Téma dne "AKTIVNÍ SENIOR" čtvrtek 2.4. 2020

 • Helena Macenauerová
  Helena Macenauerová
  09.04.2020 09:28

  Gratuluji vítězce a děkuji za zajímavé téma, které pro mě bylo poctou důchodcům v téhle nelehké době. Těším na květnový předsváteční čtvrtek 7.5. Zrovna vyklízíme půdu, to by se nějaká zajímavá botka mohla najít :)

 • Karla Milcová
  Karla Milcová
  09.04.2020 10:33
  Reaguje na Paveljan 08.04.2020 20:24:

  "Grauluji Karle k podle mne zaslouženému vítězství. Jinak ale nyní byla pro..." - zobrazit celý komentář

  Díky, tvoje hodnocení mne potěšilo.

 • Karla Milcová
  Karla Milcová
  09.04.2020 10:37
  Reaguje na Helena Macenauerová 09.04.2020 09:28:

  "Gratuluji vítězce a děkuji za zajímavé téma, které pro mě bylo poctou..." - zobrazit celý komentář

  Díky, s tou půdou máš štěstí. Já jsem některé pěkně sešlapané boty vyhazovala, snad mám zachované ještě staré pohory, které před několika desetiletím něco prochodily. Do té doby, než mne jich dala sušit do trouby bytná, u které jsem bydlela. Těším se na tvoje fotky, určitě najdeš skvosty s patinou.

 • KIV
  KIV
  09.04.2020 10:51
  Reaguje na Helena Macenauerová 09.04.2020 09:28:

  "Gratuluji vítězce a děkuji za zajímavé téma, které pro mě bylo poctou..." - zobrazit celý komentář

  Už je vidím - dědečkovo sešmajdané v rohu, obalené zaprášenou pavučinou, v nich sedí obří křižák, a ze stropního okénka dopadají sluneční paprsky... To bude fotečka!

 • Paveljan
  Paveljan
  09.04.2020 21:41
  Reaguje na Marie 08.04.2020 21:38:

  "Většina fotografií spíše zklamáním... na tom se podle mne podepsal i..." - zobrazit celý komentář

  K mému hodnocení soutěže: tak jistě nikdo nemohl předpokládat, co se stane. Ale i tak...
  K mým "smazaným" fotkám: jako svůj druhý příspěvek do TD mě napadlo, že bych zkusil udělat něco jako virtuální fotografickou instalaci (a také jsem to do popisu napsal). Mělo se z mé strany o dokreslení osobnosti portétovaného a připomenout řekněme i určitou nestálost jeho díla v čase, které přitom sděluje mnohem více než řada jiných - ostatně jeho nejslavnější práci vlastně již také nemůžeme vidět. Vlastně to byl kromě jiného i pokus, jak z archivní fotky vytvořit něco aktuálního. Následující fotka proto ani nebyla myšlena jako fotka sama o sobě, měla spíše poskytnout prostor pro diskusi. Proto i ta trochu provokativní barevnost či přesaturovanost. A konečně to měl být impuls pro zamyšlení, například, na téma že žádné věci netrvají věčně nebo že je potřeba využít času, který máme k dispozici. Ale to už je taková další rovina. Původní fotku jsem pak na čas na FA zveřejnil (v TD to z pochopitelných důvodů ani už nešlo) a uvedl jsem, že si ji můžete na FA vyhledat (nemyslím, že to bylo příliš těžké - a aktivita byla v zadání). Potěšilo mě, že někteří si ji opravdu vyhledali a jsem také rád za všechny komentáře. Jelikož žádné další komentáře jsem už k instalaci nečekal, tak jsem ji prostě po 7 dnech ukončil. Považuji to za součást povahy té práce. A konečně něco jsem napsal i v popisu fotek - kdo chtěl, mohl si přečíst. I když jinak si myslím, že fotka má mluvit sama za sebe a kecat se moc nemá. Tedy už raději končím.

 • Paveljan
  Paveljan
  09.04.2020 21:48
  Reaguje na Karla Milcová 09.04.2020 10:33:

  "Díky, tvoje hodnocení mne potěšilo...." - zobrazit celý komentář

  :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse


Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace