Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kdyby to nepadalo...
fajn...
na vysku, bez toho prazdneho priestoru vlavo
pada
jo trochu to padá, ale barevně líbí...
jako Otakar N.
škoda že to padá, lebo inak sa mi to dosť páči
Pekne foto, len skoda ze to pada.