Téma dne "AKTIVNÍ SENIOR" čtvrtek 2.4. 2020

  • KIV
    KIV
    23.03.2020 10:50

    Tak teď jsi mě tak napnul, že se fakt nebudu moct dočkat, co vložíš. :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    23.03.2020 11:18
    Reaguje na KIV 23.03.2020 10:50:

    "Tak teď jsi mě tak napnul, že se fakt nebudu moct dočkat, co vložíš. :-)..." - zobrazit celý komentář

    Nevím, z čeho jsi usoudila, že bych chtěl soutěžit a už vůbec, co by mi ukazování fotek zrovna vám, přineslo. Už jsem se "naradil" dost na to, abych pochopil, že je vám to ukradený a taky jsem tu dost dlouho na to, abych se naivně domníval, že by snad někdo poradil mě. Nemluvě o vašem ukvapeným, bezdůvodným a nesmyslným hodnocení, o které vážně nestojím. Nazývejte moji ne-účast jak chcete, dokazovat nic nepotřebuju

  • E.B.E
    E.B.E
    23.03.2020 11:27

    Pointa ale je, že pokud nemám nápad, nezadaří se mi provedení, pak nesoutěžím. A ne, že si raděj upravím pravidla. O což jde v jakýchkoli soutěžích

  • KIV
    KIV
    23.03.2020 11:48
    Reaguje na E.B.E 23.03.2020 11:27:

    "Pointa ale je, že pokud nemám nápad, nezadaří se mi provedení, pak..." - zobrazit celý komentář

    Tak jo, jen se ještě zeptám, v čem byla upravena pravidla v tomto TD.
    Protože pokud vím, vždycky v pravidlech bylo, že se preferují fotky čerstvé, ale archiv je přípustný. A vždycky bylo na účastnících, aby zvážili a vybrali po svém... kdo chce jen nové, budiž, kdo uzná že nějaká archivní je nejlepší, tak ji dá na bednu. Je snad něco změněno?
    Ještě vysvětlím svůj postoj/názor na vkládání archivních fotek do akce TD - nejsem moc pro, a to i proto, že pak bude vloženo fotek moc, na stovky, a to není prostě možné chtít po někom, aby se s tím počítal, takže by TD dřív nebo později rychle skončilo, a to by bylo škoda. Proto souhlasím, archiv buď vložit mimo soutěž, nebo velmi výjimečně.

  • E.B.E
    E.B.E
    23.03.2020 14:09
    Reaguje na KIV 23.03.2020 11:48:

    "Tak jo, jen se ještě zeptám, v čem byla upravena pravidla v tomto TD...." - zobrazit celý komentář

    Už bych se dál do siskuse nepouštěl. Ale zarazila mě slova "velmi vyjímečně". Ne. Takhle to nefunguje. Ano, nebo ne. Vyjímečně si vyloží každej víc než jasně. Já přece můžu, vyjímečně, když už je to dovolený... viz. předešlé komentáře

  • KIV
    KIV
    23.03.2020 14:31
    Reaguje na E.B.E 23.03.2020 14:09:

    "Už bych se dál do siskuse nepouštěl. Ale zarazila mě slova "velmi vyjímečně..." - zobrazit celý komentář

    Máš pravdu, je to na interpretaci, zdravém rozumu a znalosti prostředí.
    Jak tomu rozumím já, je že nevložím pochopitelně 3 archivní hned po půlnoci.
    Ale když uvidím, že je pozdní odpoledne, a je vložená celkově jen jedna fotka, tak se s tím svým archivním skvostem třeba vytasím.
    Ale je mi jasné, že tucet nových lidí, když to pravidla dovolí, tak prostě vloží, a máme zahlcíno k počítání.

  • Festa
    Festa
    23.03.2020 19:51

    MOJE PRAVDA.
    K vyhlášení TéDé, došlo již při vyhlášení omezeného pohybu na veřejnosti.
    Hlavně pro nejvíce ohrožené občany.
    PRAVDA je, že nás /i mě/ proto zaskočilo i zvolené téma.
    Tak jsme byli rádi, že je "Oficiálně" povolen archív.
    /Dva dny před omezením, jsem ještě fotil na jedné akci, kde byli i penzisté./
    PRAVDA je, že měnit pravidla /i když v tomto případě změna nebyla/, po vyhlášení
    je podivné, nezvyklé blbé.
    PRAVDA je, že kdyby došlo k něčemu neslučitelnému s pravidly, doufám, že by zasáhl ADMIN.
    Proto komentáře "Náhodných kolem jdoucích", kteří se nám snaží zlepšit náladu,
    beru s nadhledem.
    KONEC
    Vašík

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    23.03.2020 21:45
    Reaguje na Festa 23.03.2020 19:51:

    "MOJE PRAVDA. K vyhlášení TéDé, došlo již při vyhlášení omezeného pohybu na..." - zobrazit celý komentář

    Jsem z té tvé pravdy trochu mimo, je psána stylem, kterému moc nerozumím. Marie dala téma, kdy ještě nemohla tušit nějakou karanténu, myslela to dobře a námět to byl hezký.
    Pravidla by měla zůstat v každé situaci stejná, vždycky se dá něco vyfotit, jak říká Roman i bez seniora. Jen takový příklad, třeba partie šachu, z jedné strany hračka z druhé potřeba seniora, fantazii se meze nekladou a věřím, že si s tím soutěžící poradí. Co se týče adminů, myslím, že tuhle soutěž nechávají na nás, což je pro nás vynikající, ovšem pokud se dohodneme. Nechápu ty "kolemjdoucí", to jako když se soutěže nezúčastním, tak mám držet hubu a krok?

  • Festa
    Festa
    23.03.2020 22:57
    Reaguje na Míla Vildová 23.03.2020 21:45:

    "Jsem z té tvé pravdy trochu mimo, je psána stylem, kterému moc nerozumím...." - zobrazit celý komentář

    Milá Mílo. Ještě, před samotným omezením pohybu v ČR, dávala situace v ostatních zemích indicie, že něco bude následovat i u nás,
    A pokud se bavím o náhodných kolemjdoucích, nemyslím ty, kteří se aktivně zúčastňují soutěží a výzev.
    I přes to jim neberu možnost se vyjádřit. Je to jejich možnost.
    A nepotřebuji rady, co a jak bych mohl udělat abych se musel za každou cenu zúčastnit. Pokud to není z mé hlavy, je to poloviční práce.
    Nikomu svoje názory nevnucuji. Ale držet hubu a krok taky nehodlám,
    Ahoj Vašík

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    23.03.2020 23:24
    Reaguje na Festa 23.03.2020 22:57:

    "Milá Mílo. Ještě, před samotným omezením pohybu v ČR, dávala situace v..." - zobrazit celý komentář

    Vašíku, mně je jedno, jestli se k věcem které probíhají, vyjadřuje kdokoli ze členů FA, nebo jen úzká skupina, které se to zrovna týká. Pročtu si všechna písmenka a přemýšlím, co by bylo nejlepší pro všechny. A rady mi občas fakt pomůžou, nebo o nich alespoň uvažuji.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse