Chráněný skanzen drevenicových stavení, Vlkolínec, oblast Ružomberoka, Slovensko. Celá vesnička hladí po duši... (PS: Jestli mám něco napsáno chybně, bratia prosím, nezlobte se... :-) ) Díky za koment a výtky!!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
S tímto bych si kompozičně pohrál, 4+
mne se to líbí a viděl jsem asi před rokem reportáž v ČT o této vesničce...super
3+
4+
není to špatné ale určitě by to šlo ještě vylepšit
moc ostré světlo
Re Plicka: Ano sohlasím, bohužel pražilo slunce jako blbec... Možnost se vrátit pak bohužel padla.
Fakt, je že místo je to krásný, ale celkový dojem z mé letošní návštěvy tam zkazilo množství aut a nový baráky - škoda, krásný místo
4-
nevím, ta kompozice je celkem slabá a světlo taky není nejlepší... Zkus počkat na večer a postavit se s foťákem jinam ;)
3+
pekne len sa mi zda trochy neostra, ale mozno len pocit :)
inac brate, podla toho ako sklonujes nazov Ruzomberok,
bezpecne (uspesnost 100%), spoznas brata, u nas sa to
sklonuje "oblast Ruzomberka", ale strasne ma to pobavilo,
lebo toto je fakt presne to na 100% uspesne slovicko
:)))))))))))))))))
a prosim ta nemen si to, je to takto,
presne tak ako to ma byt :)
přepaly...
Dát si s tím trochu víc práce, počkat na nějakou babičku a bylo by to pěkné.Místo pěkné.
4/3
mne sa páči...pán brat..:-)
Ďakujem všem braťam slovakum za chvalu i výtky. Je to sympatické!!! :-) Na doplněnou, babička ne ane vejít do záběru, tak jsem to musel cvaknout bez ní... :-) Zdravím na Slovensko, bylo tam krásně! J. S.
zle svetlo