Neomezený ignore list

  • 23.08.2020 13:21
  • KIV
  • 114
  • Zdeněk49
    Zdeněk49
    26.04.2021 15:25

    IL zásadně neřeším, nepoužívám, fakt je, že člověk se občas musí zapojit do diskuze a pokud se někoho dotknu, pak může hledat dál svojí pravdu.

  • Marie
    Marie
    26.04.2021 17:00

    Ahoj, tak jak to tady čtu... musím se přidat. Též jsem na BL pana Hájka. Nejdříve jsem vůbec nevěděla proč... hodnotila jsem mu slušně, ale spravedlivě. On mne také pěkně hodnotil. Nevěděla jsem, co se stalo... bohužel se ho nemohu zeptat, jelikož jsou zprávy s takovou osobou - tedy blokujícím - zablokované. Už ale více chápu... udělali jste mi radost, že nejsem sama. Je to pravděpodobně nějaký podivín... :-)

  • Z9
    Z9
    26.04.2021 19:20
    Reaguje na KoKa 23.04.2021 17:04:

    "To jako vážně?? Dát si mě do blacklistu jen za to že jsem se u fotografie..." - zobrazit celý komentář

    Neřeš to, chtěla jsem se u té fotky zeptat na totéž ... bez šance, už jsem nemohla komentovat, páč jsem taky na blacklistu ... "za co, soudruzi, za co" :-))))

  • Vladimír Hájek
    Vladimír Hájek
    26.04.2021 19:52

    Dobrý den, pouze šetřím čas. Využil jsem individuálního nastavení uživatelského účtu. Rozdělil jsem autory pomocí filtru na ty, kteří mě nějak oslovili, mají co nabídnout, zajímá mě jejich hodnocení a na ty ostatní. Filtrování stále probíhá.

  • KIV
    KIV
    Autor
    27.04.2021 13:50
    Reaguje na Vladimír Hájek 26.04.2021 19:52:

    "Dobrý den, pouze šetřím čas. Využil jsem individuálního nastavení..." - zobrazit celý komentář

    A hele, bylo by fakt zajímavý, kdyby se u každého z nás v našich galeriích objevil počet a jmenovitý list těch co má dotyčný v Ignore Listu... :-)
    Docela by pobavilo se dočíst, že třeba někdo má v IL 135 kolegů... i my bychom pak šetřili čas...

  • Z9
    Z9
    28.04.2021 00:03

    ... a tak šetřit časem (hlavně na blbostě) je užitečný ... nijak mě tedy nemrzí, že nejsem ve VIP individuálně nastavené skupině;
    ale místo popisu "filtrování autorů" považuju tu za základní slušnost, jednoduše odpovědět na otázku: Co je to? https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/488639/?page=5244e9d7d7eb987fdb83547c8511c23c

  • JefLan
    JefLan
    28.04.2021 07:33
    Reaguje na Z9 28.04.2021 00:03:

    "... a tak šetřit časem (hlavně na blbostě) je užitečný ... nijak mě tedy..." - zobrazit celý komentář

    Je zbytečné se tím zabývat, buďme nad věcí. Pravidla hry takové jednání umožňují a ten člověk je využil jinak, než bylo při jejich stanovení zamýšleno. Věřím, že sám časem pochopí nebo alespoň připustí, že každý a kdykoliv ho může něčím obohatit či mu něco, jak sám říká, nabídnout. A možná zjistí, že kvůli několika zdánlivě uspořeným vteřinám mu hodně a nenávratně uniklo. Třeba jen pár virtuálních, stejným koníčkem spojených duší.

  • Marie
    Marie
    28.04.2021 10:05

    No já to beru jako pohrdání některými ( zřejmě většiny ) uživateli této galerie. Je otázka, zda ti, co mu zbydou po selekci, budou mít zájem hodnotit jeho fotky... no podle mne se spálil... asi tak. Ale tu radost mu dopřejeme... pravidla to fakt umožňují... kdo chce kam, pomozme mu tam...:-)

  • MBK fish
    MBK fish
    28.04.2021 14:22

    A vida, tak (asi nejen) já mrhám časem, abych zjistil, zda jsem se někoho třeba nějak nedotkl, a on si jen jeden neuctivej šetří čas! :-D

  • Festa
    Festa
    12.05.2021 13:42

    Já se směju.:-)))))))))))))))
    Vláďa se asi spíš cítí jako učitel, než jako žák.
    Ani mě nezajímá obsah jeho lidí na BL, ale klidně bych viděl jeho seznam, kdo mu může napsat názor na jeho fotky.
    A vlastně ani to mě nezajímá.
    Akorát mě mrzí, že mně a žabě zase zrušili let balónem kvůli počasí.
    Vašík

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse