Neomezený ignore list

  • 23.08.2020 13:21
  • KIV
  • 114
  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    12.05.2021 17:11
    Reaguje na Festa 12.05.2021 13:42:

    "Já se směju.:-))))))))))))))) Vláďa se asi spíš cítí jako učitel, než jako..." - zobrazit celý komentář

    Vašíku, mně to taky zajímalo - a tak jsem se pod jednou fotkou zeptala, jestli když začnu komentovat, skončím na IL... s odpovědí se neobtěžoval, jen si mě přihodil na hromádku ignorovaných :-D

  • Festa
    Festa
    12.05.2021 17:38
    Reaguje na Dana Kovaľová 12.05.2021 17:11:

    "Vašíku, mně to taky zajímalo - a tak jsem se pod jednou fotkou zeptala,..." - zobrazit celý komentář

    No jo. Taky mu nemáš co dát. :-) V

  • KIV
    KIV
    Autor
    12.05.2021 21:16

    Tak já jen zopakuju původní návrh.... (viz zde, strana 1, přispěvek 1)
    ...
    Jinak - fakt nechápu smysl toho black listu, tak jak je teď... neomezený a nafurt - proč??? Myslím že k tomu došlo před lety omylem, když se překlápělo FAčko do nového vzhledu, a někdo to prostě omylem "vylepšil". Nemá to žádný smysl, naopak, je to podle mne hodně velká škodná...

  • Festa
    Festa
    12.05.2021 23:13
    Reaguje na KIV 12.05.2021 21:16:

    "Tak já jen zopakuju původní návrh.... (viz zde, strana 1, přispěvek 1) ......" - zobrazit celý komentář

    Pro někoho to není černá listina, jen filtr.
    A to je rozdíl. :-)
    No a to je asi tak všechna zbytečná energie, kterou jsem tomu ještě věnoval.
    V :-)

  • JefLan
    JefLan
    13.05.2021 07:23
    Reaguje na Festa 12.05.2021 23:13:

    "Pro někoho to není černá listina, jen filtr. A to je rozdíl. :-) No a to je..." - zobrazit celý komentář

    Filtr může být i "pozitivní". Jistě nikoho neurazí, když si ho dám do "sledovaných". Třeba proto, že fotí převážně to co já a nechci, aby mi nějaký jeho snímek unikl. Na ostatní se také rád podívám, ale toto je má "krevní skupina".

  • Festa
    Festa
    13.05.2021 08:31
    Reaguje na JefLan 13.05.2021 07:23:

    "Filtr může být i "pozitivní". Jistě nikoho neurazí, když si ho dám do ..." - zobrazit celý komentář

    No dobrá. Na reakci ještě budu reagovat. :-)
    "Sledovaní uživatelé" by se dalo brát jako "Filtr" . Taky mám oblíbené.
    BL se dává, nyní už jen z 99%, tomu, kdo se pod fotkou vyjadřuje proti dobrým mravům a pravidlům FA.
    Proto chápu rozhořčení uživatelů na BL pana Vládi. A na druhou stranu, pokud to bere jako filtr, může být někdo raněn, že Vláďa od něj- ní nechce poradit. :-))
    Takže z FA bude mít veřejné úložiště svých fotek. :-)))
    Může se stát, že tu bude mít fotky bez bodů a komentářů. Jak tu někdo psal- "Kdo chce kam, .....".
    Fotky se tady vkládají a ostatní je hodnotí hvězdami a někdy i slovně.
    Rád se podívám a ohodnotím všechny fotky. Pokud tedy nejsem na BL.
    Takže už si Vladimíra budu pamatovat jako- NEVHAZUJTE LETÁKY!
    Vašík

  • janov
    janov
    20.06.2021 17:12

    Zdravím všechny blokované a neblokované. Dnes jsem zjistila,že jsem na Blacklistu u dvou osob.
    Tohle počinání pokud nejde o vulgaritu je úsměvné až dětinské,ale pro úplnou duševní pohodu
    bych navrhovala nejen blokaci hodnocení a komunikaci zprávou,ale blokaci celé jeho fotografie
    náhradou jen černého prostoru :-)))

  • KIV
    KIV
    Autor
    22.06.2021 13:36

    Black list vznikl proto, aby pokud je někdo vulgární, sprostý, třeba přijde v noci ožralý namol a ujme se slova protože ho doma nikdo nehodlá poslouchat, tak aby ten chudák, co mu ten ožrala zavítal pod fotku, nemusel tu fotku pak mazat, prostě black list vznikl jako okamžitá obrana pro postiženého.
    Pak bylo běžné, že zakročil admin, a toho hrubiána ztrestal (jojo, třeba týdenním banem, čili zákazem se vůbec připojit a vyjadřívat...)
    Je jasné, že na to není třeba neomezený black list, ani doživotní black list...
    Chytráci časem zjistili, že takový black list se dá zneužít - jasně, napíšeš že moje fotka není dobrá, hej, šup s tebou na black list, a je to. No, a teď proč to škodí portálu? Protože to nebude fotoportál, ale výstavna fotek, kde se bude každý brak chválit. Škoda, no....

  • janov
    janov
    22.06.2021 17:12
    Reaguje na KIV 22.06.2021 13:36:

    "Black list vznikl proto, aby pokud je někdo vulgární, sprostý, třeba přijde..." - zobrazit celý komentář

    A proto by bylo dobré,aby se každý postižený zveřejnil a u jakého chytráka je zablokovaný do fóra připomínek.
    Byl by více sledovaný,mnohé by se vysvětlilo jaké má důvody (např. udílením malého
    počtu bodů).Děkuji za reakci :-)

  • melront
    melront
    25.06.2021 23:42

    Dobre tema, uz se tu resi skoro rok :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse