...když navléknou rukavice,a čepice....to je velká legrace
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkný :-)))
:-)) :-)))
Parádní ...
:-)
:-)
:))
moc příjemné...
moc fajn :)
Pěkný záběr zachycující krásné emoce okamžiku. Navíc skvělý převod do BW. Chvíli mne napadlo, že se mohla trochu tvář dědy prosvětlit, ale při delším pohledu jsem v tom našla i určitou symboliku. Mezi projasněnou tváří mládí a řekněme "šedí" zralé tváře, kterou podtrhují vrásky života... a od smíchu. Tak i proto za 7*.
Obtížně zvládnutelné kvůli světlu rozdílnému na obě tváře.
Ale zvládnuté perfektně.
Krásná, generační, plná radosti. Černobílá jí sluší.
Díky za komentík...taková atmo plná radosti,a smíchu byla,že jsem i stihla donést,a připravit foťák....byla to úžasná chvíle:)
"Pěkný záběr zachycující krásné emoce okamžiku. Navíc skvělý převod do BW...." - zobrazit celý komentář
Moc děkuji Renatko za super komentík,byla to krásná chvíle,stále slyším ten úžasný smích:)
"Krásná, generační, plná radosti. Černobílá jí sluší...." - zobrazit celý komentář
Díky za příjemný komentík:)
:-)
:-)
Radost na to koukat...
+ krásná momentka, za tyhle okamžiky jsem vděčný fotografii, že dokáže zastavit čas !
Pěkná rodinná. S léty poroste její hodnota.
"Krásná, generační, plná radosti. Černobílá jí sluší...." - zobrazit celý komentář