Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Také fajn. (Vidím intenzivní sběr materiálu pro báječnou sbírku. Super.)
Moc pěkná a jak podobně píše SA, už by z takových mohla byla pěkná výstava. :-) Jen ty názvy, včetně tohoto mi často k těmto až snovým fotkám vůbec nejdou. :-( A nebo : Na mostě do jiné dimenze...;-)
Moc pěkná a jak podobně píše SA, už by z takových mohla byla pěkná výstava. :-) Jen ty názvy, včetně tohoto mi často k těmto až snovým fotkám vůbec nejdou. :-( A nebo : Na mostě do jiné dimenze...;-)
Pravdu máš, názvy mi nejdou. Čumím na to a pak vymyslím takovou banalitu
"Moc pěkná a jak podobně píše SA, už by z takových mohla byla pěkná výstava...." - zobrazit celý komentář
Na výstavu to není, ale jakousi brožurku o cca 10ti kusech v hlavě nosím
"Moc pěkná a jak podobně píše SA, už by z takových mohla byla pěkná výstava...." - zobrazit celý komentář