Neomezený ignore list

  • 23.08.2020 13:21
  • KIV
  • 114
  • E.B.E
    E.B.E
    09.09.2020 20:23
    Reaguje na KIV 07.09.2020 18:49:

    "No, jestli někdo někoho dá na BL jen za nízké bodování, vadí, pochopitelně,..." - zobrazit celý komentář

    ...a nebo zrušíš blacklist. Rozhodně nepomůže nějaký "omezení" počtu. Jen to nerozhodne jedinej člověk :-(

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    09.09.2020 22:58

    Docela zajímavá diskuze, trochu zamrzí, že se nezapojí nikdo z vedení FA, abychom znali i jejich názor. Faktem je, že to tady hodně upadá, lidi se bojí něco napsat, raději ani nehodnotí, případně přidají pár hvězdiček beze slov, což nikomu nepomůže. Možná by ale také pomohlo anonymní bodování na 24 hodin, tak proč to alespoň nezkusit?

  • E.B.E
    E.B.E
    09.09.2020 23:13
    Reaguje na Míla Vildová 09.09.2020 22:58:

    "Docela zajímavá diskuze, trochu zamrzí, že se nezapojí nikdo z vedení FA,..." - zobrazit celý komentář

    Myslím, že ne. Nejde o to kdy, ale jak hodnotíš, aby tě lidi dali na Blacklist, případně ti oplatili. Jestli to bude hned, nebo za dvacetčtyři hodin je jedno :-) Takže lidi budou jen hodnotit pozděj, nebo pro jistotu zase vysoko

  • KIV
    KIV
    Autor
    09.09.2020 23:31
    Reaguje na E.B.E 09.09.2020 20:23:

    "...a nebo zrušíš blacklist. Rozhodně nepomůže nějaký "omezení" počtu. Jen..." - zobrazit celý komentář

    Asi takhle - BL/IL/ČL byl "vyroben" a dodán na obranu. I pistol byla vyrobena pro obranu. No a teď jde o to, že se to dá lehce zneužít. Kdyby na světě byli jen hodní a slušní lidé, fungovalo by vše perfektně, a nebylo by třeba ničeho na obranu. No, nejsou...
    Vem si například uživatele Fialový poustevník, jak mu lidi, co sami nedokázali ani vložit pořádnou fotku ptáčka, psali blbosti jako "zase ptáček" atd, až ho vyštvali, a musím si teď na jeho pěkné fotky zajít na jiný portál... Proč jsou takoví lidé, co rejpou až rozlítí dobrého fotografa natolik, že on požádá o úplný výmaz svého loginu... no je na to odpověď?

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    09.09.2020 23:37
    Reaguje na E.B.E 09.09.2020 23:13:

    "Myslím, že ne. Nejde o to kdy, ale jak hodnotíš, aby tě lidi dali na..." - zobrazit celý komentář

    To anonymní bodování do 24 hodin nedávám do spojitosti s blacklistem, jen se domnívám, že by to bylo zajímavé a pro mnohé poučné, páč někomu stačí k bodování jen jméno, že by někdo hodnotil pravidelně později, tomu věřím, ale taky to o něčem svědčí.. :-)

  • KIV
    KIV
    Autor
    09.09.2020 23:40
    Reaguje na Míla Vildová 09.09.2020 23:37:

    "To anonymní bodování do 24 hodin nedávám do spojitosti s blacklistem, jen..." - zobrazit celý komentář

    Ale jo, myslíš to dobře.... Tak se koukni třeba na fotky soutěžní, kde nevidíš autora...
    Proč pod nimi nakonec často je nula komentářů a nula bodování?

  • E.B.E
    E.B.E
    09.09.2020 23:40
    Reaguje na Míla Vildová 09.09.2020 23:37:

    "To anonymní bodování do 24 hodin nedávám do spojitosti s blacklistem, jen..." - zobrazit celý komentář

    Jak říkám. Myslím, že by se nic nezměnilo z důvodu, že se lidi bojí oplácení a onoho blacklistu. Prostě by počkali, až uvidí jméno (pokud by už nevěděli, komu fotka patří díky podpisu, či jinak)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    09.09.2020 23:45
    Reaguje na KIV 09.09.2020 23:31:

    "Asi takhle - BL/IL/ČL byl "vyroben" a dodán na obranu. I pistol byla..." - zobrazit celý komentář

    Tak mám takový dojem Kiv, že si vytěsňuješ ošklivé věci , aby ti zůstaly jen ty pěkné. :)

  • E.B.E
    E.B.E
    09.09.2020 23:46
    Reaguje na KIV 09.09.2020 23:31:

    "Asi takhle - BL/IL/ČL byl "vyroben" a dodán na obranu. I pistol byla..." - zobrazit celý komentář

    Na obranu?...před čím? Kritikou? ...a já myslel, že proto vznikl tenhle server. Dozvědět se, co je špatně a moc se toho vyvarovat příště. A přirovnání k pistoli? ...to jako že ji máme všichni a můžeme zastřelit každýho, komu se náš názor nelíbí ? Mimochodem "rejpání", či jak kritice říkáš, normální člověk přejde beze slov, nebo se normálně zeptá, jak dotyčný myslel větu, které nerozuměl. Pokud jde o obranu před nějakým spamem, nadávkami, je tu admin

  • KIV
    KIV
    Autor
    09.09.2020 23:47
    Reaguje na Míla Vildová 09.09.2020 23:45:

    "Tak mám takový dojem Kiv, že si vytěsňuješ ošklivé věci , aby ti zůstaly..." - zobrazit celý komentář

    No, řekla jsem jasně, že dokud zde bude neomezený IL, budu hodnotit jen fotky, které se mi líbí, zbytek otevřu a zavřu. Jak tu už někdo moudrý zmínil, mám na to právo.. :-))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse