Neomezený ignore list

  • 23.08.2020 13:21
  • KIV
  • 114
  • KIV
    KIV
    Autor
    21.02.2023 22:55

    https://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/8170#article-comment-26738
    21.02.2023 13:29
    Jen reaguji na zmínku o black listu. A přimlouvám se, pokud to jde, zvážít něco udělat s tím prokletým black listem. Ano, zkresluje nejen hodnocení soutěží, ale ovlivňuje i to, že je tak málo příspěvků pod fotkama, a málo hodnocení fotek vůbec. Lidi otevřou fotku, dají buďto hodně hvězd (aby se nedostali na black list), nebo prostě nehodnotí a zavřou... Je to škoda. A tak se přikláním k názoru, radši ten black list prostě úplně zrušit. Chápu že pokud se na to bude muset platit programátor tak prostě nic a souhlasím, ale pokud by to nějak šlo, bez velkého přeprogramovávání, tak ten black list poslat klidně k čertu....

  • E.B.E
    E.B.E
    22.02.2023 08:23
    Reaguje na KIV 21.02.2023 22:55:

    "https://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/8170#article-comment-26738 21.02..." - zobrazit celý komentář

    Já bych spíš zvážil založení nového vlákna a pojal to tak, kdo je pro a proti (nehlasující budou bráni jako zdržující se, tudíž nepočítáni). Případně z jakého důvodu. Při souhlasné většině to předložit jako požadavek redakci. Takhle to povídání nebude mít konce a nikdy se nic nezmění. Proč taky

  • KIV
    KIV
    Autor
    22.02.2023 12:09
    Reaguje na E.B.E 22.02.2023 08:23:

    "Já bych spíš zvážil založení nového vlákna a pojal to tak, kdo je pro a..." - zobrazit celý komentář

    No, asi tak, že vcelku lidi už se tu vyjádřili, myslím že ani jeden nenapsal, že mu vyhovuje black list tak jak je čili neomezený a dosmrtný, vlastně i posmrtný.. Takže víc záleží na tom, co s tím chce (a bez velkých výdajů na programátora) může udělat administrace portálu.. A tak už nebudu otvírat nové vlákno, ale aby byla jistota že to administrace přečte, zatrhnu u toho svého posledního příspěvku "nahlásit" a necháme to na jejich uvážení.

  • E.B.E
    E.B.E
    22.02.2023 13:53
    Reaguje na KIV 22.02.2023 12:09:

    "No, asi tak, že vcelku lidi už se tu vyjádřili, myslím že ani jeden..." - zobrazit celý komentář

    ...co chce administrace... já myslím, že spíš nechce. Ale pokud by dostatečné množství lidí rozhodlo, že je načase "nesmysl" zrušit, pak by to k řešení bylo. Jak myslíš. Já už se vyjádřil dostatečně a nejednou

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse