Neomezený ignore list

  • 23.08.2020 13:21
  • KIV
  • 114
  • KIV
    KIV
    Autor
    23.08.2020 13:21

    Navrhuji omezení počtu lidí na individuálním ignore listu na tři max.
    Tři stačí, aby tam každý mohl dočasně dát někoho za připadní urážení, hrubiánství, atd. dočasně, než zasáhne admin.
    Tak by zas, jako dřív, mělo smysl komentovat fotky, i pokud nejsou na 7, 6, 5, a zase by to tu ožilo…
    Když člověk ví, že za jakoukoliv kritiku fotky půjde nejspíš doživotně na ignore list, tak nezbývá jen fotku otevřít a zavřít, a komentáře pod fotkou prostě nejsou a nebudou, a je to škoda…

  • Z9
    Z9
    23.08.2020 19:01
    Reaguje na KIV 23.08.2020 13:21:

    "Navrhuji omezení počtu lidí na individuálním ignore listu na tři max. Tři..." - zobrazit celý komentář

    Tak už snad ten BL konečně zrušme ... opakovaně se to tu na FA probírá do nekonečna. Na vulgární komentáře je tu admin, aby je zarazil a všechno ostatní (z pohledu autora fotky možná negativní) je jen o tom, snést kritiku, když dá něco do veřejného prostoru...

  • E.B.E
    E.B.E
    23.08.2020 20:01
    Reaguje na KIV 23.08.2020 13:21:

    "Navrhuji omezení počtu lidí na individuálním ignore listu na tři max. Tři..." - zobrazit celý komentář

    Ukaž mi jediného člověka, který se tu chová jak říkáš...uráží, používá vulgarity...pokud mi takové ukážeš, pochopím i to tvé "omezení". A naopak. Vysvětli mi, co je urážlivého třeba na mém posledním komentáři, za který jsem se opět dostal na BL . A to dokonce bez bodování: https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/477893/?page=24f72f2b91b4ad046fc16f94a266c7ee

  • MSD
    MSD
    23.08.2020 20:09
    Reaguje na KIV 23.08.2020 13:21:

    "Navrhuji omezení počtu lidí na individuálním ignore listu na tři max. Tři..." - zobrazit celý komentář

    Ale Karen, Proč to pořád otevíráš? Připomíná mi to Cimrmana - jak těžké je opustit myšlenku. Ale vždyť si to představ: v ideálním případě by se tady mohlo sejít třeba až ŠEST lidí, kteří opravdu hodnotí. Ty si tedy dáš TŘI na ignore list a další už nemůžeš. Co se stane? Ti tři na IL budou nešťastní, že musí být zticha a ty budeš nešťastná, že ti ti další tři odsuzují fotky. A je to neobjektivní, protože by ti ty fotky mohlo odsoudit všech šest, což by ti pomohlo uvěřit, že ta fotka třeba má nějaké mouchy. Z mého osobního pohledu (a zkušenosti) by limit tří na IL byl opravdu bolestný. Na IL by byl Roman, co si udělil BAN, já a jeden další. A všem ostatním bych záviděl, že se mohou vyjadřovat. A pak, uvědom si, že nízká hodnocení nutně snižují kvalitu fotek na FA. Víš, jaké nádherné fotky by tady byly, kdyby všechny měly pouze hodnocení 6 nebo 7? To přece nutně vyžaduje zachovat ignore list. No uznej :-)))

  • MSD
    MSD
    23.08.2020 20:20
    Reaguje na KIV 23.08.2020 13:21:

    "Navrhuji omezení počtu lidí na individuálním ignore listu na tři max. Tři..." - zobrazit celý komentář

    Ano, Montypeter je asi zářný příklad. Nevím sice, kolik lidí už má na IL (vedle tohocosi.. a mně), ale určitě nyní bude dělat pouze vysoce hodnocené fotky :-)))

  • KIV
    KIV
    Autor
    23.08.2020 20:30

    Pro MSD a tohocosiudělilban: Nebuďte vztahovační, pánové, byl to návrh, nechcete, fajn, tak ať je to jak to je, když vám to tak vyhovuje.

  • E.B.E
    E.B.E
    23.08.2020 20:32
    Reaguje na MSD 23.08.2020 20:09:

    "Ale Karen, Proč to pořád otevíráš? Připomíná mi to Cimrmana - jak těžké je..." - zobrazit celý komentář

    Ono vůbec nejde o mě, že bych byl, jak říkáš, nešťastnej, že se nemůžu vyjádřit, ale ani o autora fotky. Lidi by si měli uvědomit, že komentáře tu jsou i pro ostatní. Že se tím jednak lidé učí, ale hlavně vychovávají. Což opravdu funguje. Každej novej fotograf ještě používat foťák neumí, zato se během prvního dne naučíl používat blacklist. Navíc se to týká i opravdu kvalitních fotografů, kteří čekají opravdové názory a hodnocení. Což samozřejmně jde dost těžko rozeznat, když stejnou známku dostane jak ta dobrá fotka, tak ten odpad. No a nakonec mi celej blacklist zavání omezováním svobody slova, cenzurou. Kde jinde, ve skutečném životě si na veřejnosti můžou lidi dovolit "umlčet" názory ostatních?

  • E.B.E
    E.B.E
    23.08.2020 20:35
    Reaguje na KIV 23.08.2020 20:30:

    "Pro MSD a tohocosiudělilban: Nebuďte vztahovační, pánové, byl to návrh,..." - zobrazit celý komentář

    Nám to tak nevyhovuje, i když nejsme vztahovační. Jen nechápu tvoje omezení, místo zrušení blacklistu. A jak už jsem ti říkal několikrát, je to pro adminy jednodušší, než řešit a hlídat, kolik kdo má lidí na BL. Což asi nechápeš. Program je třeba napsat. No a nakonec, proč s tím začínáš zrovna ty, která bys mě-nás, pod svýma fotkama nerada viděla

  • E.B.E
    E.B.E
    23.08.2020 20:38
    Reaguje na KIV 23.08.2020 20:30:

    "Pro MSD a tohocosiudělilban: Nebuďte vztahovační, pánové, byl to návrh,..." - zobrazit celý komentář

    Každopádně pořád jsi mi neukázala nikoho, kvůli komu požaduješ ony tři místa na BL ? Nemluvě o tom, že takovej člověk by dělal ostudu jen sobě a ne autorovi fotky

  • MSD
    MSD
    23.08.2020 20:50
    Reaguje na KIV 23.08.2020 20:30:

    "Pro MSD a tohocosiudělilban: Nebuďte vztahovační, pánové, byl to návrh,..." - zobrazit celý komentář

    Teď jsi mě dostala! Vztahovačný! Karla M. mě přirovnala kvůli mé fotce k masovému vrahovi, a když se s tím neumím vyrovnat, napsala mi, že jsem vztahovačný! Montypeter si mě za zdvořilou (byť sarkastickou) kritiku fotky dal na IL, což se mě dotklo. Takže ano. Jsem vztahovačný. Jde mi o fotku a její kvalitu. A vztahuji si na sebe, když se místo fotky hodnotí osobnost autora (Karla) a vadí mi, když autor neunese , že jeho "dílo" není adorováno. Je to špatně?

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse