Téma dne "AKTIVNÍ SENIOR" čtvrtek 2.4. 2020

• Z9
    Z9
    02.04.2020 23:34

Maruško dodatečně gratuluju k vítězné fotce minulého TD! Už dlouho jsem nebyla na FA - vůbec teď nestíhám... no alespoň symbolicky ti vložím jednu k dnešnímu tématu, když může být archivní

• Marie
    Marie
    03.04.2020 08:36

Děkuji moc všem... jsem ráda za vaše fotky, je jich v soutěži 41 - potěšili jste. A teď čile do bodování. Mne se vítěz už rýsuje, ale jak to dopadne u Vás - nechme se překvapit.

• Marie
    Marie
    06.04.2020 20:55

Užívám si sčítání - to je výhra pro vítěze minulého kola :-) - Výsledky ale uveřejním až zítra v dopoledních hodinách, jelikož všichni ještě nehlasovali... a ranní ptáče líp doskáče... už teď se těším na další TD - jaké asi.? Vítězka bude nejspíš žena, ale může se to ještě změnit, která. Velký rozdíl v bodech asi nebude. Fotek není moc ani málo... je to fajn. :-)... Tak momentálně obě ženy mají stejně... ráno rozhodne, pokud bude ještě někdo hlasovat... pokud ne... tak dvě první místa... to tu ještě asi nebylo. Ahoj a dobrou...:-)

• Marie
    Marie
    07.04.2020 08:15

A JE TO TADY - VYHLÁŠENÍ !
    1. místo - Karla Milcová: LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT - 17 bodů. Gratuluji :-).
    2. místo - H. Macenauerová: ALBÍN - 16 bodů. Gratuluji :-).
    3. místo - Digobraz: Zůstaň doma - 12 bodů . Gratuluji :-).
    4. místo - Zdenek Stránský - Fotografka - 6 bodů.
    4. místo - Tomava - Trening - 6 bodů.
    4. místo - Míla.V. - Kdo si hraje nezlobí. - 6 bodů.
    5. místo - P. Hladíková - Na procházce - 5 bodů.
    6. místo - Pokovic Foto - Krojovaná krása - 4 body.
    6. místo - Paveljan - Na zahradě - 4 body.
    7. místo - Mircarybka - Partička muzikantů - 3 body.
    7. místo - KáStefi - Poraď si sám - 3 body.
    7. místo - KIV - Kdepak holky, spěchám - 3 body.
    7. místo - KáStefi - Musíš až domov - 3 body.
    7. místo - Lavanilka - Ráno v městečku - 3 body.
    7. místo - Marimona - Denně nakrmit - 3 body.
    8. místo - Daho - Aktivně ležící - 2 body.
    8. místo - KáStefi - Aktivita č. 3 - 2 body.
    8. místo - St. Hořínek - Jedu jen pro oběd - 2 body.
    9. místo - Festa - Bolavé koleno - 1 bod.
    9. místo - Petr52 - V parku - 1 bod.
    9. místo - Mircarybka - Aktivní senioři pán i auto - 1 bod.
    10 . místo - všichni ostatní :-)

Moc se mi akce TD líbila, uveřejnili jste pěkné a zajímavé fotky, které jsem ocenila zvláště v této nelehké a nezdravé době. Většina z vás hlasovala, jen pár jedinců ne. Jeden hlasoval sám pro sebe ( určil si 2. místo - pravidla to ale povolují. ) Dva uživatelé nehlasovali pro celou bodovou stupnici, ale jen pro umístění některé, což se také může. Doufám, že to mám sečteno dobře, pokud někdo objeví nějakou chybku - stát se to může - nikdo nejsme dokonalý - tak dejte vědět, opravím a napravím. Gratuluji všem na bedně, hlavně Karle... copak asi vymyslí? Už se těším nejen já, ale určitě všichni. :-)

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.04.2020 08:31

Pane jo, tak to je překvápko. Díky moc všem za bodování i zastavení. Ještě se s tím srovnat a přemýšlet, jaké téma mám zvolit, abyste vzali foťáky a udělali úplně čerstvé a kreativní fotky. Tak by to mělo být. Témata by nějaká byla, ale také musím cvaknout úvodní fotku. Na zvažované téma nic v archivu nemám. A abych nezapomněla - gratulace všem, nejenom těm na bedně! A také Majce, téma bylo zábavné a rychlost zpracování též. Bylo to pěkné TD a řekla bych i dárek pro mne. Rozhodla to před půlnocí Helena. Ještě jednou díky!

• Festa
    Festa
    07.04.2020 12:52

Pokud tedy sečtení hlasů proběhlo správně .-)
    tak blahopřeji paní Karle. U její fotografie bylo celkem jedno, z jaké doby byla, protože
    i kdyby nebyl pán mezi námi, tak stále bude troubit na svůj pozoun. .-)
    A Marušce pochvala za organizaci.
    V

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.04.2020 13:36
    Reaguje na Festa 07.04.2020 12:52:

"Pokud tedy sečtení hlasů proběhlo správně .-) tak blahopřeji paní Karle. U..." - zobrazit celý komentář

Děkuji, Maruška to sečetla správně. Chvilku to byla kolem jedenácté v noci plichta a pak mi Helena přidala bod. To rozhodlo, jinak bychom byly na stejno dvě. Je to hra a každý volí za sebe. Kdyby to šlo, tak bych na první místo dala nejméně čtyři fotky, ale nejde to, volba je někdy hodně těžká. Tak dobré světlo, Vašíku!

• Festa
    Festa
    07.04.2020 14:00
    Reaguje na Karla Milcová 07.04.2020 13:36:

"Děkuji, Maruška to sečetla správně. Chvilku to byla kolem jedenácté v noci..." - zobrazit celý komentář

Nápodobně. a ne jen Tobě. Mějte se všichni fajn.
    V

• KIV
    KIV
    07.04.2020 14:09
    Reaguje na Festa 07.04.2020 14:00:

"Nápodobně. a ne jen Tobě. Mějte se všichni fajn. V..." - zobrazit celý komentář

Jdu si zahrát tenis. Slibuji, že budeme mít každý svůj míček..
    TD bylo fajn, dík moc všem, dík Marii za sčítání, gratuluji vítězce a těším se na další téma.

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.04.2020 14:42
    Reaguje na KIV 07.04.2020 14:09:

"Jdu si zahrát tenis. Slibuji, že budeme mít každý svůj míček.. TD bylo fajn..." - zobrazit celý komentář

Díky, Karen! Tak jenom ty míčky nespleť. Mohl by z toho být malér. Pohyb je potřeba, to pobývání doma je jen na kila, tenis je tedy fajn. Témata mám dvě - ještě podumám.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace