včera pod trávným.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkná atmosféra
*
ahoj..šel bych kapku blíž ke stromu a vzal to více zleva...jestli šlo :)
ten strom by se dal vic vyuzit
Travný jako ta hora 1200 něco
hezká fotka
5+
pěkné... (to máme letos zasněžené pláně...)
pěkný pohled :)
fajn svetlo :) 5+