Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tomu párečku bych dala asi více prostoru mezi těmi komíny... aby nebyli utopení v růžku 4-5
Souhlasím s Jeptiškou
Mě šlo o ty komíny, nakonec jsem to nestihl vložit v čas.:-)
viz odpověď Jeptišce
Toto je už mnohem zajímavější. Jinak souhlasím s názorem jeptišky.
Takových poctivých 5.
"tomu párečku bych dala asi více prostoru mezi těmi komíny... aby nebyli..." - zobrazit celý komentář