Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkné světlo
Světlo přálo...
Pěkná kompozice
Světlo ti přálo ...
Mirko, vaše fotky poznám téměř vždy aniž bych se podíval na jméno,
krásná krajina, působivé světlo
Tady mě ruší strom vlevo. Pro mě buď bez něj nebo, naopak, se na něj plně soustředit (ale to už by bylo úplně jiné foto.) Světlo pěkné.
To jsem netušila, že mám tak vyhraněný rukopis, díky
"Mirko, vaše fotky poznám téměř vždy aniž bych se podíval na jméno,..." - zobrazit celý komentář