Lipenská za Jestřábí 3
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí
osobně bych retušnul ty kondenzační čáry od letadel a to co plave ve vodě dole..
fotka ale 6+
pěkné
Pekna, mozna by byla prijemnejsi v trosku mekcim podani
krásné
stacilo by kusok zo spodu orezat, tak ako je ta tycka, a bolo by to super
5++
++
:o)
zaujalo
souhlasim, ze dole rezat
5+
řízy řízy
Výborná fotka...
pekná kompozícia, pôsobí výborne priestorovo, aj ten svetelný moment je parádny.. čo mi trochu nesedí tak farby - stým by som sa ešte vyhral + dole pri móle by to chcelo retuš tých trčiacich vecí, nech je fotka "čistejšia".. slušná fotka
fajn
- ořez, barvy, retuš, jinak dobrá ...
taky se přikláním k řezání, jinak super!
parádna 6++
líbí se mi atmosféra snímku...
pěkná, ale asi bych ji řízla zleva, jen můj pocit 5++