Neomezený ignore list

• 23.08.2020 13:21
  • KIV
  • 96
  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    12.05.2021 17:11
    Reaguje na Festa 12.05.2021 13:42:

"Já se směju.:-))))))))))))))) Vláďa se asi spíš cítí jako učitel, než jako..." - zobrazit celý komentář

Vašíku, mně to taky zajímalo - a tak jsem se pod jednou fotkou zeptala, jestli když začnu komentovat, skončím na IL... s odpovědí se neobtěžoval, jen si mě přihodil na hromádku ignorovaných :-D

• Festa
    Festa
    12.05.2021 17:38
    Reaguje na Dana Kovaľová 12.05.2021 17:11:

"Vašíku, mně to taky zajímalo - a tak jsem se pod jednou fotkou zeptala,..." - zobrazit celý komentář

No jo. Taky mu nemáš co dát. :-) V

• KIV
    KIV
    Autor
    12.05.2021 21:16

Tak já jen zopakuju původní návrh.... (viz zde, strana 1, přispěvek 1)
    ...
    Jinak - fakt nechápu smysl toho black listu, tak jak je teď... neomezený a nafurt - proč??? Myslím že k tomu došlo před lety omylem, když se překlápělo FAčko do nového vzhledu, a někdo to prostě omylem "vylepšil". Nemá to žádný smysl, naopak, je to podle mne hodně velká škodná...

• Festa
    Festa
    12.05.2021 23:13
    Reaguje na KIV 12.05.2021 21:16:

"Tak já jen zopakuju původní návrh.... (viz zde, strana 1, přispěvek 1) ......" - zobrazit celý komentář

Pro někoho to není černá listina, jen filtr.
    A to je rozdíl. :-)
    No a to je asi tak všechna zbytečná energie, kterou jsem tomu ještě věnoval.
    V :-)

• JefLan
    JefLan
    13.05.2021 07:23
    Reaguje na Festa 12.05.2021 23:13:

"Pro někoho to není černá listina, jen filtr. A to je rozdíl. :-) No a to je..." - zobrazit celý komentář

Filtr může být i "pozitivní". Jistě nikoho neurazí, když si ho dám do "sledovaných". Třeba proto, že fotí převážně to co já a nechci, aby mi nějaký jeho snímek unikl. Na ostatní se také rád podívám, ale toto je má "krevní skupina".

• Festa
    Festa
    13.05.2021 08:31
    Reaguje na JefLan 13.05.2021 07:23:

"Filtr může být i "pozitivní". Jistě nikoho neurazí, když si ho dám do ..." - zobrazit celý komentář

No dobrá. Na reakci ještě budu reagovat. :-)
    "Sledovaní uživatelé" by se dalo brát jako "Filtr" . Taky mám oblíbené.
    BL se dává, nyní už jen z 99%, tomu, kdo se pod fotkou vyjadřuje proti dobrým mravům a pravidlům FA.
    Proto chápu rozhořčení uživatelů na BL pana Vládi. A na druhou stranu, pokud to bere jako filtr, může být někdo raněn, že Vláďa od něj- ní nechce poradit. :-))
    Takže z FA bude mít veřejné úložiště svých fotek. :-)))
    Může se stát, že tu bude mít fotky bez bodů a komentářů. Jak tu někdo psal- "Kdo chce kam, .....".
    Fotky se tady vkládají a ostatní je hodnotí hvězdami a někdy i slovně.
    Rád se podívám a ohodnotím všechny fotky. Pokud tedy nejsem na BL.
    Takže už si Vladimíra budu pamatovat jako- NEVHAZUJTE LETÁKY!
    Vašík

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse