Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ten čtverec tomu sedl
+
velice libive, temer podbizive...beru...
na mě trošičku moc do žluta, ale jinak pěkné :-)
Líbí
+
U me tohle jo. Ma to prijemne barvy a tu spravnou ranni atmosferu.
ako Syky,
ešte sa dá
tak takéto okamžiky môžem... možno by som sa ešte trošku pohral s kompozíciou...5/6
trochu přebarvené..
krása...
až mám pocit, že stojím bosá v rose...
prijemne..
pekny svetlo,ale format nesedi,kdyz uz teda tak ctverec
to ja rad
obsah vyborny, scena vyborna, preco ten format?
Líbí se mi.
Lumax povedal
Krásná atmosféra.
Tak toto asi nikdy nenafotím, protože se mě nechce nikdy vstávat.
Super.
+
Parádní světlo . V kompozici mi trochu vadí , že kmeny prakticky ohraničují obraz místo rámu .... Volil bych to asi jinak . Čtverec je fajn .
divnej formát...pěkná atmo.)
pekne
až na ten paformát...jinak fajn :)
pohodka, radsej ale 1:1 format
fajn
5++ Hezka atmoska...