Neomezený ignore list

  • 23.08.2020 13:21
  • KIV
  • 114
  • E.B.E
    E.B.E
    24.08.2020 20:06
    Reaguje na KIV 24.08.2020 19:47:

    "No, řekla jsem jasně, že dokud tu bude neomezený IL, budu povětšinou..." - zobrazit celý komentář

    Nevím, proč bych ti měl dávat po papuli? Ale čekám rozumnou debatu s dospělou osobou. Sama jsi ji začala. Jen to nemáš v hlavince srovnaný a vůbec nechápeš, o co jde. Že nějaké tvoje "omezení" nic nezmění. Ať tři, čtyři, padesát, nebo jen jeden, pořád je to ten samej blacklist. Pořád bude stejně fungovat a omezovat lidi v jejich komentářích. A pořád se ho budou takoví jako ty "bát". I když nechápu proč. Nejvíc si, coby fotograf, stejně ublíží ten, co zakáže lidem mluvit pod svýma fotkama. A to tvoje "hodnotím, co se mi líbí" je taky na hlavu. Jednak hodnotíš pěkně blbě a neupřímně, ale taky beze slov. Minimálně těch věcných a k fotografii. O tom jak sama snášíš kritiku asi netřeba mluvit. A pak, když něco plácneš a člověk se tě zeptá proč, neodpovíš. To zrovna nesvědčí o tvé dospělosti a i nteligenci. Proto se nemůžeš divit

  • KIV
    KIV
    Autor
    24.08.2020 20:25
    Reaguje na E.B.E 24.08.2020 20:06:

    "Nevím, proč bych ti měl dávat po papuli? Ale čekám rozumnou debatu s..." - zobrazit celý komentář

    Romane, v tvé předposlední větě máš ten důkaz, co jdi se po něm pídil. Být to pod fotkou, tak použiju ten black list.

  • E.B.E
    E.B.E
    24.08.2020 20:32
    Reaguje na KIV 24.08.2020 20:25:

    "Romane, v tvé předposlední větě máš ten důkaz, co jdi se po něm pídil. Být..." - zobrazit celý komentář

    Nevidím důkaz, ale myslel jsem si to. Pokud jde o nějaký důkazy, právě dokazuješ jen, že pokud nevíš jak dál, neumíš odpovědět, dochází argumenty, pak místo další diskuse volíš tu pro tebe nejjednodušší cestu. A ještě si myslíš, jak jsi mě potrestala . Uniká ti, že je to jen tvoje špatná vizitka. Mohla jsi to vylepšit ještě tím, že bys mě dala na blacklist po pár slušných nadávkách a před tím, než bych stačil reagovat :-)

  • KIV
    KIV
    Autor
    24.08.2020 20:36
    Reaguje na E.B.E 24.08.2020 20:32:

    "Nevidím důkaz, ale myslel jsem si to. Pokud jde o nějaký důkazy, právě..." - zobrazit celý komentář

    Upřímně? Mrzí mne, že není způsob, jak přerušit tuhle moji debatu s tebou.
    Bohužel, ve foru není BL. Takže pa.

  • E.B.E
    E.B.E
    24.08.2020 20:37
    Reaguje na KIV 24.08.2020 20:25:

    "Romane, v tvé předposlední větě máš ten důkaz, co jdi se po něm pídil. Být..." - zobrazit celý komentář

    Co jsem chtěl, už jsem ti řekl. Konečně mě můžeš dát na onen blacklist

  • KIV
    KIV
    Autor
    25.08.2020 17:30
    Reaguje na E.B.E 24.08.2020 20:37:

    "Co jsem chtěl, už jsem ti řekl. Konečně mě můžeš dát na onen blacklist..." - zobrazit celý komentář

    Romane, já vím, že fotit umíš... Dalo mi to práci tě přesvědčit sem něco vložit, a bohužel, mažeš fotky, moc ti tu toho nezbylo. Ale fotit umíš...
    O fotkách a o focení víš a znáš jako málokdo.
    A o počítači? No, přála bych si, abys bydlel blíž, a abych si tě mohla zaplatit...
    Jen trošku vybrousit tu komunikaci...
    Ale i tak si tě vážím...
    A ne, nemažu ti med kolem pusy, nemám k tomu důvod...
    Jen jsem ti to chtěla říct...

  • E.B.E
    E.B.E
    25.08.2020 18:15
    Reaguje na KIV 25.08.2020 17:30:

    "Romane, já vím, že fotit umíš... Dalo mi to práci tě přesvědčit sem něco..." - zobrazit celý komentář

    Sice děkuju, ale nějak nechápu, k čemu tahle "informace" a tady, pod diskusí o blacklistu. To vlastně není otázka. Jen konstatování, na které nemusíš reagovat. Ať se zase nemusíš pouštět do nechtěné konverzace :-)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    25.08.2020 21:30
    Reaguje na E.B.E 25.08.2020 18:15:

    "Sice děkuju, ale nějak nechápu, k čemu tahle "informace" a tady, pod..." - zobrazit celý komentář

    Mně se ten komentář KIV líbí, řekla upřímně jak to cítí, co na tom, že se neshodnete v názorech, blacklist je vlastně o ne.. ale i o porozumění mezi lidmi..

  • E.B.E
    E.B.E
    26.08.2020 16:14
    Reaguje na Míla Vildová 25.08.2020 21:30:

    "Mně se ten komentář KIV líbí, řekla upřímně jak to cítí, co na tom, že se..." - zobrazit celý komentář

    Asi nerozumím, o jaký komentář se má jednat. Ono vůbec nejde o žádné shodování/neshodování, jen o rozdílu mezi řečmi a skutky

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    26.08.2020 18:20
    Reaguje na E.B.E 26.08.2020 16:14:

    "Asi nerozumím, o jaký komentář se má jednat. Ono vůbec nejde o žádné..." - zobrazit celý komentář

    Ten poslední přece.. :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse