krok za krokem jdu
prostá krása promlouvá
jaro je zázrak
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jarní krása...
Hezký kout země...
příjemnost
Prosté a příjemné
....když natáhnu ruku,sáhnu do květů....krása
pěkné, nahoře bych možná uvítala víc prostoru (neptej se mě proč, jen pocit.. :-)
Hezká jarní mozaika.
Pěkné, foto i text.