Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kvetoucí strom bych radeji viděl ve zlatém řezu, je to dominantní objekt fotografie
Škoda, že jsi nechytil lepší světlo
Tohle je parádní ukázka toho, jak skvěle může fungovat středová kompozice, když má řád a rytmus. Často se střed zatracuje, ale tady je ten kvetoucí strom naprosto zásadním bodem, který celou tu hru horizontálních vrstev a polí dokonale ukotvuje. Ta bílá v kontrastu s hnědou brázdou ho skvěle 'vypichuje' a dává krajině jasný středobod. Velmi čisté, uklidňující a poctivě poskládané. Tleskám!
moc mi to takto nevoní. Zkusil jsem si to odříznout asi do třetiny vzdálenosti od leva ke stromu a příjde mi to čistší