Téma dne "Tisíc tváří stromů" čtvrtek 3. 10. 2019

  • Z9
    Z9
    06.10.2019 23:58
    Reaguje na Michal D. 06.10.2019 19:49:

    "Přátelé, byl jsem zde poprvé. Děkuji všem za inspirativní komentáře a to..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Michale, vítej na FA. Soutěž téma dne (TD) tu běží už roky jako samostatná iniciativa lidí, kteří vkládají svoje fotky na FA. Tedy není to "klasická" soutěž, organizovaná administrací FA, kde by tě hodnotil profesionál, či si dostal nějakou cenu. Smyslem TD bylo, je a doufám zůstane, BAVIT SE :-) Zkus se podívat na některá starší TD (i několik let zpětně), třeba pochopíš, že tebou navrhované změny jsou zbytečné, tuto soutěž by úplně degradovaly. Co se týká tvých obav z hodnocení, pryč s nimi! Určitě máš svůj vlastní názor a to je jediné, podle čeho přidělíš pořadí + body. Jestli budeš hodnotit první nebo poslední, není vůbec důležité, když víš, žes vybral podle svého ty tři nejlepší fotky. A komentáře - ty my prostě milujeme. Bez komentářů se nic nedovíš, taky se nenaštveš, taky se nepobavíš … jasně, že jsou subjektivní, každému se přeci líbí něco jiného a zas je jen na tobě, jak se k tomu postavíš - od toho je přeci diskuse. Takže "hledí vzhůru" za nic a nikoho se neschovávat, si tu jen sám za sebe. A svoje fotky :-) Těšíme se na další.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    06.10.2019 23:58
    Reaguje na MSD 04.10.2019 20:23:

    "Mílo, blahopřeji k volbě tak záludného tématu! Na první pohled tak snadné!..." - zobrazit celý komentář

    Děkuji Mirku, to s tím archivem mne mrzí. Vždycky jsem měla za to, že tahle soutěž je o něčem jiném, než ty ostatní tady. Brala jsem to, jako takové malé vyburcování lidí, kteří rádi fotí, máme na to měsíc, tak jdeme na to, nebo tak nějak. Chápu, že někdy to nevyjde, někdo onemocní, nebo je pracovně tak vytížený, že nestíhá a chce se zúčastnit. O tom je právě ta věta v pravidlech, "v krajním případě. " Ale když dvě třetiny soutěžících hrábne do archívu, jen proto, že se nějaká stará fotka hodí, aniž zvedne zadek, tak tohle je mi líto.
    Co se týče hodnocení, z toho celkem strach nemám. Hodně by pomohlo, kdyby ho lidi psali, jak je v pravidlech uvedeno, jméno, pojmenování fotky a link.
    Když se sejde takových pár perliček, jako stejné autorovo pojmenování svých fotek, nevíš ke které vlastně připsat body. Nebo jen tři názvy fotek, což znamená třikrát projít na sedmdesát fotek abys našel komu vlastně patří.
    Ale stejně mám tuhle soutěž ráda a těším se na další.. :-)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    07.10.2019 00:04
    Reaguje na Tomava 05.10.2019 00:47:

    "Že to neumím jsem věděl hned na začátku, že to bude tak složité jsem ale..." - zobrazit celý komentář

    Tvoje fotky jsou moc fajn, cením si, žes do toho šel a nehledal v archivu. Děkuji. ;-)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    07.10.2019 00:05
    Reaguje na Dana Kovaľová 05.10.2019 06:15:

    "Mílo a ostatní, omlouvám se za pasivitu, ale horečka je mrcha. Děkuju všem,..." - zobrazit celý komentář

    Danuško, vůbec nevadí, jestli něco napíšeš, zdraví je mnohem důležitější, než nějaká soutěž. Přeji brzké uzdravení.. ♥

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    07.10.2019 00:06
    Reaguje na Marie 05.10.2019 08:53:

    "Bylo to zase fajn, užili jsme si to. Už jsem se skoro bála, že bude fotek..." - zobrazit celý komentář

    Děkuji Maruško.. :)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    07.10.2019 00:08
    Reaguje na Z9 05.10.2019 14:59:

    "Mílo díky za krásné, nevyčerpatelné téma. Díky taky všem, kdo k němu..." - zobrazit celý komentář

    Moc krásně napsané, potěšilo, děkuji.. :)

  • Tomava
    Tomava
    07.10.2019 00:10
    Reaguje na Míla Vildová 07.10.2019 00:04:

    "Tvoje fotky jsou moc fajn, cením si, žes do toho šel a nehledal v archivu...." - zobrazit celý komentář

    Děkuji Ti, ale opravdu si to nezasloužím. Ale famózně se tady bavím, a to je to nejdůležitější ...

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    07.10.2019 01:10
    Reaguje na Tomava 07.10.2019 00:10:

    "Děkuji Ti, ale opravdu si to nezasloužím. Ale famózně se tady bavím, a to..." - zobrazit celý komentář

    To všichni a to je dobře.. :)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    07.10.2019 01:12
    Reaguje na Marimona 05.10.2019 16:06:

    "Mílo, co dodat :) souhlasím se všemi komentáři nahoře... težké téma, krásné..." - zobrazit celý komentář

    Marimono díky moc.. :)

  • badbunda.
    badbunda.
    07.10.2019 14:00
    Reaguje na Míla Vildová 06.10.2019 23:58:

    "Děkuji Mirku, to s tím archivem mne mrzí. Vždycky jsem měla za to, že tahle..." - zobrazit celý komentář

    Jo jo archiv je neřád, pro mne je ten měsíc strašně krátká doba, ale i kdyby to byly dva měsíce bylo by to krátké :D. Proto jsem dal archiv ale i něco nafoceného. Kdysi dávno tu jistý pan Luďek, udělal jakýsi skript který prohledal fotky a sečetl body automaticky, důležité bylo jen právě ten správný formát hodnocení, ale Luďek už tu není a s ním ani ten skript. Párkrát jsem také počítal a upřimně je to opruz, díky všem sčítačům.
    Určitě je tu někdo kdo dokáže z netu načíst ty správné údaje a i kdyby jen formou tabulky poslat někomu na sečtení.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse