Neomezený ignore list

  • 23.08.2020 13:21
  • KIV
  • 114
  • KIV
    KIV
    Autor
    23.08.2020 20:50

    Jednoduše. Já ten black/ignore list nevymyslela, ale sem tam tam jednoho dám a zas ho vyndám, a nikdy na za to, že by byl výchovnej a hodnej element... ale jen než se uklidní...
    Co mi vadí je, že až člověk umře, tak bude dalších 10, 20 let na BL, a to považuji za nesmyslné. Proto jsem navrhovala buď tu každoroční amnestii (tedy vynulování BL) nebo to omezení. Chcete-li zrušení BL, hodně štěstí, ale musíte si to vybojovat sami.
    Já zkouším aspoň tohle, a místo abyste to podpořili, tak přikládáte do ohně.¨
    Proč to dělám, jak se ptáte... no, BL byl vymyšlen pro nějaký účel. Aby nebyl třeba vůbec, potřebujete buď stoprocentně kvalitní a slušné lidi, anebo drába, který to tu bude hlídat od rána do noci, no fajn, kdo to chcete platit?
    Omezený IL na 3 lidi by stále dával možnost ho použít, když bude nutné, a přitom by se skončilo se zneužíváním ve velkém. Proto jsem to navrhla, či spíš navrhuji opakovaně. Nechcete, fajn, bude se dál pod fotkama mlčet...

  • MSD
    MSD
    23.08.2020 20:59
    Reaguje na KIV 23.08.2020 20:50:

    "Jednoduše. Já ten black/ignore list nevymyslela, ale sem tam tam jednoho..." - zobrazit celý komentář

    Jak mlčet? Vždyť se nemlčí! Ono se chválí, ono se pochlebuje, ono se oplácí vysokým hodnocením! Přeci proto jsou zdejší fotky tak dokonalé! Na FA máš při 30 náhledech cca 5 oslavných komentářů. Jinde i při 300 náhledech také jen 5. A kritičtějších! FA je náhodou velmi přátelsky komunikativní!

  • KIV
    KIV
    Autor
    23.08.2020 21:01
    Reaguje na MSD 23.08.2020 20:59:

    "Jak mlčet? Vždyť se nemlčí! Ono se chválí, ono se pochlebuje, ono se oplácí..." - zobrazit celý komentář

    No vidíš jak si rozumíme. A to je proč opětovně navrhuji omezení na 3 a dost.

  • E.B.E
    E.B.E
    23.08.2020 21:50
    Reaguje na KIV 23.08.2020 20:50:

    "Jednoduše. Já ten black/ignore list nevymyslela, ale sem tam tam jednoho..." - zobrazit celý komentář

    Tak teď tě fakt nechápu. Buď BL chceš, nebo ne. A jak slyším, tak ano. Pak nevím, proč tu bojuješ za jeho omezení. Zvlášť, když jsi pořád neodpověděla, kde jsou ti, o nichž jsi mluvila. Ti, co tu tak nadávají, používají vulgární slova, osočují autory.... ti, kvůli kterým je potřeba mít byť jen ty tvé tři kolonky na blacklistu ?

  • KIV
    KIV
    Autor
    23.08.2020 23:54
    Reaguje na E.B.E 23.08.2020 21:50:

    "Tak teď tě fakt nechápu. Buď BL chceš, nebo ne. A jak slyším, tak ano. Pak..." - zobrazit celý komentář

    Ráno moudřejší večera, dobrou noc.,,,

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    23.08.2020 23:57

    Třináct let na tematických diskuzích mne naučilo, jak zhoubná je moc v omezování slova. Pokud někdo opravdu přehnal, řešil to admin a lidi se nebáli vyjádřit svůj názor. Potom se to změnilo, správci diskuze dostali moc mazat co se jim nelíbilo, dávat lidem ban, aby nemohli psát co nebylo v souladu s jejich názory. Skončilo to smazáním serveru...
    Nesouhlasím s žádným blacklistem, lidi mají právo říci svůj názor, tady u fotek je to navíc smysluplné i pro ostatní.
    Pokud jednání jednotlivce přesáhne slušnost, je tady tlačítko "nahlásit"

  • E.B.E
    E.B.E
    24.08.2020 18:10
    Reaguje na KIV 23.08.2020 23:54:

    "Ráno moudřejší večera, dobrou noc.,,,..." - zobrazit celý komentář

    ...takže jak ti pomohl odpočinek? ...jsi už moudřejší a dobře sis odpověď rozmyslela? Hádám, že se přesto odpovědi nedočkám. Hlavně že zakládáš fóra, přitom sama nevíš proč, v úvodu píšeš o tom, že bys ráda upřímné a zasloužené hodnocení fotek, přitom pořád rozdáváš bezhlavě šestky, jako by se nechumelilo, místo, abys šla příkladem, blacklist ti vyhovuje. Tomu se u nás říká "kam vítr, tam plášť"....Míla ti to napsala přesně

  • KIV
    KIV
    Autor
    24.08.2020 19:29
    Reaguje na E.B.E 24.08.2020 18:10:

    "...takže jak ti pomohl odpočinek? ...jsi už moudřejší a dobře sis odpověď..." - zobrazit celý komentář

    Nudíš se? Nedivím se. Nevkládáš, u těch co jsi na IL nemůžeš psát nic, pod fotkama není co číst... no a když jsem to chtěla změnit, tak rejpeš do mne. No, hlavně že víš co chceš...

  • E.B.E
    E.B.E
    24.08.2020 19:37
    Reaguje na KIV 24.08.2020 19:29:

    "Nudíš se? Nedivím se. Nevkládáš, u těch co jsi na IL nemůžeš psát nic, pod..." - zobrazit celý komentář

    Těší mě tvůj zájem o mou osobu. Vhodnější by ale bylo, kdyby ses nad našimi příspěvky zamyslela, odpovídala na dotaz a držela se tématu. Mimochodem: Vůbec se nenudím. Naopak. Ale taky se mi nelíbí, co tady ty a podobní předvádíte. A když se mi něco nelíbí, tak to napíšu. Což se o většině z vás říct nedá (stačí se podívat pod fotky) Hlavě že tady vykřikujete, jak vám chybí spravedlivé hodnocení a upřímné komentáře !!!

  • KIV
    KIV
    Autor
    24.08.2020 19:47
    Reaguje na E.B.E 24.08.2020 19:37:

    "Těší mě tvůj zájem o mou osobu. Vhodnější by ale bylo, kdyby ses nad našimi..." - zobrazit celý komentář

    No, řekla jsem jasně, že dokud tu bude neomezený IL, budu povětšinou hodnotit jen fotky které se mi líbí, které mě těší, které mě zaujmou... zbytek jen otevřu a zavřu. Občas se ozývám ve foru abych to změnila, dáš mi s kolegou po papuli, a tak to bude dokud toho nenechám... Neboj, ono mě to přejde... a ani ti ostatní časem nepípnou...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse