Téma dne "Tisíc tváří stromů" čtvrtek 3. 10. 2019

• Katka26
    Katka26
    07.10.2019 21:33

Zdravím,
    Také jsem tu poprvé a hned jsem zkusila soutěž. Ještě zrovna tak skvělé téma.. stromy.. Stromy pro mě znamenají mnoho.
    Děkuji že tu s Vámi moji být a přihlížet na Vaše fotografie.
    Sice ještě nemám pořádnou mašinu. Ani školu. Ale focení vždy byla kóje vášeň a bude. Proto mě těší že moji koukat na Vaše práce..Fotky.. Vaše momenty které jinému připadají necenné a Vy z nich dokážete udělat nezapomenutelný zachycený okamžik
    .. Děkuji že tu moji být s vámi. A také děkuji za komentáře k mé fotce. Nesmírně to potěší..

• Míla.V.
    Míla.V.
    07.10.2019 22:32
    Reaguje na Katka26 07.10.2019 21:33:

"Zdravím, Také jsem tu poprvé a hned jsem zkusila soutěž. Ještě zrovna tak..." - zobrazit celý komentář

Katko, jsem ráda, že se ti soutěž líbí, je moc fajn. Budeme rádi, když se přidáš a nejen v soutěži, ale také v galerii.
    Jen jsem chtěla poprosit, k soutěži patří také hodnocení ostatních, které končí dnes o půlnoci, udělalo by mi radost, kdyby ses připojila a hodnocení stihla. Stačí napsat jméno a název fotky na první, druhé a třetí místo, určitě to zvládneš. ;-) Krásný večer..

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    08.10.2019 07:53

Blahopřeji Míle, ale i všem na "bedně" a díky ostatním za pěknou zábavu. Myslím, že jsme si to téma všichni pěkně užili, ať jsme se v průběhu času pokoušeli o nové ztvárnění tématu, nebo prohledávali archiv. Jenom jednu připomínku mám - zkoušeli jste tentokrát sčítat body a hledat vítěze a další pořadí? A také jste u toho láteřili jako já? To neúplné hodnocení dá pořádně zabrat. Bylo by dobré pro všechny další, kteří budou sčítat výsledky TD, aby měli k dispozici aspoň jméno autora a název fotky. A také stejný název u více fotek autora dělá problémy. Tady pomůže jen link na fotku. Pokud je uvedený jen link, je to pěkné zdržení a zdroj případných chyb. Snad to bude příště lepší. Těším se na nové téma, určitě bude také zajímavé.

• Marie
    Marie
    08.10.2019 09:38
    Reaguje na Karla Milcová 08.10.2019 07:53:

"Blahopřeji Míle, ale i všem na "bedně" a díky ostatním za pěknou zábavu...." - zobrazit celý komentář

Já žádné výsledky soutěže nevidím... kde jsou uveřejněny? Prohledávala jsem několikrát... nejspíš jsi předběhla vyhodnocení...:-)

• Míla.V.
    Míla.V.
    08.10.2019 12:50

Konečně srovnáno, v noci mi zlobil počítač, všechno se mi smázlo, musela jsem znova počítat. Jinak moc děkuji Z9 a Karle Milcové za pomoc a odsouhlasení.

Zasláno bylo 78 fotek od 39 autorů, hodnotilo 30 autorů. Vítězům gratulujeme!

1.Míla.V  - Podvečer s vrbou - 27 bodů

2.Ivča.J. - Jen tak lehounce - 18 bodů

3.Jana Sedláková - poznačený -12 bodů
    MBK - Prázdniny na Zemi - -

4.Badbunda … -10 bodů
    KáStefi - Žalujúce, -10 bodů

5.Dana Kovaľová - ..strom..-8 bodů

6.MSD - Nechť v říjnu září,-7 bodů
    MBK  - Kamej, -7 bodů
       Míla Janovský - Večerní usínání -7 bodů

7. KáStefi - Jedna z tváří stromu- 6 bodů

8. Míla Janovský - V podzimním slunci - 5 bodů

9. Míla Janovský - Vousáč-  4 body      
      Atropina - Mladí milenci,-  4 body
    Karla Milcová - Lesní xylofon- 4 body
    Tomava - Podzimní imprese- 4 body
       Zdeněk49 - V lese zeleném - 4 body

10. Fotolůzr - Mladý - 3 body
    Hořínek Stanislav - Konec chlouby obce- 3 body
      MBK - Boží strom- 3 body
    Sarahjane - Divnej - 3 body

11. Dana-K Podzimní zlaťák - 2 body
    Festa - Věšák na velké problémy- 2 body
    Janov … - 2 body
    Míla.V. - Stromořadí- 2 body
    Paveljan - Na kraji lesa- 2 body  KIV - Tvář spotřební- 2 body

12. Hořínek Stanislav - V buši-1 bod
    Pedruna - Proti světlu-1 bod
     Zdeněk Stránský -cedr- 1 bod
    Zdeněk49 - Strom „života“- 1bod
    Z9 - Ptačí paneláček 1 bod
    Hořínek Stanislav - Sám stromek v poli -1bod
      fotolůzr - Zralý -1bod

Body už nezbyly, tak všem ostatním aspoň srdíčko ♥

• Marie
    Marie
    08.10.2019 12:57

Super - gratuluji moc - a teď musíš vymyslet zase nové téma...:-) Už se opět těším.

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    08.10.2019 14:27
    Reaguje na Marie 08.10.2019 09:38:

"Já žádné výsledky soutěže nevidím... kde jsou uveřejněny? Prohledávala jsem..." - zobrazit celý komentář

Majko, hodnocení je veřejné a bylo snadné stanovit místa "na bedně". A ostatní sis přečetla u Míly. Ale chtěla jsem jen upozornit na to, jak neúplné hodnocení ztěžuje sčítání. A to by se snad dalo napravit. Kdyby všichni "bodovali" aspoň jako ty - jménem a názvem fotky, to by šlo. Každý si to může zkusit u posledního TD.

• MSD
    MSD
    08.10.2019 15:01

To téma vypadalo tak obyčejně, dostupně a snadně, ale ve skutečnosti bylo záludné a obtížné. Potěšila mě hojná účast a nakonec i ty archiválie, protože rozmnožily oněch tisíc tváří. Velké blahopřání vítězům a poděkování všem zúčastněným! Těším se na další téma! Mimochodem, jaké bude další téma? :-)))

• badbunda.
    badbunda.
    08.10.2019 15:01

Děkuji za brambory.
    Blahopřeji vítězům na bednách (prázdných - brambory mám já a KáStefi).

Mílo děkuji a bude to znít blbě, ale nezávidím.

PS pokud si to dobře pamatuji, což nemusí být pravda, byl to v minulosti můj návrh aby sčítal vítěz :D

• Tomava
    Tomava
    08.10.2019 16:03

Dámy a pánové, dovolte mi blahopřát všem vítězům a také poděkovat všem za velice hojnou účast. TD bylo opět náročné a obtížné, ale všechno dobře dopadlo. Děkuji také Míle, Karle a Z9 za rychlé vyhodnocení. Míla si to za měsíc zopakuje, tréning už má za sebou.
    A teď honem na nové téma ....

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace