Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné Pavlí, takové pohádkové, ahoj :)
5+
také líbí
Osobně z toho nejsem nadšen.
fajn paci
... príjemné...
snad na pár dní
moc líbí
libi 5+
jsou mnohem hezci fotky na tohle tema a i v lepsi kvalite, nezlob se
pakná
sorry, PEKNÁ :-)
moooc pěkné!!!
pěkné
:o)
5+
Pavlínko, obrázek máš velmi pěkný, ale příliš popisný. Trošku romantické mlhy do pozadí by tomu prospělo. Těším se na ty příští..
jéva!to je klásné.
6+ moc hezký :-)