Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Já bych se obešel bez levého okraje
Nechal bych jen vrchní drátěnou část, která působí esteticky i přesto, že jde zřejmě o výřez a tudíž jsou kolem drátů světlé kontury, ale dávám body za výmluvnost snímku bez ohledu na TK...
vypadá to na NVU Bohunice
přeskoč přelez, nepodlez..
Díky. Asi jsem to mohl uříznout a ž po lampy.
"Nechal bych jen vrchní drátěnou část, která působí esteticky i přesto, že..." - zobrazit celý komentář
Díky, TK je na prd, to vím. Ale byl to fofr cvak.
"Nechal bych jen vrchní drátěnou část, která působí esteticky i přesto, že..." - zobrazit celý komentář
*
"vypadá to na NVU Bohunice..." - zobrazit celý komentář
Procházka okolo Pankráce
"přeskoč přelez, nepodlez....." - zobrazit celý komentář
Tady to moc nejde.
Zaujalo a souhlas se Sysho. Pak si lze v klidu všimnou těch dvou ptáků.
Už to máš určitě za pár...
"Už to máš určitě za pár......" - zobrazit celý komentář
Mirko, tam nejsou fotoaparáty povoleny.:-)
"Já bych se obešel bez levého okraje..." - zobrazit celý komentář