Téma dne "AKTIVNÍ SENIOR" čtvrtek 2.4. 2020

• KIV
    KIV
    07.04.2020 15:25
    Reaguje na Karla Milcová 07.04.2020 14:42:

"Díky, Karen! Tak jenom ty míčky nespleť. Mohl by z toho být malér. Pohyb je..." - zobrazit celý komentář

Tak asi půjdu radši fotit po půlnoci ten super-úplněk...

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.04.2020 15:36

Všem příznivcům TD sděluji, že redakci posílám téma TD: Boty, botky, botičky.
    K.

• Tomava
    Tomava
    07.04.2020 16:05

Moc gratuluji Karle i ostatním na stupních vítězů. Marie se postarala o krásné téma, které se myslím vydařilo i přes velmi nezvyklou (a doufejme ne trvalou) situaci. Takže děkuji Marii i všem, kteří našli dost síly se tématu v nouzovém stavu zúčastnit. A budu se těšit na další TD o obuvi. Tomáš

• Marie
    Marie
    07.04.2020 16:22

Tak to je fajn - TD Boty, botky, botičky - už vím, co vyfotím. :-)

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.04.2020 18:17
    Reaguje na Tomava 07.04.2020 16:05:

"Moc gratuluji Karle i ostatním na stupních vítězů. Marie se postarala o..." - zobrazit celý komentář

Díky, snažila jsem se zvolit téma, na které lze fotit doma. Snad bude líp, jaro nám trochu utíká mezi prsty, chtělo by to ven. Přeji především zdraví, všechno ostatní není tak důležité. K.

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.04.2020 18:18
    Reaguje na Marie 07.04.2020 16:22:

"Tak to je fajn - TD Boty, botky, botičky - už vím, co vyfotím. :-)..." - zobrazit celý komentář

To jsem ráda. Ty dovedeš pěkně překvapit, těším se!

• KáStefi
    KáStefi
    07.04.2020 19:05

Gratulujem Karle k víťazstvu i ostatným ma bedni. Bola to fajn téma, už sa idem popasovať s novou úlohou:). Všetkým želám pevné zdravie

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.04.2020 19:10
    Reaguje na KáStefi 07.04.2020 19:05:

"Gratulujem Karle k víťazstvu i ostatným ma bedni. Bola to fajn téma, už sa..." - zobrazit celý komentář

Díky, už se na tvoje fotky těším! A také nezapomeň, prosím, na výzvu "Klíč"! Ta končí 13. dubna - to je za pár. Díky. K.

• Paveljan
    Paveljan
    08.04.2020 20:24

Grauluji Karle k podle mne zaslouženému vítězství. Jinak ale nyní byla pro mne většina fotografií spíše zklamáním. Pro májové kolo tedy nám všem přeji dostatek botičkové inspirace.

• Marie
    Marie
    08.04.2020 21:38
    Reaguje na Paveljan 08.04.2020 20:24:

"Grauluji Karle k podle mne zaslouženému vítězství. Jinak ale nyní byla pro..." - zobrazit celý komentář

Většina fotografií spíše zklamáním... na tom se podle mne podepsal i nouzový stav ... který byl vyhlášen vzápětí po uveřejnění TD. Pro mne to ale zklamání ve fotografiích nebylo. Jako vždy se mi některé líbí víc a jiné míň. To, že jsi hlasoval jen pro první místo... to mi nevadí, to se může, cosi to však naznačovalo , ale že jsi smazal svoje dvě fotky, které tady byly... to se mi nelíbí. I když se to také asi může. Uváděla jsem, že je fotek 41 v této soutěži a vidím, že už jen 39. Já své neúspěšné tady také nechávám... v dalším TD o obuvi se Ti budou líbit fotky snad víc.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace