Neomezený ignore list

  • 23.08.2020 13:21
  • KIV
  • 114
  • KIV
    KIV
    Autor
    21.10.2020 22:48
    Reaguje na Roman Kos 21.10.2020 21:00:

    "Jsem toho názoru, že paní Dagmar se obejde beze šestek člověka, který neumí..." - zobrazit celý komentář

    No, za to že někdo neumí fotit se lidi do ignore listu nedávají.
    A že by mě dala na IL za to že jí oplácím její šestky, to nehrozí.

  • E.B.E
    E.B.E
    21.10.2020 23:06
    Reaguje na Roman Kos 21.10.2020 21:00:

    "Jsem toho názoru, že paní Dagmar se obejde beze šestek člověka, který neumí..." - zobrazit celý komentář

    Ne, že bys, co se Karen týká,neměl pravdu, ale hodnocení všeho nejvyšší známkou jednotně taky není zrovna chválihodný styl odměňování

  • KIV
    KIV
    Autor
    21.10.2020 23:59

    Pochopila jsem. Za šestky se dává hodnotící na IL.
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/lide/76721/komentare-uzivatele/
    Tak já se polepším.

  • Roman Kos
    Roman Kos
    22.10.2020 07:23
    Reaguje na E.B.E 21.10.2020 23:06:

    "Ne, že bys, co se Karen týká,neměl pravdu, ale hodnocení všeho nejvyšší..." - zobrazit celý komentář

    Paní bezejmenná psala o hodnocení jen šestkami a psala o nutkání vložit další šestku, je-li v mém úsudku chyba tuto informaci využít ku konstrukci závěru, omlouvám se. Je-li mé hodnocení chybné, omlouvám se. Jsem pouze člověk a chybovati je lidské, což doufám zakázáno není.

  • KIV
    KIV
    Autor
    22.10.2020 10:32

    Milý pane Kose, položila jsem otázku, za co mě dala paní na IL. Ty jsi mi dal odpověď že neumím fotit a že jí oplácím a předem jsi mi poděkoval za potvrzení, což je jaksi všechno mimo mísu... Je to blbý, ale zas, lepší než chytit ten koronavirus.. takže tak... Zdravím... :-)

  • Roman Kos
    Roman Kos
    23.10.2020 12:39

    Je-li zde ještě někdo, kdož z mého vyjádření neměl jasno o směřovaní poděkování za odpověď na paní Dagmar, pak se omlouvám za nejasnosti.

    Pokud jde o oplácení, zde dokonce podsouvaná oplácení šestek, jest to samozřejmě zcestná konstrukce. I zde na odkaze je jasné, že psaní o oplácení šestek je lživé, protože nebyla oplácena šestka: https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/476973

    Apeluji na ukončení podlostí, zastavit se, myslet, myslet víc, zda-li je to možné.

    Tedy od zastavení útoků na osoby, které se uvolí odpovědět na případné vznesené dotazy. Po ukončení vytváření falešných pocitů u ostatních fotografů o nehezkém jednání, jak zde například ze směru chování paní Dagmar, když opak je pravdou.

  • KIV
    KIV
    Autor
    23.10.2020 21:25

    No jo, tu fotku kde jsem si dovolila jí dát něco nižšího nejspíš smazala, uplynuly měsíce a já na to zapomněla. Tak se omlouvám. Já obvykle nedávám lidi na IL na doživotí, ale na týden, a ne za to že mi hodnotí fotku nízko, ale za hloupé řeči, což byl i tento případ....
    A protože mám už několik měsíců IL vynulovaný, tak jsem na tohle zapomněla...
    Ale máš pravdu, sedmu všem a bude klid. Pa.

  • KoKa
    KoKa
    23.04.2021 17:04

    To jako vážně?? Dát si mě do blacklistu jen za to že jsem se u fotografie zeptal - Co je to? Protože mě opravdu zajímalo co je na snímku. Tak tady je to hustý :)))) asi půjdu o dům dál :( https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/488639/

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    24.04.2021 00:14
    Reaguje na KoKa 23.04.2021 17:04:

    "To jako vážně?? Dát si mě do blacklistu jen za to že jsem se u fotografie..." - zobrazit celý komentář

    No vidíš, mě dal do blacklistu a na nic jsem se ho neptala, dokonce jsem ho občas hodnotila lepší známkou, než si zasloužil. Poprosila jsem Karlu Milcovou, páč jsem se domnívala, že jde o nějaký omyl, aby se zeptala ve zprávě, odpověď byla "ne" a další blacklist pro Karlu. Takže KoKa, nic si z takových lidí nedělej, dle toho, že ho nikdo nehodnotí, jsme tam asi už skoro všichni.. :-)

  • KoKa
    KoKa
    24.04.2021 13:30
    Reaguje na Míla Vildová 24.04.2021 00:14:

    "No vidíš, mě dal do blacklistu a na nic jsem se ho neptala, dokonce jsem ho..." - zobrazit celý komentář

    Aha tak to jo, je to nějakek k...t :))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse