Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
na kytišky moc nejsem, obvykle mi to přijde jen potvrzení, že autor umí/neumí zaostřit... Ale tady jsem velmi mile překvapená, že to může mít i vtip (nejen kompo a světlo)
och ! :))
Korunovanej je pouze císař pán ...
mně se líbí měkkost snímku, Brute
Princeznička ...
Moc hezké světlo. Oslava krásy přírody.
Pozor na bell! Každému, kdo vybočí ze svých kolejí , napaří přezdívku Brutus! ;-)
Kvítka skoro nikdy nekomentují, ale tahle mne zaujala a líbí se mi. Nechci však zklamat :-)), že bych sem nenapsala jak to vidím já a určitě by chyběl, můj již pověstný, ořez;-). Tedy osobně mne ruší v pravém horním rohu šedavé cosi, asi lísteček. Takže, IMHO, by kompozici prospěl ořez zprava.
"Kvítka skoro nikdy nekomentují, ale tahle mne zaujala a líbí se mi. Nechci..." - zobrazit celý komentář
dík .... a ano, nezklamala ...
dobrej pokus :-)
"dobrej pokus :-)..." - zobrazit celý komentář
zkouším, zkoušíš, zkoušíme,
jen někdy se trefíme
"zkouším, zkoušíš, zkoušíme, jen někdy se trefíme..." - zobrazit celý komentář
jen zkoušej dál :-)
"jen zkoušej dál :-)..." - zobrazit celý komentář
jako věčnému začátečníkovi mi ani nic jiného nezbývá :(
Rám je zbytečný a kecy kolem taky. Fotka slušná. Kdyby ne na střed.
"Rám je zbytečný a kecy kolem taky. Fotka slušná. Kdyby ne na střed...." - zobrazit celý komentář
s rámem ti dávám za pravdu
"na kytišky moc nejsem, obvykle mi to přijde jen potvrzení, že autor umí..." - zobrazit celý komentář