V. 1
    celkem 37 856 bodů
    |
    10.08.2007 12:34
  • Fotograf 256
    Fotograf 256
    celkem 1 441 bodů
    |
    12.08.2007 23:30
  • Jan Bainar
    Jan Bainar
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2007 18:39

    zajímavé

  • Martin Janda 1
    Martin Janda 1
    celkem 6 625 bodů
    |
    26.12.2007 18:49
  • Alena Šustrová...A-JA
    Alena Šustrová...A-JA
    celkem 20 660 bodů
    |
    07.01.2008 21:09
  • Fotograf 59
    Fotograf 59
    celkem 0 bodů
    |
    07.01.2008 21:12
  • Pavel Novotný Mitch
    Pavel Novotný Mitch
    celkem 9 051 bodů
    |
    28.01.2008 21:14
  • Andrea Němcová
    Andrea Němcová
    celkem 49 501 bodů
    |
    22.02.2008 10:02

    super, má to zvláštní barvy a atmo

  • René Kováčik
    René Kováčik
    celkem 10 911 bodů
    |
    22.02.2008 10:11
  • Tery Andrysova
    Tery Andrysova
    celkem 1 713 bodů
    |
    04.03.2008 13:08
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    19.10.2008 20:55

    ač nerad, tak musím :-))

  • Tari
    Tari
    celkem 0 bodů
    |
    20.11.2008 18:53

    to je úžas.

  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    20.12.2008 18:20
  • Abyss Longinus Tran Minh Hoang
    Abyss Longinus Tran Minh Hoang
    celkem 11 276 bodů
    |
    13.01.2009 01:00
  • Miroslav Černoch
    Miroslav Černoch
    celkem 29 939 bodů
    |
    02.02.2009 10:23
  • Milos Klement
    Milos Klement
    celkem 24 239 bodů
    |
    13.02.2009 09:44

    ++

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    09.04.2012 23:18

Další informace

Vloženo: 10. 10. 2005
Album: Belgie
Zobrazeno: 1787 x
Fotoaparát: Nikon Coolpix 5700

Štítky fotografie

  • architektura 21325x
  • experiment 15738x
  • město 24803x
  • móda 2468x

Další fotky autora

  • Podvečer v Sieně
  • Mlýn Braine
  • Dynamika civilizace Chanel
  • Dveře odnikud nikam
  • Opřená
  • Paříž včera a dnes
  • Věž babylónská b
  • Dvě oči v křoví
  • Obrubník v Brugách
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Praha - Vychovatelna
  • Liběchov
  • Václavské náměstí Praha
  • bezva draty
  • Červená Lhota
  • Muzeum MHD
  • Praha 11.4.26
  • Věže a věžičky
  • Vrtbovská zahrada (s opravou :-)
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.