•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 482 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Žena...

1493(6.4) 48 hodin: 715 (6.3)
Irena Irena (64 166 bodů)
V galerii: Lidé

"Žena - zázrak boží. Zejména, má-li v těle ďábla."

Allais Alphonse

Můj první pokus o "autoportrét";-) Jsem zvědavá, co vy na to.
Přemýšlela jsem, jak vyfotit růži... no a nakonec mi z toho vyšlo tohle;-)
Moc děkuji za komentáře, snad se bude líbit i když to není to, co "obvykle" fotím.

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    18.08.2005 20:07

    wauu

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    18.08.2005 20:07

    je promiň mělo to být 7..:-)

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    celkem 63 793 bodů
    |
    18.08.2005 20:07
  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    18.08.2005 20:08

    To je v pohode, jsem ráda, ze se ti tak líbí;-)

  • Jaroslav Pavlíček
    Jaroslav Pavlíček
    celkem 9 448 bodů
    |
    18.08.2005 20:09

    to je anjel:)
    pekný autoportrét

  • Maky .. kubin fotozz
    Maky .. kubin fotozz
    celkem 4 021 bodů
    |
    18.08.2005 20:10
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    18.08.2005 20:10
  • Michal Mrázek 1
    Michal Mrázek 1
    celkem 9 076 bodů
    |
    18.08.2005 20:10
  • jan dvořák termit
    jan dvořák termit
    celkem 5 117 bodů
    |
    18.08.2005 20:16
  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    18.08.2005 20:19

    pěkné, co zkusit dát růži na srdce ?

  • Petr Vachtl
    Petr Vachtl
    celkem 22 015 bodů
    |
    18.08.2005 20:23
  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    18.08.2005 20:33
  • zbyněk
    zbyněk
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2005 20:34

    krásný temnosvit, tvá silná parketa, moc hezky nasvícené i vystavěné.

  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    18.08.2005 20:38

    5++, vzpomínáš na "Hořím touhou...", a na to, že když jsi dostávala 6ky... já dal 4? Srovnej si obsah a technickou kvalitu s tímto snímkem...
    Dnes dostaneš od některých _opět_ 6 (i když je to propastný rozdíl)... já přimhouřím oko nad šedočervenou růží a dám ti plný počet - hlavně za světlo...

  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    18.08.2005 20:40

    7- moc pekne

  • Petr Lusk Bros
    Petr Lusk Bros
    celkem 56 076 bodů
    |
    18.08.2005 20:40

    čistý, pěkný

  • Jan Imrich
    Jan Imrich
    celkem 20 671 bodů
    |
    18.08.2005 20:41

    Moc pěkná práce se světlem.

  • Vladimír Novotný Archi
    Vladimír Novotný Archi
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2005 20:45

    super

  • Emil Vrťo
    Emil Vrťo
    celkem 701 bodů
    |
    18.08.2005 20:46

    feeesna :)))

  • hyzdic
    hyzdic
    celkem 64 446 bodů
    |
    18.08.2005 20:49
  • Gabi Lach
    Gabi Lach
    celkem 66 179 bodů
    |
    18.08.2005 20:51

    Moc pekne. Libi. :-)

  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    18.08.2005 20:52
  • Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    celkem 14 346 bodů
    |
    18.08.2005 20:57
  • Franta Benda
    Franta Benda
    celkem 9 106 bodů
    |
    18.08.2005 20:59

    Jo, tohle jo

  • David Bergman
    David Bergman
    celkem 7 456 bodů
    |
    18.08.2005 20:59
  • jolly
    jolly
    celkem 724 bodů
    |
    18.08.2005 21:01

    krásná stylizace

  • John Zee
    John Zee
    celkem 7 366 bodů
    |
    18.08.2005 21:02
  • Ev _ A
    Ev _ A
    celkem 251 bodů
    |
    18.08.2005 21:03

    krásná

  • Fotograf 58
    Fotograf 58
    celkem 256 bodů
    |
    18.08.2005 21:07

    nadherne klicni kosti...

  • Jaroslav Slanina jasl
    Jaroslav Slanina jasl
    celkem 29 716 bodů
    |
    18.08.2005 21:10
  • Mitcheek Michal Svítil
    Mitcheek Michal Svítil
    celkem 18 764 bodů
    |
    18.08.2005 21:17
  • Lenuš
    Lenuš
    celkem 4 061 bodů
    |
    18.08.2005 21:19
  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    18.08.2005 21:20

    podarene

  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    18.08.2005 21:23

    Moc DEKUJI! :-)

  • Miroslav Kolčava
    Miroslav Kolčava
    celkem 71 090 bodů
    |
    18.08.2005 21:25

    moc pěkné...

  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    18.08.2005 21:28
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    18.08.2005 21:35

    «•˘*°•»

  • Fotograf 53
    Fotograf 53
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2005 21:42
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    18.08.2005 21:46

    mne so to líbí moc..již jsi OK ?

  • Martin KOVALIK
    Martin KOVALIK
    celkem 406 583 bodů
    |
    18.08.2005 21:48

    jo tak to se ti povedlo

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    18.08.2005 21:55

    Sakra Kačko, jak s takovou "krabičkou" dokážeš udělat něco takového..!!!!!! Pavel Petruška má naprostou pravdu..zde mi nestačí stupnice..!!!!

  • Radovan Just
    Radovan Just
    celkem 4 056 bodů
    |
    18.08.2005 22:02
  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    18.08.2005 22:12

    výborně?
    výborně!
    výborně!!

  • Luděk Vařák
    Luděk Vařák
    celkem 8 405 bodů
    |
    18.08.2005 22:17
  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    18.08.2005 22:35

    nápad, dobrý

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2005 23:07
  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    18.08.2005 23:12

    ;-))) paráda

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    18.08.2005 23:17

    Příjemná fotografie! :)
    Hlavně to světlo se mi fakt líbí, podle mne je s ním citlivě pracováno :)))

  • Michal Dominik
    Michal Dominik
    celkem 8 790 bodů
    |
    18.08.2005 23:25

    Výborná fotografie bez výhrad

  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    18.08.2005 23:27
  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2005 00:27
  • Dan 1
    Dan 1
    celkem 316 bodů
    |
    19.08.2005 00:34

    velmi krasna a jemna poeticka fotka!

  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    19.08.2005 00:39

    vypadá to super

  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    19.08.2005 01:08

    toto je hodne dobre

  • Dorian Gray
    Dorian Gray
    celkem 2 277 bodů
    |
    19.08.2005 01:17
  • Jakub Šmolík
    Jakub Šmolík
    celkem 409 bodů
    |
    19.08.2005 01:20

    6+
    Nádherně a citlivě nasvícené i zkomponované, krásná fotka! Kombinace žena-růže už mi tak nějak automaticky přijde jako "provařené", trošku kýčovité, téma, ale toto je fakt hodně povedené...

  • Ján Varchola
    Ján Varchola
    celkem 70 287 bodů
    |
    19.08.2005 01:24

    pekne foto, na autoportret vyborne :)

  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    19.08.2005 01:39

    Vladimíre, vidíš to, na srdce, to mě nenapadlo;-)

    Zbyňku, ano... černá, to je moje;-) Ale jen na fotkách.

    Pavle, ano, vzpomínám si... aspoň je vidět ten posun a za to jsem moc ráda.

    Blani, moc děkuju;-)

    Julo, jedna i pro tebe... «•˘*°•» Děkuju ti.

    Rosťo, ještě bohužel nejsem OK... :-( Ještě mám dráty v nohách, tak proto fotím hlavu:-D Děkuju.

    Martine K., tak takhle nějak jsi si to představoval?;-) Jestli jsem se trefila, jsem nadšená!

    Martine Z., sama nevim, jak to s tou "krabičkou" provádím;-) Zkouším, co všechno zvládne... třeba má ještě nějaký rezervy o kterých nevím;-)

    Radku, děkuju;-)

    VOJTo, překvapil jsi mě;-) Velmi mile.

    Jakube, z toho mého dnešního focení ani tak neměla vyjít kombinace "žena - růže", jako spíš růže samotná. Ale po několika zoufalých pokusech a mojí nespokojenosti, jsem začala experimentovat... no a to je výsledek;-) Děkuju.

    Fun Factory, vážím si toho.

    Všem moc děkuju!

  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2005 01:42
  • Peter Oslanec Vrtik
    Peter Oslanec Vrtik
    celkem 17 861 bodů
    |
    19.08.2005 02:28
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    19.08.2005 05:22
  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    19.08.2005 05:50
  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    19.08.2005 07:05
  • ENZO 1
    ENZO 1
    celkem 17 340 bodů
    |
    19.08.2005 07:36

    :o)))

  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    19.08.2005 07:38

    krása

  • bell
    bell
    celkem 7 288 bodů
    |
    19.08.2005 07:58

    pěkné zpracování, opravdu!!

  • Kluge
    Kluge
    celkem 1 626 bodů
    |
    19.08.2005 08:16
  • Jaroslav Suchý
    Jaroslav Suchý
    celkem 3 811 bodů
    |
    19.08.2005 08:26

    Mno, z mé strany není co dodat ... 7 dávám opravdu jen výjimečně ... nádherná práce se světlem!

  • Daniel Rosenbergr 1
    Daniel Rosenbergr 1
    celkem 8 059 bodů
    |
    19.08.2005 08:28

    juj..to je supr světlo...no a o fotce nemluvě..moc se mě to líbí..

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    19.08.2005 08:49

    "Žena - zázrak boží. myslím že dle mne NEMA ĎABLA!! teda alespoň moje. ale z tím zázrakem souhlasim 9/9

  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    19.08.2005 09:04

    to se vážně povedlo ;-)

  • Ondra Nosek
    Ondra Nosek
    celkem 69 503 bodů
    |
    19.08.2005 09:06
  • mireko
    mireko
    celkem 42 909 bodů
    |
    19.08.2005 09:14
  • marek chalupnik
    marek chalupnik
    celkem 24 186 bodů
    |
    19.08.2005 09:28

    perfektní

  • Wasko
    Wasko
    celkem 5 144 bodů
    |
    19.08.2005 09:32
  • Karel Kálej
    Karel Kálej
    celkem 20 085 bodů
    |
    19.08.2005 09:38

    +6+

  • Jirka Mlčoch
    Jirka Mlčoch
    celkem 9 073 bodů
    |
    19.08.2005 09:40

    to se Ti povedlo :) je to zajimave, neco jineho, ale povedlo se na vybornou :)

  • Vláďa Plicka
    Vláďa Plicka
    celkem 14 816 bodů
    |
    19.08.2005 09:46

    6+, Tak ten ďábel tam nejspíš bude. Moc pěkná fotka

  • Roman Bugáň Bugy
    Roman Bugáň Bugy
    celkem 8 370 bodů
    |
    19.08.2005 09:56
  • Richard III.
    Richard III.
    celkem 1 390 bodů
    |
    19.08.2005 10:01
  • Josef Malý Pepa z depa
    Josef Malý Pepa z depa
    celkem 29 184 bodů
    |
    19.08.2005 10:32
  • Aleš Kočí
    Aleš Kočí
    celkem 39 163 bodů
    |
    19.08.2005 10:45
  • Veve Janotková
    Veve Janotková
    celkem 22 671 bodů
    |
    19.08.2005 10:49

    svetlo je fakt de luxe, ale nepaci sa mi "vyraz" ust + zdvihnuta brada a stiahnute kutiky, posobi to na mna arogantne, trochu bez citu. "Žena - horenos..."
    ocividne to vadi len mne, ale jeden protiprudovy a z-nebies-znasacsky nazor iste nezaskodi :) ahoj

  • Hanka Pálková
    Hanka Pálková
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2005 10:55
  • Radek Mašek
    Radek Mašek
    celkem 16 336 bodů
    |
    19.08.2005 11:22

    poc pěkné světlo

  • Fotograf 91
    Fotograf 91
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2005 11:24

    Pěkná kompozice i atmosféra. Moc líbí.:o)

  • Milan Červenka 1
    Milan Červenka 1
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2005 11:44

    dobré světlo

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    19.08.2005 11:57

    !

  • F K
    F K
    celkem 107 951 bodů
    |
    19.08.2005 12:09

    mooooc líbí :o)

  • Fotograf 89
    Fotograf 89
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2005 12:12
  • MR
    MR
    celkem 49 bodů
    |
    19.08.2005 12:12
  • Tomáš Hejl
    Tomáš Hejl
    celkem 34 012 bodů
    |
    19.08.2005 12:28

    moc příjemné

  • Marek Hajduk
    Marek Hajduk
    celkem 996 bodů
    |
    19.08.2005 12:30
  • Petra Farkašová
    Petra Farkašová
    celkem 17 436 bodů
    |
    19.08.2005 12:32
  • Pavel Kostelník Mygalo
    Pavel Kostelník Mygalo
    celkem 34 555 bodů
    |
    19.08.2005 12:33

    vzor: žena, růže, píseň, kost...:)
    Moc příjemné světlo.

  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    19.08.2005 12:35

    Pavle, jen ta píseň tam chybí:-D

  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    19.08.2005 12:36

    Trochu by som ubral dole a vpravo. Vyborne. 7-

  • Pavel Kostelník Mygalo
    Pavel Kostelník Mygalo
    celkem 34 555 bodů
    |
    19.08.2005 12:43

    Ty ji tam neslyšíš???

  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    19.08.2005 12:48

    No jo, Pavle, más pravdu;-)

  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    19.08.2005 13:10

    ok

  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    19.08.2005 13:32

    nooo moc krasny :)

  • ToB
    ToB
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2005 13:42

    hm...dost dobra fotka...

  • Slava Slavik
    Slava Slavik
    celkem 17 693 bodů
    |
    19.08.2005 13:56
  • Stanislava Brůhová
    Stanislava Brůhová
    celkem 180 986 bodů
    |
    19.08.2005 14:11

    zajímavá, vkusná photo... mám malinko problém s místem horního ořezu, ale ať to zkouším, jak chci, nic lepšího, než jak je, se mi nedaří najít...

  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    19.08.2005 14:14

    Stanislavo... i já s tím bojovala:-) Ale dělalo mi to ošklivý stíny pod okem, takže kdyby nahoře bylo víc obličeje, nebylo by to dobrý. Takže sem se nakonec rozhodla takhle;-)
    Děkuju.

  • suzana
    suzana
    celkem 28 642 bodů
    |
    19.08.2005 15:55
  • Pavel Brachtl
    Pavel Brachtl
    celkem 24 329 bodů
    |
    19.08.2005 16:45

    To mě teda zaujalo, pěkné.

  • Barnie
    Barnie
    celkem 452 bodů
    |
    19.08.2005 16:57
  • Werner Wachal
    Werner Wachal
    celkem 15 496 bodů
    |
    19.08.2005 17:41

    Všestraně vynikající a výjimečná fotografie

  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    19.08.2005 17:51

    Klidně čtverec

  • Tomáš Bartůsek tbart
    Tomáš Bartůsek tbart
    celkem 31 820 bodů
    |
    19.08.2005 18:13
  • mahol
    mahol
    celkem 28 129 bodů
    |
    19.08.2005 18:20
  • Mošna Ondřej
    Mošna Ondřej
    celkem 17 623 bodů
    |
    19.08.2005 18:49
  • Martin Kosír
    Martin Kosír
    celkem 20 030 bodů
    |
    19.08.2005 19:48
  • Tomáš Vlk I-I
    Tomáš Vlk I-I
    celkem 4 725 bodů
    |
    19.08.2005 19:51

    Velmi pekne

  • Jaromír Klein
    Jaromír Klein
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2005 20:05

    (!)

  • polarnik
    polarnik
    celkem 4 body
    |
    19.08.2005 22:53

    Krásné. By to bylo, bylo-li by to ostré. Alespoň rty. Nebo růže. Co myslíš?

  • Tomáš Záhumenský
    Tomáš Záhumenský
    celkem 1 356 bodů
    |
    19.08.2005 23:34

    super!

  • Pídr - Petr Kertész
    Pídr - Petr Kertész
    celkem 17 988 bodů
    |
    20.08.2005 01:06
  • Mirek Šembera
    Mirek Šembera
    celkem 23 324 bodů
    |
    20.08.2005 01:15
  • Vojtěch 2
    Vojtěch 2
    celkem 4 689 bodů
    |
    20.08.2005 11:58
  • Jan Tichý
    Jan Tichý
    celkem 29 658 bodů
    |
    20.08.2005 12:37
  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 20:22

    Jo, spolupráce s Květym očividně ukazuje vavříny :-)
    Pěkná páce!

  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    20.08.2005 20:25
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    20.08.2005 20:44

    6+

  • Terezie Ševčíková
    Terezie Ševčíková
    celkem 786 bodů
    |
    21.08.2005 14:18

    Už se radši nefoť nebo budou muset rozšiřovat stupnici. :o)

  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    21.08.2005 15:02

    :-D Teda... to se budu cervenat... DEKUJU TI;-)

  • Bob 3
    Bob 3
    celkem 20 491 bodů
    |
    21.08.2005 16:35

    Smekám, nádherně čistý, je to opravdu nádhera paní fotografko, po dlouhé době co dávám za 7, prostě skvost

  • Ingrid Bzenecká
    Ingrid Bzenecká
    celkem 44 695 bodů
    |
    21.08.2005 17:45
  • RP 1
    RP 1
    celkem 0 bodů
    |
    21.08.2005 19:12

    pekne :o)

  • Lýdia Gažovičová
    Lýdia Gažovičová
    celkem 3 403 bodů
    |
    21.08.2005 21:52
  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    21.08.2005 21:57
  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    21.08.2005 22:00

    7-

  • Jaroslav Staněk jaro
    Jaroslav Staněk jaro
    celkem 10 112 bodů
    |
    21.08.2005 22:01

    koukám a zírám, moc se ti to povedlo :-)

  • Marie Trčková
    Marie Trčková
    celkem 21 280 bodů
    |
    21.08.2005 22:05

    Krásný autoportrét .... :o)

  • Michal Maroš
    Michal Maroš
    celkem 1 370 bodů
    |
    21.08.2005 22:21
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    21.08.2005 22:44

    krásné

  • Vlado W
    Vlado W
    celkem 23 785 bodů
    |
    21.08.2005 22:55
  • Peter Drančák
    Peter Drančák
    celkem 70 725 bodů
    |
    21.08.2005 23:04

    + / fajn modelace světlem...

  • Jaroslav  Bzenecký
    Jaroslav Bzenecký
    celkem 42 850 bodů
    |
    21.08.2005 23:46
  • Lucía 1
    Lucía 1
    celkem 35 472 bodů
    |
    21.08.2005 23:49
  • Jaroslav Puchta Japa
    Jaroslav Puchta Japa
    celkem 28 144 bodů
    |
    21.08.2005 23:52
  • Martin Brachtl
    Martin Brachtl
    celkem 8 082 bodů
    |
    22.08.2005 00:51
  • M.E.1 V.
    M.E.1 V.
    celkem 17 014 bodů
    |
    22.08.2005 06:28
  • Ivan Dropčo
    Ivan Dropčo
    celkem 0 bodů
    |
    22.08.2005 07:03

    superr

  • MACtrin
    MACtrin
    celkem 18 008 bodů
    |
    22.08.2005 07:07
  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    22.08.2005 10:51

    6+ krásná fotka

  • Julie D.
    Julie D.
    celkem 5 481 bodů
    |
    22.08.2005 12:08

    Fakt moc krásný

  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    22.08.2005 13:49

    Káťo-máš to skvělý / někdy přijdu na radu ;-)
    perfekt! :)

  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    22.08.2005 19:18

    6+

  • Betty
    Betty
    celkem 1 634 bodů
    |
    22.08.2005 19:23

    líbí

  • Fotograf 110
    Fotograf 110
    celkem 0 bodů
    |
    22.08.2005 22:42

    hmm!!!

  • Lexator
    Lexator
    celkem 41 372 bodů
    |
    23.08.2005 12:45

    že by Kovajzova škola :)

  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    23.08.2005 12:53

    Lexi, no jo, naočkoval mě;-) Tak zkoušim;-)

  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    23.08.2005 17:57

    to si zasluzi najvyssiu znamku

  • Petr Nehyba
    Petr Nehyba
    celkem 0 bodů
    |
    24.08.2005 08:30

    příjemné

  • r o m a n   ..  er
    r o m a n .. er
    celkem 40 825 bodů
    |
    24.08.2005 09:40
  • Michal GAJDOŠÍK
    Michal GAJDOŠÍK
    celkem 23 382 bodů
    |
    24.08.2005 12:53
  • Crocodyl
    Crocodyl
    celkem 35 283 bodů
    |
    25.08.2005 10:00
  • Petra Filípková ESTRELLKA
    Petra Filípková ESTRELLKA
    celkem 20 087 bodů
    |
    25.08.2005 23:08
  • David Hanuš
    David Hanuš
    celkem 57 169 bodů
    |
    25.08.2005 23:39
  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    26.08.2005 00:13
  • POB
    POB
    celkem 0 bodů
    |
    26.08.2005 12:32
  • Jaroslav Aichler
    Jaroslav Aichler
    celkem 15 339 bodů
    |
    26.08.2005 15:12

    skvele!

  • davidak
    davidak
    celkem 3 496 bodů
    |
    26.08.2005 22:25

    bezesporu, moc líbí..

  • Jan Krejsa
    Jan Krejsa
    celkem 13 367 bodů
    |
    26.08.2005 22:31
  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    27.08.2005 18:24

    Ještě lepší!

  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    27.08.2005 19:18
  • Jaroslav Sládek
    Jaroslav Sládek
    celkem 7 982 bodů
    |
    28.08.2005 17:19
  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    28.08.2005 20:58
  • Martin Studenovský
    Martin Studenovský
    celkem 6 701 bodů
    |
    28.08.2005 21:46
  • Luděk Bubeník
    Luděk Bubeník
    celkem 10 111 bodů
    |
    28.08.2005 22:35
  • Daaali
    Daaali
    celkem 325 bodů
    |
    28.08.2005 23:22
  • Vlaďka
    Vlaďka
    celkem 6 457 bodů
    |
    28.08.2005 23:22
  • Pavel Vabrousek
    Pavel Vabrousek
    celkem 29 882 bodů
    |
    28.08.2005 23:38
  • Miroslav Valent
    Miroslav Valent
    celkem 0 bodů
    |
    29.08.2005 09:41
  • Milan Mito Mačinga
    Milan Mito Mačinga
    celkem 121 bodů
    |
    29.08.2005 16:35
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    30.08.2005 11:06
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    30.08.2005 13:32
  • David Skoumal
    David Skoumal
    celkem 0 bodů
    |
    04.09.2005 02:17

    Zajímavý kontrast odstínů a motivů. Jen to umístění a volba formátu se mi zdají nějaké nesmyslné.

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    04.09.2005 18:43
  • Hana Hlinková
    Hana Hlinková
    celkem 2 499 bodů
    |
    05.09.2005 22:42
  • Bohdana Elblová
    Bohdana Elblová
    celkem 4 196 bodů
    |
    06.09.2005 07:47
  • Honza Kocum
    Honza Kocum
    celkem 61 789 bodů
    |
    06.09.2005 15:35
  • Štefan Mešťan Zezko
    Štefan Mešťan Zezko
    celkem 1 187 bodů
    |
    07.09.2005 01:31

    parádne svetlo, páči sa mi aj kompozícia s ružou, ale výraz tváre, teda toho čo z nej vidno, mi vôbec nesedí, pripadá mi akýsi nahnevaný, je tam vzdor...tak neviem

  • Muréna Morey
    Muréna Morey
    celkem 29 688 bodů
    |
    08.09.2005 09:21
  • Pavel Sehnal ml.
    Pavel Sehnal ml.
    celkem 0 bodů
    |
    08.09.2005 09:38

    krasa

  • ADAM AM
    ADAM AM
    celkem 31 210 bodů
    |
    10.09.2005 01:40

    super

  • Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    celkem 20 128 bodů
    |
    11.09.2005 00:09
  • Pavlína Tunderová
    Pavlína Tunderová
    celkem 2 468 bodů
    |
    23.09.2005 20:49

    Krásňoučká a ty kosti, hmmm . :-)

  • Taťána Havlíčková
    Taťána Havlíčková
    celkem 75 246 bodů
    |
    24.09.2005 17:19
  • jerabek-foto
    jerabek-foto
    celkem 52 379 bodů
    |
    01.10.2005 21:04
  • Beníček 1
    Beníček 1
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2005 13:37
  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    10.10.2005 22:16
  • Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    celkem 39 538 bodů
    |
    17.10.2005 22:14
  • l r
    l r
    celkem 0 bodů
    |
    18.10.2005 22:55

    jemnučké, páči

  • Lukáš Lejdar
    Lukáš Lejdar
    celkem 10 083 bodů
    |
    23.10.2005 23:11
  • Vladimír Pelašenko
    Vladimír Pelašenko
    celkem 10 158 bodů
    |
    25.10.2005 20:46

    Krásná.

  • Slavomír Uličný
    Slavomír Uličný
    celkem 3 770 bodů
    |
    04.11.2005 17:02

    mas velky cit pre svetlo. fotky co robis sa asi kazdemu pacia. tuto sa mi sice zda ze ta postava je trocha neostra. ale mozno to bol zamer

  • pb
    pb
    celkem 28 294 bodů
    |
    06.11.2005 12:24
  • monika
    monika
    celkem 375 bodů
    |
    08.11.2005 09:00

    nice....
    píšeš, že to není to, co "obvykle" fotím... dle mě bys měla:-)

  • VV 1
    VV 1
    celkem 21 176 bodů
    |
    09.11.2005 00:12

    pekny svetlo

  • Pavel Kubický
    Pavel Kubický
    celkem 15 344 bodů
    |
    15.11.2005 23:23
  • rainman
    rainman
    celkem 5 498 bodů
    |
    17.11.2005 18:20

    pěkné :-)

  • Oskar Macek
    Oskar Macek
    celkem 33 150 bodů
    |
    27.11.2005 16:39
  • Michal Smejkal
    Michal Smejkal
    celkem 1 334 bodů
    |
    06.12.2005 17:49

    Za anděla a za růži (7+7)/2=7

  • OSphotos
    OSphotos
    celkem 5 371 bodů
    |
    10.12.2005 19:47

    moc pěkné nasvícení .)

  • Petr SOJKA
    Petr SOJKA
    celkem 11 118 bodů
    |
    11.12.2005 22:09
  • Radek Šviderský
    Radek Šviderský
    celkem 0 bodů
    |
    18.12.2005 21:39
  • Andz1n
    Andz1n
    celkem 3 601 bodů
    |
    21.12.2005 14:26
  • RedWine
    RedWine
    celkem 33 323 bodů
    |
    25.12.2005 17:34

    vyborne

  • Jarka Volrábová
    Jarka Volrábová
    celkem 31 443 bodů
    |
    26.12.2005 20:24
  • mEcaDO
    mEcaDO
    celkem 0 bodů
    |
    03.01.2006 11:17
  • Martin Weiss
    Martin Weiss
    celkem 13 744 bodů
    |
    15.01.2006 01:18

    Nevim jestli si nekdo vsimnul te podobnosti mezi rameny a tou ruzi ! To je nadhera. Moc dobre foto ! Otazka mozneho trochu tesnejsiho orezu neni v tomto pripade vubec podstatna...

  • Fotograf 108
    Fotograf 108
    celkem 0 bodů
    |
    07.02.2006 13:07

    6+++

  • Rudolf Hausleitner
    Rudolf Hausleitner
    celkem 15 328 bodů
    |
    07.02.2006 17:25

    veeelmy veelmy supa fotozka +++

  • Jiří Ruml
    Jiří Ruml
    celkem 9 024 bodů
    |
    09.02.2006 20:53
  • Katka XXX
    Katka XXX
    celkem 30 061 bodů
    |
    12.02.2006 12:32
  • Tula Abrhámová
    Tula Abrhámová
    celkem 0 bodů
    |
    19.02.2006 15:54

    líbí moc

  • Branislav Hacko mreny
    Branislav Hacko mreny
    celkem 6 375 bodů
    |
    05.03.2006 20:11
  • Jakub Loula
    Jakub Loula
    celkem 1 728 bodů
    |
    03.05.2006 10:26

    ruze mohla byt vic zretelna.

  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    03.05.2006 10:43
  • pierre_
    pierre_
    celkem 3 194 bodů
    |
    03.05.2006 10:51
  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    03.05.2006 10:54
  • František Procházka www.mistrfana.cz
    František Procházka www.mistrfana.cz
    celkem 26 073 bodů
    |
    03.05.2006 17:29
  • Pavel Zatloukal
    Pavel Zatloukal
    celkem 3 453 bodů
    |
    25.05.2006 16:16
  • Rasto Janota
    Rasto Janota
    celkem 1 969 bodů
    |
    04.06.2006 16:36
  • Pavel Cihlář
    Pavel Cihlář
    celkem 0 bodů
    |
    09.06.2006 11:33
  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    25.06.2006 15:42
  • Buddha Pavel Švanda
    Buddha Pavel Švanda
    celkem 4 301 bodů
    |
    17.11.2006 01:25
  • Fotograf 119
    Fotograf 119
    celkem 0 bodů
    |
    22.12.2006 20:03
  • Lenka Pecanova
    Lenka Pecanova
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2007 14:21
  • jitka maděrová
    jitka maděrová
    celkem 0 bodů
    |
    24.02.2007 10:15
  • Léňa K. Lenacek
    Léňa K. Lenacek
    celkem 14 857 bodů
    |
    10.03.2007 17:01
  • abcdef 1
    abcdef 1
    celkem 0 bodů
    |
    26.05.2007 15:41
  • Ivuš 2
    Ivuš 2
    celkem 11 575 bodů
    |
    26.06.2007 14:58

    krásný, s citem

  • mira2830
    mira2830
    celkem 106 bodů
    |
    07.11.2007 17:13
  • Jiří Valenta www.fotovalenta.cz
    Jiří Valenta www.fotovalenta.cz
    celkem 19 429 bodů
    |
    08.12.2007 19:16
  • Roman Hradecký
    Roman Hradecký
    celkem 38 473 bodů
    |
    08.12.2007 19:54
  • Kristin 1
    Kristin 1
    celkem 178 bodů
    |
    13.01.2008 21:01

    krásné...:)

  • Aleš  Bican
    Aleš Bican
    celkem 49 190 bodů
    |
    03.06.2008 18:49
  • Marek Velechovský
    Marek Velechovský
    celkem 67 438 bodů
    |
    19.07.2008 17:32
  • Lucie K 2
    Lucie K 2
    celkem 1 254 bodů
    |
    10.04.2009 12:56
  • lubica zemánková
    lubica zemánková
    celkem 0 bodů
    |
    20.12.2010 14:35
  • David Nezdaril
    David Nezdaril
    celkem 150 bodů
    |
    20.12.2011 18:08

Další informace

Vloženo: 18. 8. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 1141 x
Fotoaparát: Olympus C-725 UZ

Štítky fotografie

  • emotivní 28287x
  • portrét 29893x
  • ženské kouzlo (glamour) 10377x
  • autoportrét 3028x

Další fotky autora

  • Krásné Vánoce všem...
  • ...
  • ...
  • Ftero...
  • ...
  • ...
  • ...
  • Greece...
  • Greece...
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Bertramka II.
  • Million Moments of the Silence 3
  • Veronika. Rose Delight © 2009.
  • na mostě
  • ...
  • Vezmeš si mě?
  • dutohlaví
  • Pan farář hraje na kytaru
  • Mrazivé dubnové ráno
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.