Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vskutku nebeská záležitost
čistá práce
Bomba. Se povidlo fajnově..
Pěkné.
Jj, komu čest, tomu čest :-)
jj :-)
Vzhůru za Malým princem“ sedí dokonale. Chybí už jen liška někde za rohem a planeta B612 zaparkovaná nad střechou :)
Velmi působivé
i tady si bodnu, výjimečně :)
Tak to je událost! Vánoce! ;-) (děkuji)
bezva
Krásné jednoduché a jednoduše krásné
nesedí mi tam ta bílá stopa vpravo, té bych se asi zbavil, zajímavé pojetí, jednoduchý minimalismus
"i tady si bodnu, výjimečně :)..." - zobrazit celý komentář