;-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
myslím, že to není ostré, tam kde by to ostré mělo být Jene (typoval bych ISO 400 a výš) takže kvalita obrazu je tudíž o něco horší...
Asi máš pravdu, Ivane, - zřejmě jsem ostřil na fotoaparát, - díky za zastávku... ;-)
Škoda, tady by to chtělo ostré ta krásná kukadla :-)
Hezká holčina :-)
Mě se takto líbí, je otázka, co má být ostré, myslím že hlavní motiv je fotoaparát.
"Mě se takto líbí, je otázka, co má být ostré, myslím že hlavní motiv je..." - zobrazit celý komentář
Díky a máš pravdu... ;-)
u mě zcela v pořádku, pohled dívenky směřuje na foťák
Oči by byly určitě krásné, ale tady je tématem zaujetí fotoaparátem.
Což je zcela zřejmé ...
"Oči by byly určitě krásné, ale tady je tématem zaujetí fotoaparátem. Což je..." - zobrazit celý komentář
Jsem rád, že to tak vidíš...díky... ;-)
"u mě zcela v pořádku, pohled dívenky směřuje na foťák..." - zobrazit celý komentář
Možná je tam i něco na displeji...díky... ;-)
Jendo nic ve zlém ,na foťák je ostřeno to ano, teď jde o to zda je to správně ,dle mého názoru by to mělo být obráceně ,nebo ostré celé, včetně očí..prostě mi tato kompozice takto nesedí...můj názor ,nikomu ho nevnucuju , pro mne tato fotografie dobrá není ..promiň
"Jendo nic ve zlém ,na foťák je ostřeno to ano, teď jde o to zda je to..." - zobrazit celý komentář
Netřeba omluv, Ivane, - tvůj názor respektuju a jsem s tím v pohodě... ;-)
Maruška je fotogenická a na snímku jde fotoaparát. Za mě dobrý.
Samozřejmě jde především o zvídavý pohled očí dívenky.
To je to, co nám fotka říká, ukazuje.
Foťák je tam sekundární.
Prostě je nedůležitý.
Tedy samozřejmě mělo být ostřeno na oči!
Není to totiž fotka znázorňující foťák.
Je to portrét dívky.
jablko se neodkutálelo daleko od jabloňového sadu
co se v mládí naučíš.......jinak dík za koment u fotky když se moře zlobí docela pobavil
"myslím, že to není ostré, tam kde by to ostré mělo být Jene (typoval bych..." - zobrazit celý komentář