Téma dne "Tisíc tváří stromů" čtvrtek 3. 10. 2019

• jana sedlakova
    jana sedlakova
    08.10.2019 19:18

Ďakujem, že som, kde som :) ďakujem všetkým, čo sa im páčil môj ,,poznačený,, a vďaka za matematiku. Budem sa zapájať, keď si to všimnem :) tuším prvý štvrtok v mesiaci. tie moje boli z archívu, ešte nesnežilo, aj keď dnes u nás totál kosa. Vynasnažím sa vždy čerstvo a hádam nás opäť bude viac. pekný večer.

• KáStefi
    KáStefi
    08.10.2019 19:25

Srdečne gratulujem tým z bedne. Míle zvlášť za to, že nás vyburcovala k aktivite a samozrejme aj za víťazstvo. Bol to vzrušujúci mesiac s krásnou témou a už teraz sa teším na ten ďalší :)

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    08.10.2019 20:48

Velká gratulace všem zúčastněným s bednou i bez, díky triu dam za matematický výkon - a jsem zvědavá na nové téma, které by Míle mohlo vynést hattrick ;o)

• MSD
    MSD
    08.10.2019 22:17

Vážení přátelé,
    jistě se všichni těšíme na nové téma dne. Ale v mezidobí, abychom si zkrátili čas, doporučuji zúčastnit se výzvy "Sklenka na víno", kterou vyhlásil badbunda. Viz diskuzi: https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/466564/#article-comment-14242872
    Těším se na vaši hojnou účast a badbundovi děkuji za jeho iniciativu :-)

• Tomava
    Tomava
    08.10.2019 23:37

Ta "Sklenka na víno" je skvělý nápad, budu se snažit zúčastnit. Jenom asi budu muset koupit láhev vína ... Jako další doplňkové téma navrhuji "Sklenka whisky (nebo whiskey)". :-)

• Míla.V.
    Míla.V.
    09.10.2019 01:41

Nové téma, abyste mohli začít fotit, bude znít "RAČTE VSTOUPIT". Foťte vstupy, zápraží, branky, detaily, nebo třeba vrata od stodoly, všechno záleží jen na vás..

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    09.10.2019 06:57
    Reaguje na Míla.V. 09.10.2019 01:41:

"Nové téma, abyste mohli začít fotit, bude znít "RAČTE VSTOUPIT". Foťte..." - zobrazit celý komentář

Díky za rychlé vyhlášení a zajímavé téma, Mílo! Už se těším, jak budu hledat objekty a na fotky ostatních. Všem přeji především dobré světlo!

• čumáčková
    čumáčková
    09.10.2019 07:12

Gratuluji vítězi a jsem ráda, že "Podvečer s vrbou" moje favoritka zvítězila.

• Marie
    Marie
    09.10.2019 09:52

Je to pěkné nové TD - už se těším. Dík.

• Marimona
    Marimona
    09.10.2019 11:28

Mílo, srdečné gratulace Tobě a také všem na bedně i všem, kteří se zapojili a všem, kteří spočítali:) vymyslela jsi opět rafinované téma.... toto nebude klidný měsíc! :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace